Kategorie: Soutěže, Novinky

Jarní novinky

Takže, znovu a opět nám upadá aktivita, nevím, zda je to tím, že se bude maturovat, budou přijímačky, nebo kdo ví co. Nechci být zlá, ale alespoň byste mohli občas kváknout, že nemůžete a ne slibovat hory doly. Většina her stojí, hráči jsou otrávaní a stejně tak i admin tým.
Nebudu vám lhát, i admini mají své dny. Ráda bych vám proto nastínila moemntální situaci, jak se co má a koho v případě potřeby vlastně informovat, abyste při získávání odpovědi nezešedivěli.
Jako první tu máme Rocky a Destiny, ani jedna z nich se momentálně nevyskytuje a asi ještě chvíli nebude vyskytovat na MG ve své funkci a asi ani moc herně. Obě si berou řekněme menší dovolenou a vlastně uvidíme, zda se vůbec vrátí. Jako další je tu Athai, která psala omluvenku, z vlastní zkušenosti není úplně možné ji pořádně zastihnout, natož po ní chtít post, vyskytuje se vyjímečně, ale ano, dá se uhnat. Felicio je další pán - nebo spíše slečna - na holení, maturuje a tak za Feliciem jen s opravdu důležitými věcmi, myslím, že toho má víc než dost, ale postu se od ní dočkáte a myslím, že za některé poměrně včas. Momentálě podobně jako Athai má rozheráno jen ve Zlaté a Chaosu, což se většiny asi moc netýká. V poslední řadě bych chtěla zmínit Navina, kterého aktivita poněkud pokulhává - tady opravdu nevíme co se děje, tipla bych si nechutenství. Barnatt s trochou námahy uženete, ale taky má ráda svůj klid.
Podtrženo sečteno jsem tu zbyla já Shay a Aetas, budeme se snažit vám nějak spestřit hru, když ostatní nemohou, protože opravdu stojíme o to, aby to tu zas šlapalo. Barnatt nám v administraci co se týče kreslíře funguje, tady vše při starém. Registrace a Očarovaná jeskyně v drtivé většině převezme Aetas. Počasí, akce a podobné si beru já. Myslím, že vzhledem k nízké aktivitě si s tím vystačíme, tohle dáváme navědomí hlavně z toho důvodu, abyste byli tak nějak všichni informovaní a věděli, na koho se obrátit.

Postovaná


Pokud zapátráte v archivu, možná narazíte na akce, která byla o napsání nejvíce postů. Alespoň něco na ten způsob. A abychom tady tu aktivitu zvýšily, tak tu máme onu postovanou. Úkol zní prostě, v datech 20. 3. - 20. 4. máte čas napsat nejvíce postů. První tři nejlepší mají možnost si odměnu vybrat z toho, co bude nabízeno, tudíž bych řekla, že odměny stojí za to, a dokonce se je dozvíte v průběhu akce, co vše bude možno získat. Tak doufám, že se budete snažit. Ovšem, nejvíce postů nemyslíme 5 za měsíc, snad si rozumíme. Není stanovený limit, kolik, ale čím více, tím lépe. A pro přehlednost. Pište čísla postů do pole postu ne do názvu postu. Bude se to lépe počítat. Po skončení 20. 4. mi prosím dolů do komentářů napište celkový počet postů. Samozřejmě se můžete účastnit s vícero charaktery. A prosím, posty, které budou o pár řádcích, nebudou započítány! Já Aetas se tímhle s vámi loučím a doufám, že nám ukážete aktivitu.

Vlčí seznamka


Takže, teď jedna čistě neherní! Začíná nám to jaro a to je období, kdy si všechny živé bytosti hledají nějakou tu druhou polovičku a tak nějak celkově se v nich ozývají hormony. Proto by si naši vlci mohli dát nějaký ten inzerát, kde sami sebe představí v pár větách a ideálně tam i vypíší, co vlastně hledají u protějšku. Protože jsem tu zatím neregistrovala nějakého "nehetero" vlka, tak bude vše rozděleno na vlky a vlčice - samozřejmě pokud máte zájem nevybírat jen z opačného pohlaví, nikdo vám bránit nebude!
o tedy po vás budu chtít - napište mi to vzkazu nějaký ten inzerát typu:
"Jsem vlk středního věku, zkušený a přizpůsobivý. Hledám vážnou známost, někoho, kdo by měl v plánu semnou cestovat - na rodinu se necítím."
"Jsem mladý, pohledný zajíček, který by rád získal nové zkušenost! Jsem svalnatý, ohebný, tmavší srsti s dlouhým ocasem. Hledám zkušenější vlčici ve středních telech, co bude mít trpělivost mě zaškolit do nových věcí - zn. jsem otevřený čemukoliv!"
Je jedno, zda se vydáte vtipnou cestou či naprosto vážnou. Účastnit se můžou i zadaní vlci (kteří se třeba mohou pyšnit i vlastní smečkou), herně to vaše vlky nijak neovlivní.
Inzeráty budou anonymně vyvěšeny do úvodního článku. Body se vám budou sčítat s tím, kolik vlků a vlčic vám na inzerát odepíše, odepsat mohou i ti, co inzerát nevyvěšovali.

Podtrženo sečteno:
Napište mě (Shay) do vzkazu na MG inzerát (rozsah je na vás), kde nabídnete svého vlka/vlčici s nějakými požadavky. DO 31.3.2019
Inzeráty budou anonymně vyvěšeny
Na inzeráty mi odpovídejte opět do SZ na Shay, koho jste si vybrali, popřípadě proč. OD 1.4. DO 15.4.
Čím více odpovědí dostanete, tím větší odměnu získáte.
Dotazy hlaste Shay

Jaru a lásce zdar - Vaše Shay

Komentáře rss


icon , - odpovědět
avatar
Tak... Mám tu pořadí, dle kterého si budete vybírat výhry, ale nejprve. Pro příště prosím všechny, především Dorču, aby nehráli sami ze sebou. Zakázané to nebylo, ale ne všem se tenhle přístup líbil. Tudíž, pokud se tahle akce někdy bude konat, bude to mít určitá pravidla, abychom se tomuhle vyhnuli. Ale teď bych vás chtěla pochválit, že jste toho napsali dohromady 226 postů, což je parádní. Avšak se už těšíte na odměny, tak pojďme na to.
1. Stray - 32
2. Rhaaxin - 31
3. Echo - 23
4. Elric - 21
5. Manthus - 20
6. Marcos - 14
7. Aileen - 12
8. Naxin - 11
9.-10. Navin - 10 x
9.-10. Sarah - 10
11. Luna - 9
12. Dail - 8
13.-14. Dorya - 5 x
13.-14. Kyle - 5 x
15. Lucian - 3 x
16.-18. Scar, Nyceta, Ayshi - 1 v tomhle případě vám bude uděleno 5 kšm

Prosím, abyste si o odměny psali sem, jako odpověď na tento příspěvek a dle pořadí.
Děkuji za vaši aktivitu a možná se někteří z vás dočkají dalších odměn, mimo tuhle akci, takže zůstávejte aktivními.

img

Dail
odpověděl(a)
avatar
Aww ^^
Tak, když můžu být vybíravá, tak prosím přívěšek c: Přívěskový dotazník jsem už tuším vyplňovala. Snad jsem všechno správně pochopila :D
odpověděl(a)
avatar
Taky prosím pro Rhaaxe přívěšek, dotazník jsem teď odeslala. Děkuju!
odpověděl(a)
avatar
Asi magiu světlo
odpověděl(a)
avatar
Já bych poprosil 50% slevu do očarované jeskyně :D
odpověděl(a)
avatar
Manthusovi prosím slevu 30% do Svatyně
odpověděl(a)
avatar
k Marcosovi prosím 7 rubínů :)
odpověděl(a)
avatar
Prosím si přívěsek.. ještě se nad ním uvažuje.. vše dodám.. :) a děkuji! :))
odpověděl(a)
avatar
Já prosím finance :D
odpověděl(a)
avatar
Dor prosím 20% - ke všemu přičíst po 4%
Lůcovi taky 20% - taky ke všemu po 4%
icon odpověděl(a)
avatar
K Navinovi 7 rubínu, prosím :3
odpověděl(a)
avatar
Pěkně prosím 7 rubínů. ^^
odpověděl(a)
avatar
K Sarah prosím 7 rubínů
odpověděl(a)
avatar
k Luně taky 7 rubínů :)
icon , - odpovědět
avatar
Jak jsem slíbila, v průběhu akce sem zašlu odměny, které můžete vyhrát. Asi nemá smysl k tomu sem více psát. Jen nezapomínejte psát čísílka k postům, ty, které nebudou mít číslo, nezapočítám. Tudíž si to zkontrolujte a v případě, že vám někde chybí, stačí mi napsat a já vám to tam doplním.
1. 3x přívěsek
2. 1x magie nebo element
3. 1x 50% sleva do OJ nebo do Svatyně
4. 1x 30% sleva do OJ nebo do Svatyně
5. X 20%
6. X 7 rubínů

Pokud se vaše aktivita bude nadále držet i po ukončení akce, čeká na někoho z vás ještě další odměna.
odpověděl(a)
avatar
Dail 8 postov
Echo 23 postov
odpověděl(a)
avatar
Elric 21 postů :D
odpověděl(a)
avatar
Za Luce 3
Za Dor 5
A za Rhaaxe... Musím říct, ž jsem se překonala a dokonce jsem za tenhle měsíc za něj napsala víc postů, než za celý jeho předešlý život. 31!

Musím přiznat, že když jsem se tak hrozně snažila, docela naštvalo, když jsem ráno objevila osůbku, která mě předběhla o jeden post. Jeden post! Vidíte to! Gratuluju :D
odpověděl(a)
avatar
Stray - 32
(Rin - 9)

^-^
odpověděl(a)
avatar
Marcos - 14
Luna - 9
odpověděl(a)
avatar
Kyle: 5 postů
odpověděl(a)
avatar
Sarah: 10
Manthus: 20
odpověděl(a)
avatar
Ayshi: 1

Sekla jsem se u Chaosáků, ale alespoň něco.
odpověděl(a)
avatar
12 postů
icon odpověděl(a)
avatar
Navin 10 postů
odpověděl(a)
avatar
Naxin 11
icon odpověděl(a)
avatar
Scar - 1
Nyctea - 1