Kategorie: Soutěže, Novinky

Problémy nesmrtelných

Vítám vás u nové akce, která má celoplošný charakter - nelze se jí vyhnout, účastní se všichni (tedy je povinná).

V nebeském paláci je naprostý klid. Ostatně jako vždy, jelikož jediný, kdo by tu mohl rušit božské ticho je nezbedník Nero - jenže i ten se pro dnešek rozhodl nedělat bordel a radši se věnuje přemýšlení nad další kulišárnou, kterou by mohl vlkům dole provést. Iris nebeským oknem shlíží na jednu zamilovanou dvojici a potutelně se usmívá, jelikož ji tento pohled velice těší. V nebeském paláci byl naprostý klid...
Až do chvíle, kdy se s docela tichým (však výrazným) *puf* neobjeví ve velkém sále, ve kterém oba vlčí bohové lenoší, přerostlý netopýr. Na netopýrovi je však kromě velikosti, s níž dosahuje výšky Iris, zvláštní i to, že nemá kůži, maso ani svaly. Lépe řečeno tvoří ho jen kostra. Křídla má oblečena do černého pláště, který z něho vlaje ačkoli je bezvětří. Netopýr nečeká na pozdrav či vyzvání a rovnou na dva přítomné bohy stroze vyštěkne: "Máme plno."
Rozhostí se ticho.
Iris na vládce podsvětí Waltera ostře pohlédne a po chvíli nevěřícným tónem promluví. "Prosím?" Nero, který vše pozoruje, se začne vesele smát.
"Máme plno." Zopakuje Walter trpělivě své stručné oznámení a mrtvolné prázdné důlky upře na Iris, jakoby jí oplácel pohled.
Iris se zhluboka nadechne a pohlédne zpátky z okna na zamilovanou dvojici. Zdá se, že život není opravdu tak růžový, a přesto v to na malý okamžik věřila. Velice pomalu a rozvážně vydechne vzduch plic a opět přesune svůj přísný pohled zpět na netopýra. "Jak jako 'plno'? Jak můžete mít plno?!"
Vládce říše mrtvých na bohyni vycení své drobné ostré zoubky - což nejspíš znamená úsměv. "Myslíš si, že do mé říše putují jen zvířata z toho tvého ostrova pro 'vyvolené' vlky? Rád bych ti připomněl, že mě zásobuje nesmírně mnoho různých světů, o kterých nemáš ty ani ponětí. A ze kterých jsou mrtví mnohem význačnější, než tady ti tví naprosto-neschopní-a-nanicovatí-vlci-a-pár-zvířat-která-nějakým-zázrakem-uloví." Nera přešel smích, náhle zvážněl a přimhouřil oči. Navzdory všem škodolibostem, které vlkům provádí, je má rád. Tenhle Walterův zdlouhavý název se mu pranic nelíbí.
"Nemůžete mít plno. To je blbost. Odporuje to zdravému rozumu." Poučí Waltera Nero s nabručeným hlasem a podrážděně pohodí ocasem. Iris na slova svého chráněnce souhlasně pokýve hlavou. Netopýr párkrát mávne křídly, čímž způsobí velice silný poryv větru. "A co jste si mysleli, že je má říše snad nekonečná? Nic není nekonečné, ani vesmír ne! Zavírám své brány nejen pro vás, ale i pro pár dalších naprosto zbytečných a nezajímavých světů. Až bude mrtvým odpuštěno a tím bude snížen jejich počet, zase vám umožním přístup do podsvětí. Do té doby... si poraďte. Máme plno." A s dalším tichým, ač výrazným *puf* Walter, vládce říše mrtvých, zmizí.
"No on se snad zbláznil... Pitomá létající krysa." Ucedí skrz zaťaté tesáky Iris a pohlédne na svého skoro-syna. "Budeš muset jít tam dolů a ty jeho vzácné brány otevřít. Nemůžeme přece dovolit, aby se nám po ostrově toulali mrtví! Když není schopný udělat si tam místo, uděláme mu ho tam my. Otevři zadní brány do nějakého jiného světa, ať se tam ztratí pár mrtvých duší - nikomu to přece neublíží, nikdo si ani ničeho nevšimne. Běž, Nero, čím dřív to bude, tím lépe."

O deset minut později

Nero se vrací z podsvětí s veselým úsměvem na tlamě. Pyšně si to vykračuje, tento mladý vlčí bůh, je jasné, že je s odvedenou prací velice spokojen. Iris už ho vyhlíží, vůbec nenašla náladu na pokračování ve šmírování cizích vlčích románků, naopak byla dost napjatá. "Tak co, Nero, všechno v pořádku?" Vyhrkne, jakmile svého chráněnce spatří. Nero ležérně pokýve svou hnědou hlavou. "Nic to nebylo, vůbec to tam nemají střežené. Walter si o sobě evidentně moc myslí, spoléhá jenom na svou pověst. Té jsem se ale nezalekl a udělal jsem, co's mi řekla. Brána z našeho ostrovu je otevřená a nějakou jinou bránu jsem otevřel do jiného světa. Do takového toho plného Monster, ze kterého byl i Odol, jestli si na jeho kauzu pamatuješ." Iris se vřele usměje a pochvalně zamlaská. "Skvělý nápad, Nero! Těm to patří... Zvlášť si tihleti opravdu ničeho nevšimnou." Přitakává bílá bohyně spokojeně a opět otevírá božské okno (chuť na sledování zamilovaných vlků se zase vrátila). Nero pyšně zavrtí ocáskem a jde si zpátky lehnout k vymýšlení rošťáren. V nebeském paláci opět nastal klid...
Ale ne na dlouho. S nesmírně hlasitým *puf* se uprostřed sálu opět objeví Walter. Cení na přítomné bohy své ostré zoubky, intuice však napovídá, že tentokrát se neusmívá. "Co to mělo znamenat?! Ty hloupé mládě, víš ty vůbec, co jsi to provedl?!" Ukáže pařátkem na pravém křídle na Nera a zahrozí mu. Nero hrdě vypne hruď, aby bylo vidět, že se vládce podsvětí vůbec nebojí. Doopravdy se začíná bát opravdu hodně. "No... Pomohl jsem ti s problémem!" Zkusí si tipnout správnou odpověď, jenže zvuk znějící jako hrom, který vychází z netopýrovi hrudi naznačuje, že to rozhodně správná odpověď není. "Do jiného světa jsi otevřel bránu Zkázy!" Oběma bohům přejede hrůzou mráz po zádech a vyděšeně na sebe pohlédnou.
"A... co to znamená?" Dovolí si po chvilce napětí špitnout Iris. Kdyby měl Walter obočí, či alespoň tvář, jistě by se hrozivě zamračil. "Že jste pustili ty nejhorší zrůdy všech světů - ta nejděsivější zvířata, která konečně umřela. Zvířata různých schopností, která páchala ve svých světech to největší zlo a kterým nebylo odpuštěno po milióny let. A teď jsou ze svého vězení na svobodě. Bravo, mladíku!" Nero hlasitě polkne a zoufale pohlédne na svou pečovatelku. "Ale to jsem přece nevěděl! Vždyť to tam nikde nebylo napsané ani tu bránu nikdo nehlídal! Jak jsem mohl tušit...?" Walter zuřivě zavrčí. "Ta brána byla chráněná proti všemu! Proti zlovolným smrtelníkům, kteří by chtěli osvobodit své bratry. Proti podsvětním vzbouřencům, kteří by mě chtěli naštvat. Neobstáli by proti ní ti nejsilnější ani nejchytřejší tvorové všech světů! To jenom takový tupec, jako jsi ty, by ignoroval tak honosnou a velkolepou bránu a celé vězení by otevřel pomocí jednoduchých poloskrytých dveří zamčených universálním klíčem! Klíčem! Vždyť máš tlapy, tak jak se ti sakra povedlo si odemknout?!" Na konci už přerostlý netopýr hystericky křičí, je vidět, že ho tahle porážka vlastního intelektu opravdu hodně vzala.
Než by Nero stihl odpovědět, Walter mávne křídly a náhle to vypadá, že se zcela uklidnil. Odkašle si a kultivovaným hlasem pokračuje. "Co jste podělali, to si sami napravíte. Všechny ty zvířecí mrtvé zrůdy jsem poslal k vám, na váš ostrov. Užijte si to. Jo a abych nezapomněl - BRÁNA JE ZAVŘENÁ!" Na poslední větu dá vládce říše mrtvých obzvláště důraz a pak s ohlušujícím *puf* zase zmizí.
Rozhostí se ticho.
"Tu už se mi asi otevřít nepodaří..." Prohodí Nero, který má očividně sucho v tlamě. Iris s nepřítomným pohledem zavrtí hlavou. "To je v háji..." Uleví si mladý bůh a svěsí hlavu k zemi.

Myslím, že jste asi pochopili, co vás v následujících měsících bude čekat. Walter se na oba bohy velice rozzlobil a jako trest poslal na Mois Gris všelijakou špatnou chásku z různých světů, ačkoli je mohl radši uzavřít zpátky do vězení. Iris ani Nero s tím nemohou nic dělat, proto se snaží vládce podsvětí přesvědčit, aby jim odpustil a vše vrátil zase do pořádku. To se jim ale zatím nedaří a těžko říct, jak dlouho bude tohle doprošování trvat.
Každopádně pár reálií, která musí VŠICHNI dodržovat:
- Brány do říše mrtvých se uzavřely, což znamená, že nikdo na ostrově nemůže zemřít. A to opravdu nikdo. Ani hmyz, ani zvířata. Ani dravci, ani šelmy. A ani vaši vlci. Jediné pozitivní na tom je, že se nikdo ani nemůže rozmnožovat, takže se na ostrově žádné zvíře nepřemnoží. Co to pro vás znamená? Ať už zemřete jakýmkoli způsobem, přežijete to a časem se mnohem rychleji uzdravíte (s každou smrtí bude vaše uzdravování rychlejší). Bolest ovšem cítíte stále stejnou! Rovněž ale budete mít omezený lov - vaše úlovky totiž nezemřou, ale poběží dál dokud budou mít jak. Pokud se chcete nažrat masa, budete své úlovky nejprve muset zbavit možnosti, jak utéct (čili znehybnit) a pak pozřít hýbající se kousky. Což se asi mnohým vlkům nebude moc chtít, naštěstí tu stále máme plané ovoce a divokou zeleninu!
- Na ostrov se dostala zvláštní zvířata. V podsvětí pro ně bylo vyhrazeno speciální místo, které jim zajistila jejich pověst, jejich hříchy a jejich myšlenky. Určitě byste se s nimi nechtěli setkat, jenže bohužel pro vás se nedá nic dělat. Některá můžou vypadat obyčejně, jiná vypadají příšerně. Na některých je poznat způsob jejich smrti, u některých si budete myslet, že jsou stále živí. Každopádně jsou všichni do jednoho mrtví a pokud je zabijete jednou, zcela se rozplynou. Jsou to ale ti nejhorší ze všech světů, takže jejich poražení nebude nic snadného. Naštěstí máte ale nekonečně mnoho pokusů!

Je jen na vás, jak vaši vlci poprvé zjistí, že nemůžou umřít. Kupříkladu perfektní možnost by mohla být při rvačce, či nějaké zajímavé nehodě. A samozřejmě jsem tu pak já s Osudem - pokud se mi bude zdát, že se nějak moc nevěnujete této závažné události, přispěchám do vaší hry s nějakým zajímavým zvířátkem. Samozřejmě pokud byste sami rádi čelili této výzvě, neváhejte mi napsat do vzkazů!
HLEDÁM
- Jelikož nejsem všude ani nevysílitelný, hledám posily! Opravdu závažní zájemci totiž budou moci hrát za mocná zvířata s temnou duší a srdcem z kamene! Vlci, kteří mají zájem o hru za někoho takového, nechť se ozvou dolů do komentářů.
- Šikovné ilustrátory, kteří by byli ochotní nakreslit vzhled pár těmto padoušským zvířatům.

Pokud jde o odměny, samotná možnost umírání by vás měla docela dost zabavit. Každopádně za kvalitní hru s některým z nebezpečných zvířat (a případně za jejich porážku) nějakou tu odměnu můžete očekávat!

Dodatek: Tato akce platí i na všechny ostatní akce, ve kterých odteď mohou vaši vlci beztrestně "nezemřít".

Přeji vám zábavnou hru plnou skvělého umírání, bolesti a strastí!

Komentáře rss


Strana:  1 2   další »
, Odměny odpovědět
avatar
Táák, snad jsem na nikoho nezapomněl!
Problémy s nesmrtelností a Zvířaty konečně končí, jsou úspěšně za námi, za což vám patří veliká pochvala! Jen málokdo by něco takového přežil... :D

Nebudu to příliš zdržovat, tak se vrhneme na odměny, které jste získali, když jste se zapojili do akce:

Blind - 10 KŠM - propadlo 24.12.
Marcos - 10 KŠM - PŘIDÁNO
Angel - 10 KŠM - propadlo 24.12.
Aetas - 10 KŠM - propadlo 24.12.
Elric - 15 KŠM - propadlo 24.12.
Destiny - 25 KŠM - PŘIDÁNO
Ress - 25 KŠM - PŘIDÁNO
Ayshi - 25 KŠM - PŘIDÁNO
Sisi - 30 KŠM - PŘIDÁNO
Athai - 35 KŠM - propadlo 24.12.
Acci - 55 KŠM - PŘIDÁNO
Nyctea - 1 rubín, 25 KŠM - PŘIDÁNO
Dale - 2 rubíny, 25 KŠM - PŘIDÁNO
Sagi - 1 Mince - PŘIDÁNO
Faeria - 1 Mince, 15 KŠM - propadlo 24.12.
Dail - 1 Mince, 2 rubíny - PŘIDÁNO
Erro - 1 Mince, 3 rubíny, 10 KŠM - PŘIDÁNO
Francesca - Sleva na tlapky 30%, 1 Mince, 5 KŠM - propadlo 24.12.
Darkey - 1 tlapka, 1 Mince, 20 KŠM - PŘIDÁNO
Dorya - 2 tlapky, 1 Mince, 2 rubíny - PŘIDÁNO

Jak jsem hodnotil? Inu, ti co hráli za Zvíře dostali tlapku. Ti co Zvíře porazili či zahnali získali Minci. Nu a za snahu, aktivitu či braní v potaz reálie akce jste získali rubíny a KŠM.

Kdo si z akce chce odnést nějaké jizvy a zranění, ozvěte se prosím do tohoto komentáře! (A to i ti, kteří už mi o tom řekli)

Snad jste si akci užili stejně jako já, doufám, že to není naposledy, co se se Zvířaty setkáváme... 3:)
Děkuju!

Odměna patří charakteru, ke kterému je napsána. Hlásit se o odměny můžete do 1.12. 2018 23:59!
img
odpověděl(a)
avatar
Děkuji za akcičku, prosím přičíst, komu jinému než Ayshině, kdyby bylo více času, tak bychom je možná i porazili, ale co už :D
odpověděl(a)
avatar
Moc děkuji za odměny a poprosila bych tedy pro Acci jizvu od ramene po lopatky.
Tahle akce se mi líbila zatím asi nejvíc :D
Je mi líto, že jsem toho se svými charaktery nestihla víc a doufám, že ještě dostanu šanci si to zopakovat :D.
odpověděl(a)
avatar
Škoda, že konec už přišel...
Ale užili jsme si to!
Tahle akce byla pro mne něco úplně nového a mrzelo by mě, kdybych si ji náležitě neužila. Hlavně hra za zvířata mě začala bavit, protože to bylo zase něco jiného, nového, co tu ještě nebylo. A takové padouchy má přece každý rád! :D I naše hra s Hyenou se mi moc líbila a mám i památku v podobě jizvy od ní, která je již i zakreslená do vzhledu.
Rozhodně moc děkuju za tuhle akci, doufám, že už chystáte druhé kolo! Tlapky poprosím obě k Dor do Světla, společně s mincí. Rubíny přidat k Luciovi.
odpověděl(a)
avatar
táto akcia sa mi veľmi páčila a moc som si ju užila :) dúfam že sa niekedy zopakuje pretože Dale alias kečupový klaun chce pomstu :D
icon odpověděl(a)
avatar
Pěkná akcička, boj s panem ještěrákem jsem si užila :)
Penízky samozřejmě k Nyc
odpověděl(a)
avatar
Ta akce byla skvělá :D. Tak 10 KŠM k Marcosovi. Darkey tlapku do Pavučiny. A Darkey prosím jizvy na záda, jak jí Krysík probodl :)
EDIT: a penízky k Darkey
odpověděl(a)
avatar
Akce byla suprová, jen lituju toho, že jsem se do bojů přidala až v samém závěru, takže jsem toho moc nestihla. Ale co už, třeba se potvůrky vrátí a Ress s Destiny jim pak budou moci pořádně vyprášit kožichy/šupiny/... 3:D

Všechny KŠM prosím přiřadit.
odpověděl(a)
avatar
Hlásím se o svou Minci! ^^
, - odpovědět
avatar
bojuje s Podzemníky
, - odpovědět
avatar
Destiny bojuje na Baště s Krahullem a Ress zase ve Zlaté smečce s Podzemníkovými.
, - odpovědět
avatar
Angel s Fran v labyrintu, ne, že by si na to zapomněl :D ale raději píšu i sem :D
, - odpovědět
avatar
Dorya s Dail sa stretli s hyenou a porazili ju bez ujmi
Sisi zatiaľ bojuje s krtkom
Dale bojoval s jaštericou a zomrel
, - odpovědět
avatar
Konečné shrnutí tedy zní:
Erro- Utopil se a porazil Lavíru.
Acci- Setkala se s nesmrtelným zajícem, povedlo se jí zemřít ve Sněžných Tesácích (spadla do jeskyně) a bojuje s Podzemníky.
, - odpovědět
avatar
A za Marcose boj s třemi nesmrtelnými liškami. :)
, - odpovědět
avatar
Faeria a Elric bojují se Saturien. ^^
, Aktivita 74 odpovědět
avatar
Tak teda píšu, že Darkey bojovala s monstrem - Krysíkem :D.
A teda jak jsem psala předtím, mohly by se dokreslit ty jizvy? A ještě dodatek, zmizely jizvy z "podvodního světa", jak byla ta akce, tak ty jizvy už tam Darkey z nějakého důvodu nemá xD. Co si tak pamatuji, měla nějaké škrábance na čumáku, jizvu na boku a na zadku. Tak že by se to dokreslilo najednou. Mimochodem děkuji za akci :D
, - odpovědět
avatar
Vlčkové Moisgriští!
Jelikož nejsem schopen si o všem udržovat přehled, poprosím vás, abyste mi do odpovědí psali, pokud ve vaší hře nějak vnímáte akci Problémy Nesmrtelných.
Dávejte mi prosím vědět pokud:
1) Hrajete za nějaké Zvíře
2) Hrajete se Zvířetem, popřípadě jste ho porazili
3) Vaše kořist neumírá
4) Zemřeli jste, či jste zranění a potřebujete vědět, jak dlouho se budete hojit

Mnohokrát děkuji, pomůže mi to při přemýšlení nad odměnami :D
img
odpověděl(a)
avatar
1) Aktuálně hraji za Krahulla na Baště s Daleem a Nycteou.
2) Dorya s Dail se setkali s Šílenou Hyenou a porazily ji.
3) Ze Snéžných Tesáků si Dor s Dail táhnou neumírající úlovek.
4) Hyeniny řetězy udělaly Dor šrám přes záda. - šrám se bude hojit cca 5 hodin, pokud si ho nechceš nechat img
odpověděl(a)
avatar
Acci: Se pokusila ulovit zajíce, ale jaksi nezemřel :D
(Čeká na smečkový boj se Zvířetem)

Erro: Nom... Tak ten se utopil a spolu se Sagim se mají utkat s Lavírou.
odpověděl(a)
avatar
1) Hrála jsem za Hyenu
2) Darkey porazila Krysíka/S Marcosem bude "smečkové zvíře"
3) Darkey ulovila rybu, ale když jí chtěla rozkousat, furt žila
4) Krysík Darkey probodl plíce, dost smrtelná věc, ale žije - Zranění se budou hojit 30 hodin. img
EDIT: Pokud by to bylo možné, daly by se Darkey přikreslit "jizvy" na těch zádech c:? Ať má něco od zvířete :D. - Bude to možné. img
icon odpověděl(a)
avatar
S Barnatt čekám na smečkový boj se zvířetem, Nyctea hraje s Krahullem a Scara poranil Feli - Drobná zranění se budou hojit 24 hodin. img
icon odpověděl(a)
avatar
Athai
- boj s 3 liškami, které jsme porazili
- snad brzy i smečkové monstrum

Blind
- lov nesmrtelného králíka
icon odpověděl(a)
avatar
Boj se 3 liškami, které se podařilo porazit.
odpověděl(a)
avatar
No a abych nezapomněl na sebe, Sagi spolu s Errem porazil Lavíru a všiml si kamarádovi nesmrtelnosti

Strana:  1 2   další »