Kategorie: Soutěže, Novinky

Vylepšení herních míst I.

Přicházím s další neherní akcí, která bude zaměřená především na kreslení a psaní!
Některá z herních míst jsou poněkud stroze popsaná a obrázky už jsou okoukané a hlavně pouze stažené z internetu. Byl bych rád, kdyby se náš blog posunul na novou úroveň tím, že použijeme pouze své originální obrázky na všechna místa!
Co po vás tedy chci?

1) Vylepšete popis míst na mapě. Nejlepší by samozřejmě bylo si pročíst hry a zjistit, kde si co jaký hráč představoval a dopsat to do popisu. Není to však podmínkou! Popisy by neměly být o jedné větě, určitě ale ne detailní - nepopisujte každý kámen, stačí zmínit atmosféru a pár charakteristik tohoto místa + zvěř či kvítí. Klidně přidejte i změny na krajině dle ročních období. Nechte však ostatním hráčům nějakou volnost ve fantazii, ať si mohou i domýšlet.
2) Dle popisu nakreslete obrázek, jak si místo představujete. Kreslit můžete jakkoliv, ale musí být místo dobře viditelné! Můžete místa i nafotit, pokud máte možnost.


Je jedno, zda oba kroky udělá jeden hráč nebo se nějak domluvíte. Rovněž mi nezáleží na pořadí jednotlivých kroků.
Byl bych rád, kdyby se zrenovovala všechna místa na mapě, zaměřte se ale prosím hlavně na ta nejpoužívanější. Pokud se sejde více stejných výtvorů, pod článkem proběhne hlasování o lepší. Můžete se tomu však vyvarovat tím, že si do komentářů zaberete určitá místa.

Obrázky s popisy mi posílejte do vzkazů!
Jelikož tuto akci považuju za dost náročnou, odměny budou stát za námahu a to i pro ty, jejichž obrázky nakonec nebudou zveřejněny.
Čas na posílání máte do 15. 12. 2018 23:59! Poté budou všechny obrázky zveřejněny a odměny rozděleny! Ano, pak bude druhé kolo... A pak třetí... Inu, ideální bude, když budou nové všechny obrázky.P.S.: Jakožto malířský anti-talent jsem přispěl svou troškou, což můžete vidět u Kola Štěstí :D Ano, komu to rve oči, ten to může s klidem přemalovat!

Komentáře rss


, I. odpovědět
avatar
Barnatt - Obrázek a popis k Badu - 2 rubíny, 1 tlapka
Dorya - Obrázek k Zauberwaldu - 1 Mince

Oboje bylo zveřejněno na stránky!
O svou odměnu si řekněte do 31. 1. 2019 23:59! img
icon odpověděl(a)
avatar
Oboje prosím Scarovi, tlapičku do primární magie :)

PŘIDÁNO img
odpověděl(a)
avatar
Minci k Dor, kuju :)

PŘIDÁNO img
icon , - odpovědět
avatar
Dále si zabírám Zátoku smrti a Irisin Ráj a obrázek k Poušti
, - odpovědět
avatar
Nakreslím i napíšu Bull Meadow a Ice world
, - odpovědět
avatar
Rád bych udělal popisy: Ovocný lesík a Mlžná džungle
Jelikož neumím kreslit, tak alespoň nějak přispěju.. doufám =D
icon , - odpovědět
avatar
Vzhledem k tomu, že moje rychlost kreslit není úplně nejrychlejší, zvlášť když mám xy vlastních projektů, ráda bych spíše psala, než kreslila.

Texty bych ráda udělala u: Zlatého lesa, Sněžných tesáků, Wolf lake, Longu, Tiché Zátoky a Pouště, případně další. Obrázky k těmto místům si samozřejmě může kdokoliv vzít.

Co bych však ráda nakreslila, jsou Sněžné tesáky a podle času i Furijské hory (které asi ani moc nepotřebují předělávat textově, když to je víceméně nové místo)
icon odpověděl(a)
avatar
¨Můžu ti pak dodat obrázek ke Zlatému lesu?
, - odpovědět
avatar
Pokud možno ráda bych si zabrala Laica Mar ^^
icon , - odpovědět
avatar
Zabírám si prozatím Bad
, - odpovědět
avatar
Prozatím prosím nekrást Zauberwald a Temný les, do těch se pustím já =D