Kategorie: Novinky

Čistka III.

Už tu máme září a myslím, že když začíná pomalu nový školní rok a to nerada říkám, tak tu máme čistku vlků. Bohužel teď se jich nahromadilo hodně ato i díky stropům, které se tu zavedly. Ale co bych tu měla okecávat, všichni mají čas do 1. 10. 2017, 23:59 čas se omluvit, dodat stropy nebo budou definitivně smazaní.

A o koho jde?: Rain, Aristor, Alawa, Orlando, Northie, Asger, Reshef, Moonlight, Amanthes, Amir, Astrid, Attila, Reily, Lilith, Zephyr, Zyrra, Inugami, Aisell, Fall*, Dereck, Darkey, Eurus, Naomi, Ress

Všichni se ozvěte sem dolů, pokud chcete být nadále ve hře a tučně vyznačení víceméně hrají, ale nezaslali stropy, tak pokud mají také stále zájem, nechť ty stropy dopošlou do určeného článku!
*Tady je omluva na celé prázdniny, přesto jsem musela zařadit.

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Ressovy stropy doplním v nejbližší době, jen čekám na vyjádření Rock (jakožto majitelky Rockyho, Ressova bratra) ^^
, - odpovědět
avatar
Prosím smazat Attilu i Orlanda...
, - odpovědět
avatar
Omlouvám se, ale asi týden jsme s Gadeo čekaly, až fran odpoví na post, ale nakonec jsem pokračovaly bez Fran. A samozřejmě nechci být smazána, takže mě tu prosím nechte a i když začíná škola, koukám se sem každý den, jestly už vlčice odpověděly :). (Mimochodem, moc nechápu co znamená - "Dodat stropy", sice jsem viděla, jak to někteří hráči mají, ale nepochopila jsem to)
odpověděl(a)
avatar
Zrovna u tebe jde jenom o stropy, tak si to ještě pročti a koukni na ty, kteří je tam stále mají a pokus se něco sepsat.
odpověděl(a)
avatar
Near: pro jistotu jsem Darkey dávala teď 'zaškolení', což jí možná lépe pomůže stropy pochopit a sepsat :).
, - odpovědět
avatar
Sice nemam moc čas hrat, ale ráda zustanu, jen mi na ty stropy dejte ještě par dni .)
, - odpovědět
avatar
Omlouvám se, zrovna teď jsem ten čas nedala dohromady, ale myslím, že až bude škola, nějaký ten čas si určitě udělám. Takže se omlouvám za menší neaktivitu poslední dva týdny.