Kategorie: Novinky

I. konkurz na charakter mladší 3 roky

A je to tu, jak jsem slíbila!

Starší hráči si jistě vzpomínají, že byl povolen charakter mladší než 3 roky - tudíž spíše vlče. A jak jsem zmínila v Měsíčníku - v rozhovoru - tak v létě má být konkurz na charakter mladší 3 let. Je to tady! Nehodlám to tu omílat, co a jak. Prostě se vrhneme k podmínkám, které musíte splňovat, bohužel pro některé to není moc radostná zpráva, jelikož musíte mít již dva charaktery. Tak snad příště to vyjde i Vám.
A teď tedy k těm podmínkám:
1. Mít již druhý charakter.
2. Aktivně hrát, jak v akcích, tak ve hře.
3. Být tu minimálně 8 měsíců.
4. Pokud by dotyčný vlče získal a hráč by se neosvědčil, vlče by zemřelo, a tudíž by hráč ztratil o možnost hrát za vlče.
5. Mít alespoň na hl. charakteru 200 příspěvků a na 2. charakteru alespoň 100.
Dolů do komentářů jako vždy napište, proč vy byste měli tuto možnost získat právě vy! Čas máte ode dneška do 13. 8. 2017, 00:00 hod.
Držím palce těm, kteří si o tento charakter budou psát a pokud jej nezískáte, nevadí, snad to vyjde příště, hlavně nevěšte hlavu!
Near

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Po uvážení s ostatními členy z admin teamu a dvou hlasů od hráčů, tak byla většina, až na jednoho pro ATHAI!
Gratulujeme a snad se ti za mladší charakter bude hrát dobře a Rockymu přejeme štěstí při dalším konkurzu.

img
icon odpověděl(a)
avatar
Ještě jednou děkuji i zde :)
odpověděl(a)
avatar
Blahopřeji, zasloužíš si ho! :)
icon odpověděl(a)
avatar
Díky Rock :)
, - odpovědět
avatar
1. Tohle bude tedy už můj čtvrtý charakter. :)
2. Aktivně hraji, s Blindem jsem zapojena v Yaloru, tudíž tam je aktivita vyžadována a snad ji teda i splňuji, s Ath jsem zaseknutá ve hře (ale snažím se odepsat vždy rychle, do 2 dnů) :)
3. Jsem zde již rok (a něco?) takže to splňuji :)
4. S tím počítám, budu hrát jak nejlépe budu moci :)
5. Na hlavním charakteru, tedy Ath mám něco málo přes 270 postů, na Blindovi kolem 64, což je sice málo, avšak tedy nikomu to nevadí a myslím, že aktivně hraji. Na Blindovi mám málo postů, protože jsem dlouho hledala hráče na hry a většinou jsem byla zaseklá :/ Na třetím charu, tedy Pyrrze nemám zatím nic, protože se nenarodila.

A proč jej mám získat já? Moc ráda bych si zahrála za malého ťunťu, co bude teda nejspíše podle mé představy. Navíc, bude ještě bohužel dlouho trvat, než se narodí Pyrrha, takže vzhledem k tomu, že se často zasekávám ve hrách, uvítám další char na hraní. :)

Hodně štěstí i dalším účastníkům.
- Ath/Blind
, - odpovědět
avatar
Tákže… řekla jsem si, že to zkusím. Co se týče podmínek:
1. Mám už tři charaktery.
2. Jsem si vědoma své neaktivity, minimálně poslední měsíc. Tábory, dovolená… Teď budu trochu delší dobu doma, takže se budu snažit ukázat svou aktivitu, kterou jsem už dříve plánovala zvýšit. Pokud zrovna budu doma, chci se MG věnovat jak to bude možné.
3. Jsem tu už rok a tři čtvrtě, takže tady problém nevidím.
4. Souhlasím a beru to na vědomí.
5. Rocky má 326 postů, Larissa 108, Perlička 50.

Proč zrovna já? Jsem tu už dlouho a stejně tak jsem si už dlouhou dobu hru neosvěžila novým charakterem. Další charakter už mám dokonce vymyšlený a moc se na něj těším, ať už bude mít 3 roky nebo ne, ať už ho dostanu v této vlně konkurzů nebo až jindy. Aktivní - pokud budu doma - určitě budu.

Přeji hodně štěstí těm, kteří to zkusí také!