Kategorie: Novinky

Konkurz na další charaktery

Po půl roce přinášíme opět konkurz na další charaktery a i na ty mladší charaktery. Jistě někdo z vás si dalšího vlka zaslouží, proto jsem se rozhodla tenhle článeček sepsat. Někteří z vás jistě mají něco předpřipraveného a jen čekáte, až další charakter získáte a někteří z vás dalšího vlčka budete teprve vymýšlet. Ať je to jak chce, tak teď máte možnost další slot získat. Spousta z vás ví, jaké podmínky jsou. Ovšem pro připomenutí se je zopakujeme a jestliže je splňujete, napište dolů komentář, zda splňujete všechny podmínky, zda máte dalšího vlka vymyšleného či nikoli a proč bychom vám ho měli povolit.

2. charakter
• být půl roku na MG
• mít alespoň okolo 70 herních postů (nikoliv textů, obrázků atp.)

3. charakter
• +- rok na MG
• na prvním charakteru alespoň cca 150 postů
• na druhém charakteru mít alespoň 65 postů

4. charakter
• na prvním charakteru cca 200 postů
• na druhém charakteru 100 postů
• na třetím charakteru cca 35 postů

5. charakter
• aspoň 2 roky na MG
• na prvním charakteru 300 postů
• na druhém cca 150 postů
• na třetím alespoň cca 50 postů
• na čtvrtém alespoň 30 postů

Co se týče mladšího charakteru, tak jsou tady trochu odlišné podmínky. Můžete si napsat jak o normální, tak i o mladší najednou. Avšak získáte jen jednu z možností. Další důležitý bod je, že mladší charakter může mít jen jeden hráč. A co proto máte udělat?

Podmínky
1. Mít již druhý charakter.
2. Aktivně hrát, jak v akcích, tak ve hře.
3. Být tu minimálně rok.
4. Pokud by dotyčný mladého vlka získal a hráč by se neosvědčil, vlk by zemřel, a tudíž by hráč ztratil možnost hrát za vlka mladšího tří let.
5. Mít na hlavním charakteru alespoň 200 příspěvků a na 2. charakteru alespoň 100.

OBA DVA KONKURZY TRVAJÍ OD 27. 4. - 11. 5.

Komentáře rss


icon , - odpovědět
avatar
Je to tu. Se zbytkem admin teamu jsme se rozhodli, že možnost pro další charakter dáme Elricovi, Aetasovi, Shay, Barnatt, Errovi, Stray a Darkey.
Jelikož si nikdo přímo nenapsal o mladší charakter, jen jsem se ptala na discordu, tak ten získává Navin.
Kyle máš čas do 12. 6. prokázat svou aktivitu, poté má možnost jej dodatečně získat.

Všem gratuluji i za AT!
img
odpověděl(a)
avatar
páni, děkuji :D
odpověděl(a)
avatar
Tak tohle jsem vážně nečekal. Moc děkuji :D
odpověděl(a)
avatar
Děkuju moc! :3
, Aktivita 81 odpovědět
avatar
Tak jsem se nakonec rozhodla, že i přes mojí neaktivitu se zkusím přihlásit :D. Byl by to už můj čtvrtý charakter. Přemýšlela jsem nad tím docela dlouho, takže ať to mám vyrovnané, asi bych to použila na samce :D. Nikdy jsem nehrála za nikoho zlého a když se tady vytvořil Chaos, napadlo mě, proč ne? Takže vám jistě došlo, že by to byl zlý samec, který by se jistě hodil do chaosu :).

Podmínky splňuji :).
, - odpovědět
avatar
Za pokus nic nedám. ^^ Hlásím se o druhý charakter. Co se postů týče, měla bych splněno. A co do délky pobytu na MG... To netuším, jak se počítá. Pokud platí pouze doba existence Stray, pak to budu někdy do měsíce splňovat, pokud by se počítala celá má kariéra na Mois grisu, pak nemám co počítat.
Proč bych chtěla druhý charakter? Asi jako každý. Je to možnost psát na dvou místech zároveň, když je zaseklý ve hře jeden char, můžu hrát za druhý. Kým bych hru obohatila si ještě nejsem úplně jistá. Každopádně mám v plánu někdy přitáhnout zpátky Rain, s trochou změn v osobnosti, které jsou nevyhnutelné, a také s trochou změn ve zbarvení, aby působila realističtěji. (Redesign jsem měla v plánu už vloni, ale pak z toho sešlo, stejně jako sešlo z té přeběhlické rpg, co [ne]vznikla z nespokojených hráčů mg :'D)
Případně mám k dispozici řadu dalších ocček, potřebovala bych si v tom udělat pořádek a rozmyslet se, kterou chorou mysl by mg uživil nejvíc. :D
Jinak na tom nelpím, pokud to nejde, raději dám přednost ostatním ^^
, - odpovědět
avatar
Tááákže… I já tedy zkusím své štěstí s dalším, už čtvrtým charakterem!

S mojí aktivitou poslední dva-tři měsíce to bylo příšerné, to přiznávám, ale když se podíváte na měsíce před tím, tak jsem byla velmi aktivní a teď už zase začínám hrát. (Za všechno viním školu :D)

Pojďme se tedy podívat na posty:
Erroušek má na profilu napsaných 208 postů, ale samozřejmě ne všechny jsou herní, takže tak dvacet nanejméně bych mu ubrala. Acci je na tom o dost lépe, má na svém kontě 152 postů až na malou část jsou všechny herní. Můj poslední charakter, malý Atrox, už má 57 postů. Tudíž posty bych řekla, že až na Erra splňuji.

Můj čtvrtý charakter by byl další samec, opak všech mých postav, takže klidný a vyrovnaný. Už ho mám promyšleného a hodlám o něj žádat každý konkurz :D. Doufám ale že se mi podaří ho dostat už teď.

Všem přeji hodně štěstí.
icon , - odpovědět
avatar
Zkusím to taky, protože proč ne a taky protože tu přece musí být někdo, kdo další charakter nedostane :D
Takže, dva roky tu už jsem, posty na prvních dvou charakterech splňuju s přehledem (akorát už netuším, kolik z nich je opravdu herních., minimálně na Nyctee to bude většina, protože administrativní věci řeším přes Barn, ale ta zas přesahuje minimum 300 o víc než sto postů). Co se týče třetího a čtvrtého charakteru, tam už je to trochu horší. Musela bych Scara považovat za třetí charakter a Deimose za čtvrtý, abych se minimu přiblížila víc. Scar má momentálně přesně 50 postů, ale Deimos slabších 21 (ovšem na obou pracuju a doufám, že budu v budoucnu mít i čas hrát aktivněji).
Další charakter by byla sestra od Angela, Shine, na kterou už si dělám zálusk delší dobu. Co se jejího charakteru týče, na tom bych musela trochu zapracovat, aby nebyla podobná nějakému z mých současných vlků, ale to by asi problém nebyl.
A teď tedy k poslednímu problému, a to důvodu proč bych měla další postavu získat. S mojí aktivitou, hlavně tou herní, to není zrovna valné. Ne vždycky mám čas nebo náladu něco sepisovat, hlavně proto, že než abych napsala krátký post, který za moc nestojí a postrádá kvalitu, radši nepíšu vůbec. Moje aktivita je tedy spíš stylem málo, zato vytrvale. jestli si tedy postavu zasloužím, to už nechám na ostatních adminech. Pokud ne, tak to prostě zkusím příště, protože odsud jen tak odcházet nehodlám :)
icon , - odpovědět
avatar
Takže... původně jsem ani o další charakter nechtěla psát, ale nakonec jsem se rozhodla, že je přeci jen dobré mít volný slot v záloze. A proto tedy i já žádám, o třetí postavu. Ještě nemám tušení kdy si ji založím nebo snad nedejbože kdo to bude :D, ale podstatné je, že všechny podmínky splňuji (jak počty postů tak dobu tady na MG), s aktivitou to teď sice není žádná sláva, ale zase na discordu mě najdete vždy. Proto si myslím, že by snad neměl být problém :3 a ještě všem přeji úspěšné získání toho co by chtěli!
, 2. charakter odpovědět
avatar
Fialového faldíka už sice mám, ale ten mi zkrátka nestačí! A kdo se tedy stane, usměje se-li na mě štěstí, mým druhým charakterem? Na 99 % něžné pohlaví s prořízlou tlamičkou. Ach ano, nabízí se možnost, že bych si vzala zpět Tavarillëho, ale když už tu jednoho samce mám, raději bych vdechla život samici.

A teď k mému působení na Mois Grisu a počtu postů:
S "prvním" Kyldou jsem tu byla 10 měsíců, avšak těch aktivnějších bylo jenom 8. Od mého návratu již uběhly 2 měsíce, což znamená: 8 + 2 = 10. Co se postů týče, na Kyldově kontě by jich celkově mělo být 86 (72 + 14). Z toho tedy vyplývá, že obě dvě podmínky splňuji. Jak krásný to pocit! ^^

Všem odvážlivcům držím palce!
, - odpovědět
avatar
Takže tu máme další konkurz na který se hlásím, nikdy toho nemám dost! :D
Kdo mě zná tak ví, že jsem čiperka a když můžu, tak na posty odepisuji ještě v den kdy mám. Moisem žiju a snažím se i mimoherně přispívat k jeho aktivitě, takže když zrovna nehraju, většinou dělám nějaké blbiny kolem. Co se týče počtu postů, tak všechny splňuju, což mě docela překvapuje, když mám pocit, že je každý někde stále zaseklý :D
Svůj další charakter bych využila na vlčici, o které jsem se už občas zmiňovala na chatu a stále po ní toužím! Myslím, že kouknu na inzeráty, jestli jí nedám k někomu do příbuzných, ale uvidíme ještě. Rozhodně se na ní už dlouho těším, tak snad bude :D
icon , - odpovědět
avatar
Také napíši. Co se délky a aktivity týče, myslím si, že s tím není žádný problém. Postů na Aetasovi mám dostatek a u Noell mi jich 20 chybí. Dalším charakterem by byl Enzou, Shayin bráška, za kterého jsem tedy již hrála a ráda bych si ho vzala zpět.
, - odpovědět
avatar
Já bych si druhý charakter zasloužil. Jsem přes rok na MG a mám určitě víc než 70 postů. Zde leží taky otázka. Proč bych měl mít další charakter? Mohl bych se hře více věnovat. Sice se snažím psát toho více denně. Sice ještě nemám vymyšlený charakter, ale jestli bych měl možnost dostat druhý charakter, tak bych se snažil vytvořit něco originálního, co MG ještě neviděl.