Kategorie: Novinky

Malé tlapky opět na MG

Yalorská vlčata


Jak všichni víte, momentálně bylo několik statečných vlků posláno na misi zvanou Yalor, který tu má dlouholetou tradici. Pokud se o tuto akci zajímáte, jistě jste se už dávno dočetli o tom, že jsou v plánu vlčata právě z tohoto světa. Vlci aktivně hrají a náš nejvyšší Felicio dal zelenou k plození – hej, to zní blbě, ale prostě to tak je.
Tady asi není moc co k vyprávění, v kostce půjde o to, že podobně jako z Alternativy, bude moct jeden z hráčů mít vlčata s jedním z charakteru právě z Yaloru. Opět podobně jako Perlička bude mít jisté výsady a proto možnost hrát za vlče nebude mít každý. Počet však není omezený a proto je možné, že když se najde dost aktivních hráčů, bude tu brzo pobíhat spoustu malých tlapiček.
Jistě se ptáte na rodiče, a jak to všechno bude probíhat.
Rodič, jenž bude pocházet z Yaloru bude znám během hry, potencionálním zájemcům o vlčata tedy doporučuji hru sledovat, není to však podmínkou.
Rodič, který je z Moisu zatím není vybrán, své štěstí ale rozhodli zkusit tito hráči: Barnatt, Navin, Dorya (s Lucianem) a Francesca. Mezi nimi se stále rozhoduje, stále toto téma konzultujeme, takže věřte, že velcí bratři vás sledují!


Důležité informace o vlčatech


Takže, jak mnozí ví, čas na Yaloru plyne trochu jinak, poněkud rychleji než u nás. Vlčata, která ponesou Yalorský gen se budou tedy vyvíjet trochu rychleji, dokud se vše neustálí. Tady si prosím nepředstavujte, že po 2 týdnech přeperou medvěda, nebo budou moct být pryč od rodiče, ne ne, myšleno je to tak, že jim třeba o něco dříve vyrostou zuby, naučí se mluvit rychleji a hlavně jíst maso. Ze začátku by bylo rychlejší vyvíjení patrnější a kolem puberty by se mělo ustálit a splynout s časem na Mois Grisu. Proč je tato relativně nepodstatná informace důležitá, věřte, že vše co píšu, má svůj smysl.
Co se týče stavby těla, vlčata budou dokonalost sama, žádné dlouhé ocasy, žádné huňaté krky, dokonalé vlče, které se narodí s výstavními proporcemi. (!Pokud bude vlčat více jak tři, další vlčata se narodí méně dokonalá, zvláštnější!) Pozor, tady důležité upozornění nejen pro hráče, ale i pro rodiče. Vlčata budou neskutečně hladová, budou muset přijímat velké množství masa a jen tak něco je neuctí, pořádný vlk, to je taky pořádný apetit. Proto je nutné mít vlčata ve smečce, případní uchazeči o vlče by s tím tedy měli počítat. Uživit takového hladovce, to zaměstná několik tlapek. Narozdíl od Yaloru jsou na MG dvě odlišnosti – vzduch je tu čistší a maso kořisti měkkčí. To ve zkratce zapříčiňuje krátkodobé problémy s dýcháním a nadměrnou hltavost pokrmů, díky čemuž bývá vlčatům často špatně od žaludku.
Problematika barev se stále řeší, paleta je zatím otevřená, zde – jakožto stvořitel Yaloru – si nechávám výsadu rozhodovat, respektive spíše schvalovat zbarvení, vlčata by si měla být podobná alespoň v základech, proto všechno konzultujte semnou (pokud mě ale dobře znáte, zas tak krutý to semnou nebude). Pozn. Feliho: Barvy budou veskrze přírodní, nejlépe světlé odstíny, aby ladily s magií.
Teď přejděme asi k tomu nejdůležitějšímu. Podobně jako právě Perlička, i tato vlčata budou mít speciální vrozenou magii jménem blesky! Yalor se hodně točí kolem technologií a tak je tato magie příhodná. Její kompletní soupis naleznete v nápovědě u ostatních elementů a magií. Tady ale ještě nejásejte, přeci jen, magie bude jedinečná a celkem silná, proto není možné dokoupit, nebo jinak získat další! Takže si pořádně rozmyslete, co vlastně chcete, změnit to už nepůjde.
Podtrženo sečteno, se nemusíte bát přihlásit, berte to jako samostatný konkurz na právě tohle vlče, pokud nemáte volný slot. Stačí nám projevit zájem a aktivitu, dobré by bylo i komunikovat s ostatními, ať víme, že i když jste zaseknutí ve hře, stále na nás myslíte a chcete se trochu kolektivizovat i mimoherně. Rozhodnutí o tom kdo – co – jak – a s kým se dozvíte včas. Pokud tedy máte zájem hrát za speciální vlče z Yaloru, dejte nám vědět do komentářů, kam uveďte počte příspěvků, aktivitu, dobu na blogu a důvod, proč zrovna vy.
Konkurz skončí 31. 10. 2018 ve 23:59


Šablony


Mám velkou radost, že vám mohu představit nové šablony pro vlčata, které jsou opět z tlapek naší skvělé Barnatt! Myslím, že jsou totálně roztomilé a vypadají perfektně! Patří jí velké díky za tuhle úžasnou práci.

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Tak a je tu chvíle, na kterou někteří z vás dlouho čekají. Nejprve začnu organizací:
V první řadě bych ráda i tady představila rodiče, kterým bude Navin!
Pro ty, kteří nečtou Yalor, shrnu zde pár podstatných informací ohledně matky, která je potomkem alf jediné smečky z tohoto světa, je velice inteligentní, záludná, je to manipulátorka a má spoustu síly. Těhotenství její matky bohužel provázelo spoustu komplikací a tak se narodila trochu pochroumaná, to si ovšem můžete přečíst v Yaloru samotném, kde je její samostatná "karta" s popiskem.
Vlčata by se měla narodit přibližně za měsíc, mělo by to tak být dost času pro všechny, aby sepsali registrace. S tím vás poprosím, aby jste se přemístili na společný discord, kde se budeme hromadně dohadovat co a jak, odkaz naleznete níže.
Nu a nyní už samotní výherci vlčat... chvilka napětí..
Takže gratuluji všem, co se přihlásili, získávají vlčata (tedy až na tatíka Navíka), trochu mě štve, že jsem Errovi nedala šanci v Yaloru, o to více se těším pro příště, zda bude mít zájem a udrží aktivitu. Prosím tedy všechny, aby se připojili na discord https://discord.gg/EynXwK
, - odpovědět
avatar
Tak pro Felíška ještě jednou oficiálně :D No, myslím, že aktivní jsem, jsem skoro nonstop na discordu a jsem schopná každý den psát, teď teda chodím do práce, takže posty pouze večer, ale ani to není zlý si myslím. No, jsem tu něco kolem tří a půl let, čas fakt letí :D posty píšu hned jak můžu s tím, že si občas dám pauzu a pomalejší tempo, ale to teď nějak nebývá :D Jinak myslím, že za mě mluví moji vlci, hra, Yalor, akce, web, atd. atd. Sice už jedno vlče mám, ale Shay už byla trochu odrostlá, když jsem si jí brala, takže bych ráda někdy hrála úplně od začátku :D Yalor jsem si vypiplala a doufám, že se budete chtít účastnit i příště :D
, - odpovědět
avatar
Po dlouhém a důkladném promyšlení jsem se rozhodla také zúčastnit!

Ano, vím, že jsem teprve v létě získala svůj druhý charakter (mou úžasnou Acci), ale i tak se stále ještě zasekávám a má nesmírná touha po psaní tudíž zůstává nenaplněna :D.
Přesně za měsíc a čtyři dny už budu na Mois Grisu rok. Což je pro mě k neuvěření a rozhodně se těším na další úspěšný rok pro mé vlčky :).
Když přijde na posty, mohu hrdě oznámit, že Erro dosáhl počtu 132 a malá Acci už ho dokonce dohání se 122 posty. Má aktivita sice kolem srpnu a září rapidně poklesla, ale teď už MG zase kontroluju každý den.
I přesto, že Erro je takové jedno obrovské vlče, ráda bych si zahrála i s opravdovým malým chlupáčkem. Popravdě pohlaví může být jakékoli (preferovala bych nejspíš samce) a už teď chci stanovit, že bych ráda hrála za nějakého „záporáka“ nebo šíleného vlka, což by se určitě k vlčeti z Yaloru hodilo. (Jsem ovšem schopná se domluvit jinak, jestli by to rodičům moc vadilo :D)
Chápu, že za vlče nemůže hrát každý a já nedávno získala další charakter, ale vlče by se určitě stalo mou prioritou. Byl by to můj první vlk, který by tady měl nějaké příbuzné, takže určitě nová zkušenost :D.
Když přijde na komunikaci můžu stanovit, že už jsem se konečně dokopala k založení Discordu, takže s tím by neměl být problém.
Ať už vyhraje kdokoli, těším se na jedinečná vlčata z Yaloru a na využití roztomilých lineartů!

Děkuji za přečtení a všem přeji hodně štěstí :).
, - odpovědět
avatar
I já sem přidám svou obhajobu, kdyby mi náhodou nevyšla hra za Luciana jako rodiče yalorského vlčete. Přece si nenechám tuhle šanci uniknout!

Co říct k mému pobytu tady? Jsem tu už hodně dlouho - celkově taak... tři roky (z toho za Dor jeden rok a skoro čtyři měsíce) a vystřídala jsem již několik postav. Co se týče počtů postů na jednotlivých postavách, tak na Dorye mám kolem 150 postů a na Lucianovi 43, a ten počet stále stoupá. Myslím, že moje aktivita není špatná - pokud není vyjímka, tak Mois kontroluju tak 3x (a víc) do dne, přičemž jsem obvykle alespoň jednou za den schopna odepsat (pokud mě zrovna nepřepadne flákací nálada :'D). A co se týče komunikace se mnou, jsem dostupná na Discordu i na Messengeru, kde na zprávy odpovídám vcelku rychle.
A proč bych zrovna já měla hrát za toto vlče? Myslím, že nějakou tu náladu i čas na další chlupatý charakter mám, dokonce i chuť si ho vzit k srdci. Hrát za vlče jsem vždycky chtěla, ale tady mi to nikdy nevyšlo tak, abych na to zrovna měla volný charakter. Momentálně jsem měla právě dvě možnosti, až získám další char - buď obnovit jednu z mých starých postav, nebo počkat, než bude někdo potřebovat hráče za vlče. A to se mi teď nabídlo, navíc vlce yalorské! Co se týče profilu vlčete, jsem ochotná se na čemkoli domluvit, kdyby byl problém.

Tak ať vlče získá ten, kdo si jej zaslouží nejvíc, já děkuji za pozornost!
~Dor & Luc

P.s. - Ty nový liny na vlčata jsou úžasný!
icon , - odpovědět
avatar
Nooo, takže píšu sem, protože bych chtěla zkusit štěstí a dost mě láká hra za vlče, navíc ještě takové nevšední.

Moje aktivita, bych řekla, je dost slušná. Minimálně jednou denně jsem tu a málokdy se na mě čeká s odpisem :D a i kdybych se tu neukázala, je asi 99% šance, že mě zastihnete na Discordu.

Doba na blogu už bude asi kolem 9 měsíců (takže skoro rok, juj!) což taky podle mě není zrovna málo a měli jste si čas ověřit, jestli tu teď nekecám s tou aktivitou :D a počet příspěvků je 129, což je si myslim, že je taky fajn.

A proč zrovna já? Pár důvodů by se teda asi našlo. Řekla bych, že nepíšu jako někdo z první stupně a nedělám hrubé chyby, taky brzo odepisuju a jak jsem psala, i s aktivitou jsem na tom dobře. Jsem schopná ustoupit nebo se nějak domluvit takřka na čemkoli - od povahy, přes pohlaví až po všechno prostě :D. Navíc jedna postava je trochu na prd, protože je často seklá a vy jen můžete zírat do monitoru a nutit hráče aby odepsal :D

To by bylo asi všechno... snad :D :3