Kategorie: Novinky

Něco z tlapek Near

Zdravím Vás u tohoto článku,
abych pravdu řekla, netuším, kde mám začít... No asi bych začala tím, že bych chtěla moc, moc poděkovat Tesse za odvedenou skvělou práci, co tu za tu dobu odvedla a moc si toho važím, že se tomu věnuje. Odměna je s Tess již domluvena, brzy by snad měla být u jejího vlčka v profilu (ale to zaléží na ní samotné :D). Ještě jednou DÍKY Tessí! ^^

Dalším bodem tohoto článku budete vy samotní. Jsem ráda, že aspoň někteří aktivně píší a hrají, přes to, že teď to tu zrovna dvakrát aktivní nebylo a nejen z mé strany. Samozřejmě budu ráda, když vaše aktivita stále bude a ne-li lepší. Určitě bych i ráda uvítala nové duše mezi nás, tak pokud o někom víte, kdo by se připojil, budu jedině ráda!

Dále bych se chtěla omluvit já, která to tu má celé na starosti a měla by se tomu věnovat, což jsem za poslední měsíce prostě nedělala. Duben byl ve znamení přijímaček, což myslím, že se dá pochopit. Co se května a června týče... To jsem spíše trávila čas venku s kamarády, tudíž jsem Mois dala stranou. Mění se mi priority, což znamená, že už samotné RPG nepatří na první místo, jako tomu bylo. Možná je to věkem? To je fuk. No a červen, poslední týden jsem nebyla na tom psychicky nejlépe a ještě do toho konec roku, ták nó. Každopádně přes prázdniny bych měla být snad aktivnější a tady se tomu více věnovat, ale pojedu na dovču a do toho brigáda a určitě půjde ven s přáteli, takže aktivita bude nepravidelná, ale snad by to mělo být lepší! Co ale nevím, jak to bude s aktivitou na začátku školního roku, jelikož půjdu na střední a sama nevím, jak s tím naložím, pač toho na mě ze začátku bude víc, ale to se ozvu když tak potom.

Ještě hodím malé info ke konkurzům. Na další chary to vidím v září a na mladší vlky než 3 roky v průběhu prázdnin. ^^

A teď k tomu hlavnímu, proč jsem tenhle článek psala.

ODZNÁČKY


Asi se ptáte, co to je a vůbec jak to bude fungovat? Přemýšlela jsem, jak to tady trošku vylepšit a přivést jsem něco nového. A to jsou právě odznáčky, které můžete získat v průběhu vaší hry tady.
Budou zde určité "cíle", "úkoly" za které odznáčky získáte. Jak takový odznáček vypadá, najdete níže. Budou různé kategorie odznáčků. Každý vlk bude mít v profilu "tabulku" s odznáčky, které můžete získat. Odznáček můžete získat např. za rok strávený na MG, za získání přívěsku, spešlu. Za účast v Týmované, Yaloru. Počet postů, získané charaktery, setkání s božstvem nebo odznáček za výhru v Miss vlk/ vlčice.
Pokud nějaký odznáček získáte, dostanete vždy nějakou odměnu ať už v podobě KŠM či %. zalor.png

K dalšímu článku o soutěžích pokračujte zde.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.