Kategorie: Novinky

Obchůdek a Rychlohry

Květnová rozšíření


Vítám vás zase jednou u většího rozšíření, které jsme pro vás přichystaly! Tentokrát se bude jednat o dvě velmi užitečné změny, které si myslím, že rozhodně každý z vás uvítá.

V první řadě tu máme rozšíření v podobě nové cesty, jak nakupovat vylepšení pro vaše vlky. Očarovaná jeskyně už nám sloužila dost dlouho a nevím, jak vy, ale mě už vážně nenapadá, co by se mělo mému vlku zdát a psát to? No to se mi vážně nikdy moc nechce. Proto se Očarovaná jeskyně ke konci příštího týdne definitivně uzavře. Věříme, že tímto krokem trochu vykročíme ze stáda, protože mi přijde, že kdykoliv někde nakupuju, čeká mě nejdřív nejen dlouhé šetření, ale pak i příšerně dlouhý post, se kterým si někdy ani nevím rady.

Přivítejte tedy pana Wu! Je to obchodníček z dalekého východu (vietnamci forever!) a ten bude po mapě jezdit se svým vozíčkem plným magických věciček. Můžete si zde koupit vše, co se dalo koupit v jeskyni, tady není žádná změna. Vedle toho jsme pak nově otevřeli magické předměty, které můžete koupit a nebo získat za splnění nějakého úkolu - achievementu. Protože jsme tu tuhle věcičku nikdy neměli, tak bych vás ráda poprosila, abyste mi raději při každém sebemenším zaváhání v čemkoliv psali. Musíme vychytat všechny mouchy a tak předesílám, že pokud někdo najde skulinku v obejití pravidel, tak to budu řešit. Snažili jsme se promyslet opravdu všechno, ale víte jak, vždycky se nějaký ten zádrhel najde. Takže, než abyste na to šli oklikou, prosím o kontaktování, možná vám za to něco přihodím k dobru. Rozhodně čtěte úplně dole pravdila a další informace. Putovní obchůdek pana Wu naleznete v menu.

Jako další tu máme rychlohry, které nejsou nijak složité na vysvětlení. Jste zaseknutí ve hře a přitom má někdo na chatu čas ve stejnou dobu jako vy? Zahrajte si s ním rychlohru třeba na hoďku nebo dvě večer, kdy se nudíte u telky. Základním pravidlem je, aby oba měli čas a nezaskl se váš vlk jako v knihách na mg. Není to tu od toho, aby se hra přemístila na discord, ale od toho, abyste si příležitostně mohli užit hry, i když máte všechny charaktery zaseklé. Dbejte prosím na pravidla, která jsou v souvisejícím článku, ze začátku to bude asi dost přestřelka, ale věřím, že to nějak zvládneme sloučit dohromady. Rozhodně bude třeba velká komunikace mezi hráči a administrátory.
Rychlohry naleznete v nápovědě
PS: Moje doporučení - pro náš i váš přehled si rychlohry pokud možno sepisujte do profilu i s veškerými informacemi, dost to vše usnadní si myslím.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.