Kategorie: Novinky

Podzimní konkurz

Opět tu je konkurz na další charaktery. Pokud chceš získat dalšího vlčka, pokračuj ve čtení.
Jste dlouhodobě aktivní (nikoli nárazově)? Máte chuť vdechnout život zajímavé povaze? Určitě máte teď možnost. Nemáte nic vymyšleného? Nevadí, klidně se také přihlašte a volný slot využijete později. Důležitá není jen herní aktivita, ale také zda se účastnníte neherních akcí, jste aktivní třeba na discordu, dodržujete pravidla a také bohužel jestli zbytečně nevyvoláváte sprory. Všechno je důležité!

Stejně jako vždy je nutné splnit podmínky, které naleznete níže. Pakliže je nesplňujete na 100 %, určitě se také zapište, my vaši žádost zhodnotíme i tak a přesto jej můžete získat. Zase jako v minulých konkurzech můžete získat i vlka, který je mladší tří let.

Další charakter
2. charakter
• být půl roku na MG
• mít alespoň okolo 70 herních postů (nikoliv textů, obrázků atp.)
3. charakter
• +- rok na MG
• na prvním charakteru alespoň cca 150 postů
• na druhém charakteru mít alespoň 65 postů
4. charakter
• na prvním charakteru cca 200 postů
• na druhém charakteru 100 postů
• na třetím charakteru cca 35 postů
5. charakter
• aspoň 2 roky na MG
• na prvním charakteru 300 postů
• na druhém cca 150 postů
• na třetím alespoň cca 50 postů
• na čtvrtém alespoň 30 postů

Mladší charakter
U této možnosti, jak bývá zvykem, může získat pouze jeden hráč se splněnými podmínkami.
1. Mít již druhý charakter.
2. Aktivně hrát, jak v akcích, tak ve hře.
3. Být tu minimálně rok.
4. Pokud by dotyčný mladého vlka získal a hráč by se neosvědčil, vlk by zemřel, a tudíž by hráč ztratil možnost hrát za vlka mladšího tří let.
5. Mít na hlavním charakteru alespoň 200 příspěvků a na 2. charakteru alespoň 100.

Jak se přihlásit? Do komentářů napíšete zda chcete další nebo mladíš charakter (pozn. můžete se přihlásit oba, pak vám bude jeden z nich přiřazen), jak jste na tom s podmínkami a jak byste vaši možnost využili.

Konkurz trvá do 28. září 2019!

Komentáře rss


icon , - odpovědět
avatar
VYHLÁŠENÍ KONKURZU
Další charakter získávají:
* Lissandra
* Navin
* Shay
* Ayshi
* Aetas
* Anakhi

Blahopřejeme!

Ellie, Balrogovi a Hraninovi bude případně udělený dodatečně 15. 12.

ELLIE
Důvody, proč ti nebyl udělen další char:
*Porušování pravidel
*Nedodržování povahy
*Nekvalitní posty (tím se nemyslí délka, ale obsah - abys dodržovala povahu, neobcházela reálie, dodržovala popisy míst...)
*Neukončovat hru hned, když hráč chvíli nepíše

Podmínky, za které ti bude další charakter eventuálně udělen:
*Hraní podle povahy
*Kvalitní posty
*Neporušování pravidel

BALROG
*Rozhodne se na základě odehrání/neodehrání Yaloru

HRANIN
*Jsi tu krátce, pakliže nám ukážeš stálou aktivitu po delší dobu, bude udělen dodatečně

img
, - odpovědět
avatar
Chtěl bych se zapojit do podzimního konkurzu o 2hého vlka. Proč bych ho měl dostat zrovna já ikdyž jsem tu krátkou dobu ? Protože si myslím, že přes to co tu jsem, bych dokázal uhrát dalšího vlka převážně díky své aktivitě, která je skoro každý den někdy i několikrát denně a s tím, že jsem napsal jako druhý nejvíce postů na postované, která mě mimochodem upřímně nehorázně bavila a upoutala mě do hry, bych dokázal uhrát v pořádku a v klidu i dalšího vlka, který by byl i pro ostatní hráče na Mois Griss určitě velice zajímavý.Vím, že pokud by se zadařilo a dostal bych další slot na vlka tak to nebude hned, ale i tak děkuji Hrana
, - odpovědět
avatar
Tak se hlásím i já o druhý charakter. 70 herních příspěvků sice nemám, ale doufám, že to brzy doženu. Na MG slavím tenhle měsíc půl roku (je to určitě víc, když započítám i minulý profil někdy z listopadu minulého roku než jsem si Anakhi zase v březnu obnovila ze zálohy), i když vím, že jsem měla zásek v době Yaloru a mého zkouškového, už jsem zase třetím měsícem plně aktivní. Mám za sebou dokonce už i jednu neherní akci - Napiš svému druhému já, která relativně úspěch a pravidelně přidávám články do rubriky (Ne)pište jako (j)elita. Snažím se psát, když to jde a myslím, že mé příspěvky mají úroveň. Plně dodržuji Anakhinu povahu, vylepšuji ji a účastním se neherních akcí.

Rozhodnutí je však samozřejmě na vás, to neovlivním. Mohu jen vysvětlit, proč si myslím, že si další charakter zasloužím. Mám ho už i vymyšlený, sepsaný a slibuji, že to bude pecka. Za typy charů jako bude můj další hraju nejraději a hodně mi sedí. Navíc si chci zkusit i opačné pohlaví, v němž se při hře cítím dost dobře. :)

Děkuji předem alespoň za zvážení! ♥

img
- tady jedna vysmátá Anakhi z dílničky nejšikovnější Návy ♥
icon , - odpovědět
avatar
Tak i já se hlásím o další slot. Jsem si již 100% jistá, jak jej využiji a ačkoli moje herní aktivita není kdoví jak vysoká, tak mimoherní je lepší a snažím se dělat stále nějaké akce, čas od času udělám i tu rychloakci a ano, dělám i nějaké věci, které nemusí být nutně vidět.
S délkou, jak dlouho tu jsem se nemusíme asi bavit, protože pokud bychom to vzali zcela od začátku, tak jako zakladatelka jsem tu skoro 6 let, so. (I když s pár pauzami). Podmínky splňuji, jen mi chybí pár postů na Enzym.
A můj další vlček by byla vlčice, která by měla domov v Chaosu, ale více prozrazovat nebudu, to se snad dočkáte po skončení konkurzu >:)
, - odpovědět
avatar
Tož, já sa hlasím na druhý char. Vzhledem k tomu, že Dorča a Kyle (tím to i do nich kopu) do té doby nezadělali na mladé, můj vlčík by měl být konkurzový. Vlček bude rozhodně zajímavý. Jen pro menší ochutnávku to bude ošklivé káčátko, miláček, obr a možná i s neobyčejnou fantazii a podivuhodnou sexuální orientací. Více info jen pokud bude povolen c: A počkáte si na porod.
-
Postů mám přes 70. Na Moisu straším už něco málo přes rok a brzy se blížím ke druhému. Za u dobu jsem proběhla mnoho (ne)aktivity. Však nyní již hlásím povinnou aktivitu, jelikož mi Ayshi přirostla srdci. A opravdu, pokud za ni moc dlouho nepíšu, něco mi chybí :D Aktivní tedy tak trochu jsem, ale pomalu se připravuji na boj s CERMATem. Takže potom když tak omluvte, pokud nebudu mít chuť, kdybych musela jít do toho znova :D A ano, na Discordu dělám bubáka 24/7. A pokud mi to už neschválíte nebudou meme!5 (To je varování hlavně pro Shay, které se mé memy líbí c:)
img - Aby Vás můj zájem, zaujal :D
- Pac a pusu, Shi
, - odpovědět
avatar
Ozvu se také s prosbou o další herní charakter 2. Rok tu + - jsem. Prvními charaktery se snažím být aktivní jak to jde, občas se to nepoštěstí... Mimi občas zabere trochu času, víte o Pucle, taky víte, že jsem matka roku a snažím být také porad hlavně vlk. Posty u prvních vlků mam + - splněné také. Do konce konkurzu bude splněno :D. Na discordu se také snažím komunikovat, jsem nekonfliktní poradce a ráda bych Mois obohatila o dospělého samce s několika tvářemi.
Děkuji

S láskou Bal.
icon , - odpovědět
avatar
Takže i já bych opět ráda zažádala o další charakter, mám ho už tak nějak promyšlený, ale kdo ví, co mě ještě napadne. Na Shay mám nakřečkovaných nějakých přes 400 postů, což dle mě není moc, ale myslím, že jsem dokázala hlavně o postované, že za ní ráda hraju i s problémy, které jsem měla, ať už to byla rekonstrukce, nebo jsem byla bez internetu. Můj Andílek má nějakých 600 postů a myslím, že si s ním slušně stojím jako alfa, která se snaží. Co se týče Naxe, ten si vede dobře se svými 111 posty, i když se teď trochu prcnul ve hře s mnoha vlky. Co se týče jeho vývoje, stihla jsem toho fakt dost ho naučit atd atd. Jako poslední je tu Dasher, na kterém je 28 postů, což nesplňuje hranici - ALE - jeho jsem si dělala teprve nedávno, protože jsem se dlouho nemohla rozhodnout co chci. Ale konec konců, nová vlčice bude taky až za delší dobu. Vzhledem k mé časové vytíženosti, bych to v tomto období nerada uspěchala a pak za ní byla neaktivní. Ale až se vše uklidní, ráda bych si jí udělala - třeba na vánoce nebo tak. Co se týče mé aktivity na akcích, většinou se neúčastním, protože třeba plánuju svoje a nebo hej, mám prostě pauzu, jo jo, Shay je líná adminka :D
icon , - odpovědět
avatar
Tak i já bych tímto chtěla požádat o 4. charakter, na který si myslím, že mam času opravdu dost, stejně jako na všechny své ostatní chary. Určitě to časově zvládnu a co se týče postů, tak je všechny splňuji :3 Postava by pravděpodobně šla do Daénu a už ji mám víceméně promyšlenou.
, - odpovědět
avatar
Rada by som sa konkurzu zúčastnili. Počet príspevkov splňujem a čo sa týka doby na stránke... Síce to nie je 6 mesiacov, ale len takmer 5... Dokladám svoju aktivitu tak ako na Mois Grise tak i na iných stránkach (8 postáv uff), i keď samozrejme občas není chuť alebo čas. Posledné týždne riešim vážny problém, a tak sa môže zdať, že moja aktivita malinko upadla. Avšak na druhý charakter sa moc teším a dúfam, že teda mi bude prihliadnutá maličká výnimka, však i tak viete, čo to bude zač 1 ďakujem pekne c:
, - odpovědět
avatar
Sama bych měla opravdu, opravdu velký zájem o starší charakter. Sama si myslím, že jsem aktivní hodně a na jednoho vlka je to opravdu dost. Snažím se fungovat, být v klidu se všemi a vím, že zde bylo pár drkanic s jistými lidmi, ale i tak se s nimi snažím najít klidnou cestu.
Aktivitu si myslím, že splňuji, a že mi upřímně jen jedna postava nestačí s tím jak umím fretkovat.. Doufám, že by to vyšlo, upřímně na tuto možnost čekám už dlouho, s chutí dlouho, a snažím se prokázat aktivitu..
Za tu dobu, co zde jsem jsem se účastnila několika akcí, sepsala více jak 200 postů a zvládla postavu vylepšit do jisté míry poměrně dost..
Opravdu, opravdu moc bych byla ráda za další charakter, který si opravdu moc přeji.. Tak snad a přeji všem hodně štěstí. :) <3
Charakter bych využila opravdu, mocinky moc. Jelikož ne vždy je Ellie volná.. :D