Kategorie: Novinky

Podzimní konkurz na další charaktery

K tomu 5. výročí přináším již v pořadí VII. konkurz na další charaktery a III. konkurz na mladší charaktery. Ty, který jsi sem zavítal, máš určitě o nějaký zájem, že? Nebudu nikoho vůbec odrazovat, jelikož má šanci každý!

2. charakter
• být půl roku na MG
• mít alespoň okolo 70 herních postů (nikoliv textů, obrázků atp.)

3. charakter
• +- rok na MG
• na prvním charakteru alespoň cca 150 postů
• na druhém charakteru mít alespoň 65 postů

4. charakter
• přes rok na MG
• na prvním charakteru cca 200 postů
• na druhém charakteru 100 postů
• na třetím charakteru cca 35 postů

5. charakter
• aspoň 2 roky na MG
• na prvním charakteru 300 postů
• na druhém cca 150 postů
• na třetím alespoň cca 50 postů
• na čtvrtém alespoň 30 postů

III. konkurz na mladší charakter

To, že si píšete o další charakter, neznamená, že si nemůžete napsat i o ten mladší, jeden vám bude případně přidělen.
Mladší charakter může získat pouze jeden hráč!

A jak jej získat?
1. Mít již druhý charakter.
2. Aktivně hrát, jak v akcích, tak ve hře.
3. Být tu minimálně rok.
4. Pokud by dotyčný mladého vlka získal a hráč by se neosvědčil, vlk by zemřel, a tudíž by hráč ztratil možnost hrát za vlka mladšího tří let.
5. Mít na hlavním charakteru alespoň 200 příspěvků a na 2. charakteru alespoň 100.

Pokud máte o některý z charakterů zájem, pište do komentářů, zda splňujete podmínky a proč byste měli nový char získat, popřípadě jak ho využijete.

OBA KONKURZY TRVAJÍ OD 28. 10. - 17. 11. 23:59!

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Takže! Chvíli to sice trvalo, ale konečně je tu vyhodnocení konkurzu. Mám velkou radost, že mohu říct, že všichni, jež si zažádali o další charakter dle nás splňují všechna kritéria a nevidíme proto problém, proč říci ne! Co se týče Erra a Dorči, tak ti už mají další charakter zabraný Yalorským vlčetem, ostatní mají volnou tlapku ve výběru, nebo mohou samozřejmě využít nějaký z inzerátů - ale, to už sami dobře víte!

Za celý A-Team vám přeji mnoho úspěchu s novými vlky a co říct víc než - jen tak dál!

Pac a pusu Shay img
odpověděl(a)
avatar
Strašně moc děkuji za mladší charakter a gratuluji i ostatním :)
icon odpověděl(a)
avatar
Díky moc za nový charakter, určitě bude tak super jako Náva :33 :D
, - odpovědět
avatar
Šance na další charakter? Jak bych mohla odmítnout!
Rozhodně bych chtěla třetí charakter, jelikož se stále trochu zasekávám a myslím, že mám dostatek volného času v tlapkách pro dalšího zajímavého vlčka.
Zažádala už jsem si o vlče z Yaloru, které bych tedy preferovala, ale kdyby se mi nepoštěstilo, tak bych tedy brala již dospělého samce.
Takže pojďme se podívat, jestli splňuji všechny podmínky…
Za méně, než měsíc už Erro oslaví rok! Jéj! Tudíž první splňuji.
S posty už je to horší… Za Erra mám teprve 139 postů, ale zase za můj druhý charakter, Acci, už jsem napsala 124 postů, takže teoreticky celkoví počet postů splňuji, i když ne přesně na charakter :D.
Myslím, že s aktivitou na tom nejsem vůbec špatně a pokud se něco neděje nejpozději do 24 hodin na posty odpovídám.
A ještě jednou tedy zopakuji, že bych chtěla samce, který by byl opravdový záporák a rozhodně by měl velký problém s autoritami. Oba mí vlci jsou takové koule štěstí, takže bych si hru za nějakého agresora užila a přiznejme si to, záporáci nám na MG stále chybí :D.
, - odpovědět
avatar
Jo, to jsem chtěla!
Nerozhodla jsem se přihlásit kvůli tomu, že bych měla času na rozdávání, i když to tak možná vypadá, ale z toho důvodu, že poslední dobou hodně myslím na mé působení tady v minulosti. Myslím na Blue a zapomenutého Texase. O obnovení těchto postav bych stála, protože si v mém srdci našly místo, stejně jako teď Dor s Lůcou.
O délce pobytu tady asi nemusím mluvit, to splňuji, když už jsem prostřídala tolik vlků, spíš bych se pozastavila nad tím, co nesplňuji, a to jsou bohužel posty. Na Dor mám aktuálně 154 postů a na Luciovi jen 47, i když si myslím, že hlavně za Lucia se snažím psát posty delší a je někým, za koho se píše docela lehce, protože je schopen čehokoli. Nuže, počet postů teď rapidně roste, protože aktivita tady teď teké vzrostla.
A proč bych chtěla obnovit právě Texase? To je jednoduché. Všichni jste už slyšeli o Společenstvu Chaosu a někteří z vás možná i znají Texase a jeho ne zrovna milou povahu. Proto pro něj tu teď vidím docela slušné uplatnění.
icon , - odpovědět
avatar
Mno a abych na to nezapomněla, tak píši také.
Prosím o druhý charakter. O tom, jak dlouho jsem tu asi nic říkat nemusím. Co se aktivity týče, netvrdím, že je bůhví jaké, jsou zde lidi, kteří jsou mnohonásobně aktivnější, ale myslím si, že si jej přece jenom zasloužím. A posty splňuji také.
A mám jasné, že bych oživila buď Noell nebo Enzyho, uvidíme.
icon , - odpovědět
avatar
takžee, čus znovu na dalším konkurzu :D
tímto bych chtěla zažádat o druhý charakter :3

Všechny podmínky splňuji (9 měs. na MG a přes 100 postů)
Moc moc moc bych si přála druhej char, protože jak všichni víme, mít jen jeden, když jste aktivní (a já jsem!) je dost na nic :D Navíc si myslím, že si další postavu zasloužím a budu se jí věnovat stejně jako první. Jestli bych teda druhej charakter dostala, určitě by to byla vlčice, nějaká víc od rány, ostatní je v rukách mýho budoucího já :D .
, - odpovědět
avatar
Tak jsem se rozhodla, že zkusím ten mladší charakter :).

Druhý charakter mám a myslím, že jsem docela dost aktivní jak za Darkey, tak za Marcose. Už jsem tady víc jak rok a počet příspěvků splňuji. Já vždycky ráda hraji za víc charakterů, tak proč nemít i třetí :D. Jestli by se mi povedlo získat mladší charakter, byla by to rok stará vlčice, takový andílek, hravé vlče, které nechápe dost věcí. :)