Kategorie: Novinky

Rekonstrukce a vše okolo dění na MG.

Tak jak začít... Jistě si všichni všimli rekonstrukce na stránkách a celkovému poklesu aktivity, jak ze strany adminů, tak i hráčů. Většina zřejmě ztratila chuť proto hrát, což chápu. Já sama neměla myšlenky na RPG, střední škola a vše okolo a raději jsem ten čas trávila jinak. KAŽDOPÁDNĚ bych to tu zas ráda oživila, tudíž budu ráda, když opět začnete hrát.
Co se týká samotné rekonstrukce, tak se lehce pozměnila pravidla, buď se upravila pouze trošku slova nebo celkově poupravilo pravidlo, aby to bylo jasnější. Naopak přibyla v nápovědě karta "Život vlků", který by se měl brzy doplnit, tak tomu dejte chvilku, až dostanu do tlapek materiál. A celkově se nápověda trošku poupraví během měsíce listopadu. Doufejme. Sice to není kdo ví, jaká veliká změna, ale právě pokud máte nějaký zajímavý nápad, co tady přidat, vylepšit, budu ráda, když to napíšete dolů do komentářů. Budu vděčná.

Čemu bych se tady dále chtěla pověnovat je čistka. Ta proběhla v září a byla ukončena prvního října, to platí a dle toho, kdo se zapsal nebo ne budou samozřejmě smazáni dle pravidla. Co bych ale sem chtěla přidat je to, kdo z těch, co nebyli zapsaní v čistce (vyjma Casper) a již tady nechtějí hrát z jakéhokoli důvodu, ať to také napíší sem do komentářů a vyznačí tučně "Chci smazat". Popřípadě můžete smazat jen nějakou postavu. Smazáním postavy se vám neruší možnost dalšího charakteru a čekání do dalšího konkurzu. Prosím, co nejdříve to půjde. Čímž navazuji na konkurz o další charakter, kterého se účastnila Barnatt, které bylo řečeno, že má ještě čas ukázat svou aktivitu. Kterou i přes celkovou neaktivitu webu předvedla, tudíž pokud má zájem zde být, tak tuto možnost dostává.

Dalším tématem jsou odměny. Odměny pro Barnatt, Sisi, Kami a Deepe, které mají možnost si vybrat libovolnou magii nebo element se dvěma tlapkama do začátku. Dolů si napište, jakou magii chcete. Děkuji za aktivitu!

Adminteam. Další téma večera. Jak jistě víte, náš AT se lehce zúžil a přišli jsme o správce akcí, kterou byla Casper a kreslířku, kterou byla Angel. Správcem akcí bude Felicio, pokud nejste proti nebo jestli se chcete stát také správcem akcí a utvořit s Feliciem dvojku, máte možnost. Uvidíme, jak se osvědčíte. No a ta těžší část... sehnat kreslíře. Tohle bude rozhodně těžší. Budu opravdu ráda, když se někdo do tohoto konkurzu zapojí a nakreslí dejme tomu Near, ne, nehledejte v tom egoismus či tak, ale aspoň z mého pohledu se to bude dobře hodnotit (ne, nebudu hodnoti jen já, ale snad chápete). Fakt budu za někoho ráda a nejen já, ale i ostatní. Opět se pokuste svůj výtvor nakreslit, co nejdříve a to opět dolů.

Tak snad jsem na nic důležitého nezapomněla. Tákže, kdo zde chce i nechce zůstat, napište se dolů, prosím. Ti, kteří dostali možnost magii, si napište jakou a k jakému vlkovi. Kdo chce, ať se zúčastní konkurzů a nebo se prostě k tomu všemu jen vyjádřete. Cokoli, ráda bych chtěla tu zpětnou vazbu. :)

A všechno nejlepší ke 4. narozeninám Mois Grisu! ^^"

.
záměr to vydat na narozeniny MG nebyl

Komentáře rss


Strana:  1 2   další »
, - odpovědět
avatar
Brý večer,
řekněme že tenhle rok jsem na tom s časem trochu blbě, jelikož budu končit a zároveň se hlásit na další školu. I tak chci ale aspoň trochu zase Akireho oživit a sem tam zahrát, snad se povede MG opět rozjet a vrátit alespoň trochu do starých kolejí :)
, - odpovědět
avatar
Kylouš samozřejmě žije, jelikož je moc rád, že MG nekončí! Byla by ho škoda... A co se mé hry týče, dneska začnu hrát =)
, - odpovědět
avatar
Jsem ráda, že to nekončí, na téhle stránce mě baví psát - Darkey žije! :D
, - odpovědět
avatar
Zdravím, hlásím, že všechny mé charaktery žijí. A i já, i když to tak možná nevypadá. Škola, kroužky... zabírá to hodně času, ten největší důvod je ale určitě ten, že prostě nemám chuť hrát. Snad kdyby přišla nová inspirace, motivace... Rockyho se budu snažit zaktivnit kvůli smečc, u ostatních charakterů zůstává otazník, ale určitě nemazat! :D
, - odpovědět
avatar
Upřímně pomalu jsem ani nevěřili, že se Mois opět rozjede, ale jsem neskutečně ráda. Vážně se omlouvám, že jsem nepsala, ale vypadalo to tu tak mrtvě a mně se nechtěl ztrácet čas psaním zbytečných postů.
, - odpovědět
avatar
Takže, jsem strašně moc ráda že to tu nekončí, protože poslední měsíc nebo dva to tu "živě" moc nevypadalo, jen pár jedinců tu bylo celkem aktivních. Každopádně moc děkuji za Magii. Dlouho jsem přemýšlela jakou a nakonec jsem se rozhodla pro Led. Ještě jednou mooc děkuji
, - odpovědět
avatar
Hlásím, že Destiny i Ress žijí, i když to tak nevypadalo. Psala jsem svůj důvod na skupinu - v kostce, prostě nebyla chuť.
Pokud by se to tu ale dalo dohromady, chuť jistě opět bude a já budu ráda hrát nadále. Za ty 2 roky mi MG přirostlo k srdci a zahodit ty hodiny strávené tu nechci.
Každopádně to tu bude potřebovat ještě spoustu úprav. Jakožto Žabička mám nápad co se počasí týče: Možná jen na dobu, než se to tu dá dohromady a bude se aktivně hrát, možná by to tu mohlo zůstat... Minimálně z mé strany počasí stávkovalo kvůli tomu, že jsem se nebyla schopná dostat na počítač (škola, kroužky a jiné povinnosti), možná by tedy nebylo od věci začít s dlouhodobějším počasím. Počasí se nemůže závratně změnit ze dne na den a dát do 4 odstavců něco originálního je po čase taky náročné. Takže počasí na týden nebo prostě nějakou předurčenou dobu. (Nejsem schopná se pořádně vyjadřovat, spěchám; takže chápu, že to někteří nepochopí :D)
A samozřejmě vše nejlepší, i když opožděně!
, - odpovědět
avatar
Jsem ráda, že MG neskončilo a poprosila bych Magii pro Kami a to Illusion. Děkuju.
, lineart odpovědět
avatar
Zdravím :)
Dívala jsem se, že tato stránka postrádá vlastní lineart, tak jsem se o nějaký pokusila. Nejspíše ho čeká ještě pár úprav, ale co na ně zatím říkáte? :)
img
img
img
img
icon , - odpovědět
avatar
Žiju, avšak přišlo mi zbytečné psát když tu bylo mrtvo. jsem ráda, že MG nekončí a zkusím dohnat všechny resty :)

Strana:  1 2   další »