Kategorie: Novinky

Souhrn všeho možného

Rekonstrukce je již konečně za námi a stejně tak začíná MG velmi rychle vstávat z mrtvých. Proto je nejlepší čas připomenout pár věcí.

Všechny tři smečky (Zlatá, Daénská, Darkitská) jsou otevřené novým tvářím. Pokud máte zájem o členství v některé z nich, určitě dejte vědět alfám, nebo se dostavte na území a doufejte, že vás dobře přijmou :D . Členové všech smeček dostávají navíc jedenáctý level ke vrozenému elementu, jehož účinky jsou popsány v Magiích.

Dále nezapomínejte, že si adminteam stále všímá vaší aktivity. A mimo záznam, nejvíce si vážíme hráčů, kteří posílají alespoň jeden příspěvek denně. Odměny jsou jisté!

Při registraci jste rozdělovali procenta (=dovednostní body) vlastností, ale to není ještě vše - pokud jste tak ještě neučinili, napište prosím SEM pro určení hranice, jakou mohou vaše procenta (dovednosti) dosáhnout. Je to povinné a hranice máte schválené ve chvíli, kdy s nimi souhlasili tři ze schvalovatelů.

Pokud jde o akce, momentálně probíhá Postovaná, do které ovšem už není možné se přihlásit. Pokud čekáte na post od svých spoluhráčů a nehorázně se nudíte, či máte zrovna inspiraci, je tu také možnost napsat volné pokračování vaší hry, další informace ZDE. Herní akce započnou ve chvíli, kdy bude dost hráčů aktivních na to, aby to mělo smysl.

Na facebooku máme chatovací skupinu, kde se dá snadněji domluvit hra, starší odpovídají na otázky služebně mladším a navíc tu občas i létají nějaké ty vtipy (nedejbože). Kdokoli by měl zájem se do této skupiny přidat, napište Feliciovi do vzkazů své jméno na facebooku a on vás s radostí přidá.

Pokud se vám nechce vymýšlet vlastní postava nebo byste rádi hráli příbuzného již existujícího vlka, máme zde k dispozici Inzeráty. Konkurz na další charaktery zatím neplánujeme, ale pokud uvidíme snahu a aktivitu, nebudete na něj muset čekat moc dlouho.

Kolo štěstí je další možnost, jak si přivydělat nějaké peníze či tlapky. Slosování se koná každý první den v měsíci, kdy se také vyhlásí odměny, které jste za sázení na pět různých čísel získali. Pokud si do prvního dne v následujícím měsíci odměny nevyzvednete, propadají vám a dostanou se do Kasičky. Vyhráváte-li procenta či tlapky, Feli bude chtít vědět, kam je má přidělit. Je-li vaše výhra jen peněžitá, odměny budou přidány automaticky.

Několik hráčů se na delší dobu odmlčelo, ačkoli naši stránku občas navštíví. Rádi bychom se od nich dověděli, na čem jsme. Zůstáváte a budete dál hrát? Nevíte, jak se rozloučit? Dejte nám vědět, zda s vámi počítat! Zatím nejmenujeme, ale pokud se nám nedostane více informací, budeme muset začít Čistku. Po dvou měsících neaktivity jde profil rovnou do neaktivních, odkud ho lze snadno získat napsáním Adminům. Tak se nestyďte a rozhodněte se, určitě nechceme, abyste odcházeli.

A nakonec, pokud víte, že nějakou dobu nebudete moci odepisovat, napište to do Omluvenek! Je to slušnost vůči hráčům, kteří s vámi hrají.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat ve vzkazech, Kecku, na fb nebo v Dotazech.

Děkujeme za pozornost!
Adminteam

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Dále, profily jsou předělány, všechny nesrovnalosti by měly být již v pořádku. Prosím, překontrolujte si veškeré informace a případné chyby mi hlaste do vzkazů!

Pokud byste někdy v budoucnu chtěli přívěšek či jiný doplněk pro svou postavu, hlaste se mi rovněž do vzkazů, prosím. Budu si vás zapisovat a uvidíme, co z toho vyleze. Pokud možno i pište, za co si podle vás odměnu zasloužíte.

Máte-li zájem (z jakéhokoli důvodu) hrát s Osudem, rovněž mě zastihnete ve vzkazech. Rád si udělám čas na kohokoli!