Kategorie: Novinky

V. konkurz na další charaktery

Tak opět zhruba po půl roce jsme tu s dalším konkurzem na další charaktery! A opět znovu zmíním jednu věc, jako posledně. Pokud přivedete nového hráče získáte 2 rubíny a pokud bude hráč aktivně hrát, tak navíc získáte tlapku do magie. Samozřejmě vás dotyčný musí zmínit v dodatku u registrace.

No a jdeme na samotný konkurz. Níže jsou uvedené podmínky na další charaktery. To, že nějakou podmínku třeba nesplňujete, neznamená, že nemáte šanci, ačkoli nižší, ale pořád ji máte. Záleží také na kvalitě a délce postů, zapojování se do herních i neherních akcí atd.
Podmínky pro druhý charakter:
- půl roku být na MG
- mít alespoň okolo 70 postů
Podmínky pro třetí charakter:
+- tři čtvrtě roku
- na prvním charakteru alespoň cca. 150 postů
- na druhém charakteru mít alespoň +- 60 postů
Podmínky pro čtvrtý charakter:
- přes rok na MG
- na prvním charakteru cca. 200 postů
- na druhém charakteru cca. 110 postů
- na třetím charakteru +- 20 postů
Podmínky pro pátý charakter:
- přes rok a půl na MG
- na prvním charakteru cca. 250 postů
- na druhém charakteru cca. 160 postů
- na třetím charakteru +- 50 postů
- na čtvrtém charakteru +- 20 postů
Pečlivě si rozmyslete, zda byste další charakter zvládali a pokud jste se rozhodli, dolů do komentářů napište, zda splňujete podmínky, proč byste měli získat další charakter a pokud byste jej získali, čím by byl zajímavý?

Čas máte do konce měsíce - 31. 8. 2017, 00:00 hod.

A než napíšete svůj komentář, budu ráda za hlasy. Ano, přemýšlela jsem o tom, nakonec ^^

Chtěli byste i 5. charakter?
Ano [27/100%]
Ne [0/0%]
Počet hlasů: 27

Hodně štěstí všem, kteří se do konkurzu přihlásí!

Komentáře rss


Strana:  1 2   další »
, - odpovědět
avatar
Někteří se třeba nemohli dočkat, tak jsem se rozhodla verdikt přidat co nejdříve.
Vezmeme to hezky odspoda.
Další charakter získávají:
- Khaefa
- Perla
- Tarra
- Angel
- Sarah
- Felicio

Gratuluji!

Barnatt a já (Near) máme ještě čas ukázat aktivitu, tudíž případné charaktery dostaneme později.
Gadeo se bude ještě muset snažit a třeba v příštím konkurzu uspěje. :)

img
odpověděl(a)
avatar
Jů, děkuji moc ♥ To je skvělé a gratuluji i ostatním k získání dalšího charakteru ;) Určitě se na něj těší, tak jako já :)
odpověděl(a)
avatar
Gratuluji všem! Já snad tedy příště :).
odpověděl(a)
avatar
Děkuji.. teď už si jen počkat, až se to narodí. ^^
, - odpovědět
avatar
No, Neařina se sem taky ještě vecpe a taky si zkusí projít konkurzem.

Tak tedy žádám o 5. charakter.
Tak délku na MG nemusíme vůbec řešit :D
Near - tam ty posty jsou, ale mnohem víc jich bude neherních než herních x.x
Aetas - tam posty splňuji, mám jich i více, než je dáno a mimoherní za něj píši výjimečně
Noelle - nesplňuji, ale poslední dobou za ni píši dost
Enzou - chybí jeden post do 20 a tam těch mimoherních moc taky nebude

A můj pátý charakter by měla být vlčice, něčí spíše sestra nebo jinak příbuzná, tudíž pokud by měl někdo zájem, ráda se dohodnu ^^

A to je asi vše, všem přihlášeným také přeji štěstí :)
, - odpovědět
avatar
Dobrý večer, vážení!

Rád sem i já přidám přihlášku na konkurz, jelikož by mi další charakter oživil hru.
Žádám o třetí charakter, pokud jde o podmínky:
+- 14 měsíců
- na prvním charakteru 178 postů
- na druhém charakteru 47 postů (+ posty za Osud, které by tuto mezeru snad mohly vyplnit)


Chci získat další charakter protože bych si rád oživil hru za vlče. Myslím, že svou aktivitou na stránkách splňuju požadavky na to, abych zvládal i třetí charakter. Samozřejmě bych za něj hrál co nejvíce bych mohl, jako ostatně za všechny mé charaktery.
Můj další charakter by bylo okřídlené vlče Angela a Ashin, u kterého už mám naplánovanou povahu. Kromě křídel by byl zajímavý i svým ne přímo přátelským a arogantním chováním, které nebývá pro vlčata příliš typické.

Děkuji za pozornost a přeju nám všem štěstí!
, - odpovědět
avatar
Zduřte,
chtěla bych zažádat o třetí charakter.

Jsem tu už něco málo přes rok, takže délku trvání na MG zdárně splňuji. Co se týče příspěvků tak Sarah jich má v tuto chvíli 153, Ra-avis zase 66. Z toho většina je herních, takže bych řekla, že jsem u toho "+-" na hraně, ale pořád tuto podmínku jakž takž splňuji.
Více než dobře si uvědomuji, že poslední dobrou nehrají tak aktivně, jako dřív. Ale to by se mělo po prázdninách a akcích, co mě ještě na začátku školního roku čekájí, srovnat. Nebo si prostě najdu režim, při kterém budu stíhat všechno (ne že bych ho teď nehledala, jen si myslím, že takové každodenní ponocování není nic pro mě). Rozhodně neplánuji s hraním jen tak seknout. Akce se vždy ráda zúčastním, pokud mi vyhovuje nebo mě něčím zaujme.
Třetí charakter bych využila na vlče Casp a Pandy, rozverného Aspena. Ten by se dostal mezi mé trpg priority a čas bych si na něj vždycky našla, o to strach nemám.

Odůvodňování mě vážně nejde a nezlepšila jsem se, jak se koukám :DD
Na závěr jen dodám, že přeji ostatním hodně štěstí a nechť vás vždy provází štěstěna :D
icon , - odpovědět
avatar
Ráda bych se účastnila konkurzu na třetí charakter.
Podmínky splňuji, jsem tu už rok a tři čtvrtě, (pokud správně počítám) a i když nejsem extra aktivní, nepíšu denně několik postů a tak, jsme tu každý, nebo skoro každý den, hra mě baví a snažím se psát alespoň dlouhé, smysluplné posty. Dávám přednost pomalejšímu tempu hry a nevadí mi ani chvilku si počkat na odpověď toho druhého.
Je pravda, že se jen výjimečně zapojuju do chatu, ale řekla bych, že to nemá nic společného s mojí aktivitou, jako spíš s mojí povahou.
Postů mám na obou postavách dost, Barnatt má momentálně 172, Nyctea 75. Nevím kolik z toho je herních postů, ale určitě převážná část.
Další charakter bych neměla problém zvládnout. Naopak, když hraju tímhle tempem, často nemám volného nikoho a tedy ani nemůžu psát.
Co se dalšího charakteru týče, mám ho už promyšleného delší dobu. nevím, jestli bude vyloženě zajímavý, ale vím, že mě bude bavit za něj hrát. Byl by to mladý, i když dospělý vlk s duší vlčete. Tak trošku naivka, který se dívá na svět přes růžové brýle a předstírá, že je drsňák. A byl by to to, jak jinak, vlk, ne vlčice.
, - odpovědět
avatar
Hmm, ani nevím, jak se na moje podmínky splnění a nesplnění bude mahlížet, ale přesto bych ráda zažádala o čtvrtý charakter.
Co se týče podmínek, inu, do nedávná jsem měla charaktery 3 a tím bych podmínky splňovala na výbornou. Nyní mám charaktery dva a i s mým bývalým druhým charakterem Angelem počet postů za první charakter splňuji. Na MG jsem dva roky a to skoro i Angela mám tak dlouho, Shay už nějaký ten pátek taky mám a jak většina ví, zanedlouho by se měl narodit můj další charakter Dante.
Kromě psaní postů jsem na MG denně, mám pod palcem kreslení, které myslím včasně a vstřícně zvládám (samozřejmě někdy prostě kreslit nejde, ale do týdne max. se snažím vše doplnit). Vedle toho jsem pořádala akce atd atd. Nu vždyť mě znáte.
Ráda bych měla v záloze další volný slot, buď pro mou Tess, nebo někoho dalšího.
Inu jeden nikdy neví :)

Předem děkuji :)
, - odpovědět
avatar
I já srdečně zdravím a zkusím zažádat o druhý charakter, ač vím předem, jak dopadnu - neuspěji :(. Ještě než se ale vrhnu k okecávání, proč zrovna já bych měla získat další char, chci poděkovat, za uspořádání konkurzu, jelikož jsem se na něj hrozně moc těšila! :).

A teď už k podmínkám:
- půl roku být na MG = tuto podmínku bohužel nesplňuji. Na MG jsem tři měsíce a přibližně šestnáct dnů...
- mít alespoň okolo 70 postů = tak tuto podmínku, s velkou radostí, splňuji! Celkový počet postů je aktuálně 130, z čehož je nějakých 65 a kousek herních.

A aby se neřeklo, okecám ještě, proč ho mám získat zrovna já...
Myslím, že ač jsem tu krátko, jsem aktivní, a to dost - jsem tu každou volnou chvilku, kolikrát sama, projíždím stránky, co je nového, jsem na chatu a snažím se psát i posty, samozřejmě... Mé posty jsou sice kratší, přesto si myslím, že nejsou k zahození (co vím, tak gramatika je v naprostém pořádku). Času mám hodně, tedy problém v tom, hrát za dva chary, by opravdu nebyl. Druhý charakter chci i pro to, že si ráda opepřím život hodným charakterem, který mám již skoro celý promyšlený... A v neposlední řadě, co se týče mé účasti v akcích, tak to není sice žádná sláva - zatím jsem se účastnila jen jedné miniherní akce a pár (asi dvou) neherních v PKA - ale zase celkem úspěšně... A ještě jsem se umístila tuším na čtvrtém místě v postech, což je podle mě úspěch...

A dost okecávání, už jen zbývá popřát hodně štěstí...
Tedy, přeji hodně štěstíčka těm, co svoji šanci zkusily/zkusí :).


EDIT: doplnila jsem to, na co jsem zapomněla.
, - odpovědět
avatar
Zdravím,

Moc rád bych si zažádal o druhý charakter. Když byl minulý konkurz, neměl jsem vůbec žádnou šanci, ale nyní, snad mohu doufat, že nějakou šanci bych mít mohl.

první podmínka:
Na MG jsem už 10 měsíců, přičemž jsem na něm téměř každý den, o čemž svědčí také nějakých 222 přihlášení.

druhá podmínka:
Mám za to, že počet herních příspěvků nesplňuji, ale všichni víme, že je to jen tím, že Tarra, podobně jako Kift, je ve hrách většinou zaseklá ostatními hráči. Nebýt této skutečnosti, určitě by tento limit splnila na jedničku. Celkový počet postů je 89, ale kolik je herních? To bude nejspíš pod 70.

- Myslím si, že délka mých příspěvků je dobrá. Vždycky se snažím o to, aby se v příspěvku něco dělo.
- Moc bych si přál mít druhý charakter a myslím, že bych zvládl hrát za oba.
- S Athai jsme domluveni, že pokud mi bude druhý charakter povolen, budu hrát jejího brášku Akarua a už se na něj moc těším. Pracuji na jeho minulosti a povaze.

Že nekecám, tak vám sem hodím kousek z minulosti vlka jménem Akaru. Mám toho víc, Athai to ví, posílal jsem jí to do SZ. ;)

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MINULOST:
Smečka Black Blood
Je možné, že jste někdy zaslechli její název a pokud ano, je pravděpodobné, že jste o ní slyšeli i hrůzu nahánějící zvěsti, ale možná, že o ní nevíte třeba vůbec nic a je na čase vám o ní něco povědět. Tak tedy poslouchejte.
Říkalo se, že je to nejsilnější smečka v okolí. A bez pochyby tomu tak vážně bylo. Aby také ne. Vždyť byla tvořena všemi možnými vyvrhely, kteří se neštítili absolutně vůbec ničeho. Byli to vlci silní a vzpurní, žádné zlomené trosky, žádní slaboši, jen ti, jenž se nezdráhali použít zuby třebas i na rodinu, bylo-li to v zájmu získání lepší pozice pro jejich osobní uspokojení. Tito vlci byli silní, ale nedalo se jim věřit, proto byli ze svých původních smeček vyhnáni za nemorální chování, porušování etiky a dobrých mravů, za porušování ušlechtilých řádů a zákonů většinových smeček, považovaných za obecný standard normálnosti. Tato „temná“ smečka nebyla tvořena ale jen vyhnanci. Dále se do ní dostávali i tuláci, kteří smýšleli podobně, jako členové této velkolepé neotřesitelné smečky, kteří byli divocí, nezkrotní a velice ambiciózní.
Black Blood byla smečka, jejímž jménem byla značena moc a síla, drsnost a neústupnost. Dokonce příběhy o ní a její bezcitnosti a krvelačnosti, byly často používány k tomu, aby jimi strašili rodiče z okolních smeček svá neposlušná malá vlčata. Black Blood byla pro malá vlčata zkrátka právoplatně bubákem a to bubákem s velkým „B“.
Paradoxně, i tato smečka měla zákony, jenž striktně dodržovala a dokonce i v principu stejné, jako kterákoliv jiná smečka. Každá smečka, ať už obecná či jen tlupa, musí mít nějaká základní pravidla, aby mohla vůbec existovat. Bez základního principu společenství, to prostě nemůže fungovat nikdy a nikde! Proč tedy vlci, kteří porušovali zákony jinde, vstupovali do Black Blood, když zákony platily i zde? Určitě si tuto otázku kladete taky. No, bylo to proto, že zde nebyly tresty. Existoval pouze jeden trest a to trest smrti. Pokud vlk nepoškozoval smečku, mohl si dělat, co chtěl.
Black Blood měla dva vůdce. Dva silné vlky v popředí, samici a samce, kteří tvořili Alfa pár. Byli to ti nejsilnější a nejpodlejší z celé smečky. Nebo to tak bylo jen na oko pozorovatele? Že by ve skutečnosti nejvyšším "zlem" byla Rada starších vlků? Ti, co byli v pozadí všeho jako temné stíny? Ti, co otáčeli celým kolosem vlčího utrpení? Démoni ukrytí ve vlčích kůžích? Možná. Pravděpodobně ano, Rada starších byli totiž ti, kteří vymýšleli stále nová pravidla. Snad z nudy, spíš než pro blaho smečky jako celku. Samozřejmě, že prioritou bylo dostat se na vrchol a ovládnout všechny smečky v okolí, jenže tato cesta byla dlouhá a trnitá a Rada starších se i přes své stáří chtěla bavit. A právě k tomu účelu sloužil dlouhý seznam nesmyslných pravidel. Ptáte se, proč je nikdo neodstranil? Proč Alfy nedaly pokyn smečce, aby Radu starších eliminovala? To už jsem přeci naznačil. Rada starších byla totiž tím nejsilnějším článkem Black Bloodu. A kromě toho měla kolem svých tlapek omotáno mnoho členů ze smečky, naslibovala jim výhody, když budou stát při Radě. Ovšem kdo byli ti "zrádci", o tom Alfy neměly ani ponětí. Tyto vlky chránila kouzla Starších, takže byli od ostatních nerozpoznatelní. Sami by se neprozradili, neboť výhodou pro ně bylo držet tlamu zavřenou. V opačném případě by je čekala smrt. A ne ledajaká. Trpěli by několik hodin v křečích a bolestech, neschopni ze sebe vydat byť jen jediné slovo.
Posty v Black Blood se nezískávaly zkušenostmi a důvěrou, kázní či moudrostí. Dobývaly se silou a odhodláním. Na ničem jiném, než na síle a uzurpátorství nezáleželo. Byl-li vlk slabý, byl zabit, zranil-li se při lovu nebo obraně tábora tak, že nemohl pokračovat bez toho, aniž by zatěžoval své okolí, byl zabit. Jednoduše, slabí vlci byli likvidováni, Black Blood tak tvořila jen silná vlčí elita. Síla, na tu byl kladen největší důraz. Ti nejsilnější vlci byli prostě nejvýš.
City? Jen málo kdo se odvážil je ukázat nebo je jen naznačit na veřejnosti. City musely jít stranou a to ať už ve vztazích partnerských nebo rodinných. Ukazovat city se totiž nikomu nevyplácelo. City byly vnímány jako něco, co z vlka dělalo slabocha. Partneři spolu nebyli z lásky, nýbrž kvůli výhodám a hodnostem. Někdy taková partnerství byla dokonce dohodnuta předem, když byli partneři ještě sami vlčata. A to jsem ještě neřekl, že některá partnerství byla dokonce i zmanipulovaná Radou starších. Nebylo tedy divu, že se často stávalo, že rodičům byla vlčata lhostejná a tak je vychovávali jiní členové smečky, pokud nebyla rovnou usmrcena. Vše to záleželo na Radě starších, ta rozhodovala o tom, kdo smí mít vlčata, kolik vlčat smí ve vrhu zůstat a dokonce rozhodovala o tom, která vlčata budou vychovávána kterým členem smečky.
Jen co se vlčata postavila na nohy, byl započat tvrdý výcvik, jenž měl vyřadit slabé kusy a případně odhalit nadějné talenty. Už jako malá, učila se vlčata zabíjet, být chladnokrevná, neváhat, nemít výčitky. Zbavovala se různých druhů strachu, učila se devastovat a škodit, ale též bezmezně poslouchat a ctít starší členy a posty.

Rodina a život v Black Blood
Akaru se narodil právě tam. Ve smečce Black Blood. Bylo od něj očekáváno, že bude silný, krutý a že bude velmi cenným přínosem pro smečku a pro Radu starších. Vždyť to se od potomků Beta páru přece očekávalo, nebo snad ne? Jeho otec byl Darkh, vůdce lovců, jeho post Bety byl v tom čase nezpochybnitelný. Mocný Darkh, velící úplně všem, při loveckých výpravách, zastupující dokonce i samotné Alfy, v jejich nepřítomnosti, to byl otec, na nějž měla být vlčata hrdá. A pak tady byla Leith, jeho matka, která na tom nebyla o nic hůř. I ona byla velevážená, byla to cvičitelka vlčat. Učila je rozpoznat jejich magii a pak ji trénovat. Vychovávala je, aby vlčata trénovala své dovednosti svědomitě a nezanedbávala je. To ona, Leith, byla ta, která měla autoritu nad ostatními vlčaty, jako ta s nejvyšším postem. Samozřejmě po Alfách a Radě starších, kdyby se do jejích záležitostí snad chtěli motat. Akareho rodiče byli hodně vážení. A on to vnímal naplno už od počátku.
Přestože Akareho rodiče spolu nebyli z čisté lásky, ale proto, že jejich sňatek byl pro oba přínosem a stejně tak pro celou smečku, stáli za sebou. Respektovali se a před smečkou vystupovali jako vzorný pár, silný a majestátní, hoden obdivu a respektu. Přes veškerý respekt, chyběla láska a jediné, co ji částečně nahrazovalo, byla jakási karikatura mateřského citu a otcovské pýchy. To se však Akareho příliš netýkalo. On byl jiný. Ten zpropadený Čokl byl snad nezlomný! Pro ďáblův škleb, jak to, že je pořád tak veselý, když má být vážný a mít na tváři neomylnou masku znechucení, anebo alespoň výraz krvechtivé šílenosti? Tohle jeho otec nedokázal pochopit a tak Akareho přenechal své drahé choťi. Jen ať se s ním nemusí štát on. Musel by totiž svému synovi vymlátit úsměv z ksichtu. Zkrátka a jednoduše, Darkhovi se protivila veselá povaha jeho syna. Připomínal mu ty obyčejné vlky a viděl v něm slabost. Rozhodně ve svém synovi nehledal potenciál, proto mu bylo jedno, jestli se Akareho výchovy ujme jeho družka Leith nebo dokonce jestli si ho vezme do parády některý jiný vlk ze smečky.
Akaru se narodil jako druhý v pořadí. Byl největší z narozených vlčat. Na první pohled svých rodičů, vypadal, jako velice nadějné mládě, alespoň takové měl předpoklady, co se fyzické stránky týče. Očekávali, že bude silný a nebude pro ně ostudou. Ach, jak se mýlili. Akaru byl sice silný a mohutný, dobře rostlý a ideálně osvalený vlk, ale po psychické stránce byl absolutním fiaskem pro své rodiče. Akaru byl milý! Jak odporné, pro Darkha, dívat se na zářivý obličej toho malého, vždy roztomile veselého, spratka! Naštestí měli Athai, osudové vlče, Akareho sestřičku a prvorozenou pýchu Beta páru, Akareho bratra, Hairiho. Tihle dva jim částečně kompenzovali zklamání, která rodičům přinášeli Akaru a Lilith.
...
Zatímco Athai byla talent od přírody, Hairi se snažil rodičům zalíbit svou pílí a přesvědčit je o svých kvalitách svou povahou, Lilith byla rebel. Měla potenciál být povahově taková, jakou ji chtěli, ovšem Lilith byla svá a stavěla si proti rodičům hlavu. Opovrhovala zákony a pravidly. Chtěla být svá za všech okolností, ať to stojí, co to stojí. Tohle na ni Akaru obdivoval. Odhodlání se vzepřít a ještě k tomu se hrdě stavět proti tuposti zákonů. Často a rád se nechával strhnout bláznivými nápady své milované sestřičky Lilith. Bavilo ho porušovat pravidla. Jediné, co opravdu neměl rád, bylo násilí. Akaru se prát uměl, avšak on sám bitky nevyvolával. Kdykoliv došlo na krutost, odvracel se od krvelačnosti. Kdykoliv ho rodiče potrestali, trpěl jim to a ještě se na ně usmíval, což mu přivodilo nemálo jizev ze strany hlavně jeho otce, který by byl schopen Akareho zabít. Jenže nemohl. Rada starších v Akarem viděla potenciál, akorát, že jiný, než by si Darkh ve svém synovi vidět přál. Od té doby, kdy Darkhovi Rada starších zabránila Akareho zabít, nenazval svého syna nijak jinak než "Čoklem, Psem, Čubkou Starších či Spratkem".
Své sourozence měl Akaru rád všechny. I když Athai vídával hodně málo. Někdy dvakrát do týdne, jindy sotva jednou. Vše záleželo na tom, jak dobře ji šlo učení s otcem. Jejich otec Darkh si totiž vybral ji, jako svou žačku. Když se Athai projevila jako velice nadějná a talentovaná, bylo rozhodnuto. Otec si ji vzal pod svá křídla a Akaru se svou sestrou Lilith a bratrem Hairim zůstali na krku matce. Pokud se však domníváte, že to znamenalo, že spolu byli zbylí tři sourozenci v neustálem kontaktu, tak to se pletete. Ano, Leith je sice učila všechny, ale po většinu času jim dávala samostatné úkoly, takže se vídávali sice každý den, ale za to jen po jeho krátkou část.
...
U Hairiho tomu bylo podobně jako u Lilith. I on záviděl Athai, že je s otcem, zatímco on spadl do tlapek své matky. Dobře, i matka byla Beta, jako otec, ale... no, co si budeme povídat. Byla to samice a on chtěl, aby byl na něj otec hrdý, jenže ten si místo Hairiho vybral Athai. Hairi neztrácel naději, že si ho jednou otec všimne. A tak se snažil, seč mohl, aby byl dokonalý. Leith dělal opravdu radost. A pokud šlo o Hairiho vztah k Akarovi, tak toho většinou ignoroval. Hairi svému bratrovi dával najevo, že ho nemá rád. Ale uvnitř svého srdce pro něj přeci jen místo měl, jenže, aby to Akaru zjistil, musel vynaložit spousty úsilí na to, aby pronikl pod tu tvrdou slupku Hairiho chladné masky. Akaru to nevzdával. Byl na svého brášku milý a radil mu. Občas si od bratra vysloužil nějaký ten kousanec, o vrčení a cenění zubů nemluvě, to totiž bylo na denním pořádku a bez vrčení Hairiho, by si snad Akaru ani neuměl den představit. Akaru věděl, že je jeho bratr jen bručoun. Cítil, že se trápí nedostatkem pozornosti otcovské lásky. V jeho případě uznání. A tohle trápení Hairi ventiloval na svém okolí a především na Akarovi, který se mu neustále motal za zadkem, pokud zrovna nepodnikal nějakou rebelii společně se sestrou Lilith. Ti dva – Akaru a Lilith – byli PROBLÉM! Jenže ten problém, byla Hairiho rodina, takže když šlo opravdu do tuhého, dokázal se za ně postavit, jako správný bratr. Jakmile se vše vyřešilo, opět si nasadil masku chladného ignoranta. Akaru se domníval, že je jeho bratr opravdu skvělý herec. Někdy ho proto tímto způsobem škádlil a snažil se, aby Hairi přiznal, že má Akareho vlastně rád. Jenže Hairi se nachytat nenechal. Snad jen když byli úplně sami. Oni dva, daleko od všech slídících uší a očí, které by mohly odhalit Hairiho pravé city. Vlastně, jakékoliv city. City, jež byly slabostí Black Blood!

...

a ještě dál a ještě dál... o.O :) ;) avšak to jako důkaz, snad, postačí.

Proto budu potešen, pokud se mi poštěstí a štěstí přeji i ostatním s jejich dalšími charaktery ;)
, - odpovědět
avatar
Hele nevím, za jak dlouho bude další konkurz… charakter vymyšlený mám, tak proč to nezkusit? :D
Chci zažádat o druhý charakter!
Takže…, na Moisu budu za asi tři měsíce už čtyři roky (vezmeme-li i původní), u toho není moc, co dodat - půl roku = SPLŇUJI Spíše… za tu dobu jsem prostřídala spoustu charakterů, za což by mě asi nikdo nepochválil a raději ani nedával další charakter. Chápu to, ale ráda bych slavnostně slíbila, že už se nikdy svého dalšího charakteru nevzdám a když ano, může mě postihnout libovolný trest (no Near, tak si na to teď dávej u mě pozor :D). Takže tak.
Posty u Kift ještě nemám na 70-ti, vzhledem k tomu, jak je často zaseklá ve hře s rodiči (však to znáte, když někdo neodepisuje, tak to jde těžko), ale zato je mám kvalitní, snažím se je psát, co nejdelší, ale ne rozvláčené. Takže kvalita x kvantita. Posty = NESPLŇUJI
Zvládala bych další charakter? Myslím si, že už nyní ano. Mohli jste si už všimnout, že na svůj nový režim (prostě jsem měla menší, větší změny v realitě) jsem si už zvykla, a tak se má aktivita postupem prázdnin zvýšila. Když nejsem zaseklá odepisuji, taky jsem často na chatu. Neherek se neúčastním, prostě na ně nemám náladu a ani nijak mě zastak neokouzlili, hlavně to neberte ve zlém :) A herní akce tu je jen Yalor momentálně, na tu jsem se nedostala, ale určitě bych na nějakou herní akci s Kift chtěla! Ohledně mého druhého charakteru, už ho mám komplet vymyšlený (ještě to sepsat :D). Chtěla jsem dlouhodobě vymyslet nějakého vlka, co by zamíchal kartami Mois Grisu. No uznejte, není už nuda, jak jsou všichni hodní? Ovšem vymyslet typického krvežíznivého vlka je taky nuda. Tak co kdyby… jsem si udělala 11 let starého vlka s mnoho jizvami, dlouhým příběhem? Zní to nudně? Pozor ten vlk má háček! On není zastak normální, je to fanatik. A věřte mi, že rozhodně nevěří v mírumilovnou Iris nebo Nera. Ne, vyznává víru ve vlčího boha, jenž má dost radikální názory a on se jimi řídí a dává to jasně najevo + kdyby měl úspěch chtěla bych mu udělat sektu :'D


Spoustu štěstí i ostatním! :3
odpověděl(a)
avatar
Tady jsem jaksi zapomněla zmínit, že ty se hlásit vlastně nemusíš. Máš volný charakter místo Cina, pardon ^^"
odpověděl(a)
avatar
Fakt? To je divný °-° ale ok, tak díky :D
, - odpovědět
avatar
Hm, tak to tedy zkusím, i když jsem původně nechtěla :D
Chtěla bych si napsat o svůj 4. charakter.
Budu tu už skoro dva roky, někdy jsem za tu dobu hrála aktivněji, jindy méně, jak to člověka zrovna popadlo a jak měl čas. Všechny limity splňuji + mi někde i celkem dost presahují ^.^' Akcí se teď v létě moc neúčastním, jsem v Yaloru a splnila jsem pár úkolů z letní akce, zbytek mého času vyplňovaly tábory. Teď už budu mít ale jen jeden a potom se zase aktivněji pustím do hraní :D
Jak bych s dalším charakterem naložila? Inu, určitě bych chtěla, ale tu měl můj charakter příbuzné, takže buď nějaký sourozenec z inzerátů nebo - kdyby někdo sháněl - třeba bych byla ráda i za vlče.

Hodně štěstí ostatním, nechť je vítr příznivý *.*'

Strana:  1 2   další »