Kategorie: Novinky

Velké změny na MOISU!

Milí vlčci, zdravíme vás u tohoto nového článku. Určitě několik z vás postřehlo jemné změny a pohyby na naší stránce – ať už to byla změna magií či cen a podobné úpravičky. Nyní k vám přicházíme s velkým, shrnujícím článkem, který vám objasní vše, co se děje a bude dít na našem ostrůvku!
Začneme nejdříve tímto – jistě jste si všimli, že z Moisu zmizela naše zakladatelka Near (Aetas/Enzou/Noell). Tímto bychom rádi vzdali hold její památce, bude nám tu chybět a doufáme, že se ještě někdy vrátí, nebo se alespoň objeví nás omrknout! Co se vlastně stalo? Holt, reálný život je reálný život a na hry není takový čas – to myslím pro vysvětlení stačí.
Za posledních pár měsíců se také rozdaly nové funkce. Felicio, který spravoval celý web po dobu neaktivity Near, si samozřejmě právoplatně vysloužil funkci hlavního administrátora (jásot davu). Do našeho týmu přibyla i Shay – někdo z vás si ji jistě může pamatovat jako Tessu či Angela – její zásluhy na webu jsou opravdu mimořádné a jsme rádi, že ji máme zpět (aplaus)! No a potom se jako pomocník objevil i Kyle, který na webu aktivně pomáhal Feliciovi, zapojoval se do her a vysloužil si tak titul asistenta, který za adminy zastupuje v nepřítomnosti, či pomáhá se soutěžemi.

Nu a teď konečně k novinkám!

1) Začneme tím, že nám na MG přibyl White a Black list, kde, jak název napovídá, můžete psát pochvaly, anebo stížnosti na hráče. Vše podstatné naleznete ZDE. Mimoto se změnila pravidla Admin kasičky, v příslušném článku naleznete i tuto skutečnost.
Malá změna také proběhla v dodatcích u nového článku o partnerství, březosti a vlčatech. Prosím, prohlédněte si ji ZDE!

2) Nejvítanější a myslíme si, že i největší změnou jsou nové linearty vytvořené tlapkou naší úžasné Barnatt!

3) Smečky!
Jistě jste si povšimli, že se snažíme smečky zaktivnit a vážně jsme uvažovali o zrušení a ponechání některých smeček.
Daén se nám po packama Felicia krásně rozrostl o několik členů a začal opravdu dělat vše, co správná smečka dělat má. Prakticky je momentálně nejlepší smečkou Moisu Grisu a jsme velmi rádi, že se vlci zajímají v hojném počtu o členství!
Co se týče Zlaté, bohužel, jak bylo již zmíněno, Near odešla, a s ní i Aetas. Ale nesmutněme! Smečku přebrala Athai a pokusí se o její obnovení, zlepšení a rozkvět. Co se týče Zlaté, předělala nástěnku i vzhled stránky smečky a plánuje co nejdříve nabrat nové členy. Dále by ráda začala využívat pořádně posty a navedla by ráda členy k tomu, aby se snažili posouvat v žebříčku hodností a také si vybrali své „povolání“ ve smečce. Následovat bude i smečkový lov a další akce!
A na konec Darkit. Bohužel už Mois Gris nepatří mezi naše (Rockyho a Destininy) priority. Rozhodly jsme se tedy Darkit zrušit. Chceme se omluvit všem, kteří původně chtěli k nám do smečky. Přejeme jim hodně štěstí - třeba ve Zlaté nebo v Daénu. Nechť Darkit odpočívá v pokoji (stejně tam nebyla lovná zvěř)!

4) Jistě jste si také mohli povšimnout upravených magií a jejich nových buttonků! Magie jsou nyní silnější, lepší a také mnohem dražší – což sice není dobrá zpráva, ale pro vás je to zase malý signál, že se nyní musíte opravdu snažit! Upravené ceny naleznete v OJ. Co se týče magií, do profilu budou zavedeny hned i s novými vzhledy, proto nezoufejte, že je ještě ve svých profilech nemáte. Můžete si všimnout, že i u magií a elementů jsou dokreslená očka. V OJ si nyní můžete podle magií zakoupit jinou barvu očí, která je v obrázku.
K magiím jsme rovněž zavedli i dokoupitelné "sloty" na nové magie. Nyní máte k dispozici tři sloty na magie/ elementy a dva na speciální magie, přičemž další tři sloty si můžete dokoupit. Dohromady váš vlk může mít tedy šest magií/elementů a dvě speciální magie!
Mimoto, co se týče měny, nyní je opravdu těžké získat velké částky. Proto musíte být aktivní a více se snažit – bude to oceněno!

5) Nyní přecházíme k mnohem zajímavější a úplně nové věci a to jsou odznáčky! Ty můžete získat v akcích, soutěžích, ale také za vaši aktivitu a pracovitost! A k čemu jsou takové odznáčky dobré? Odznáčky se budou řadit do několika kategorií. Za posbírání všech odznáčků v kategorii bude odměna. Přehled odznáčků.
PROSÍM VYPIŠTE TAKÉ DO ČLÁNKU, JAKÉ MÁTE ODZNÁČKY!

6) NYNÍ PŘIŠEL ČAS NA TY PŘÍJEMNĚJŠÍ VĚCI!
Už po několikáté vyhlašujeme MISS vlka a vlčici! Věříme, že většina z vás zná pravidla – navrhnete 5 vlků a 5 vlčic podle toho, který se vám nejvíce líbí, admini poté vyberou podle počtu hlasů Miss vlka a vlčici tohoto léta! Je to také skvělá příležitost k získání odznáčku! Své vyvolené pište do vzkazů Feliciovi s předmětem MISS VLK/VLČICE! Čas máte do 30. 6. 2018 23:95!

7) No a v neposlední řadě jsme se rozhodli udělat někomu z vás velikou, převelikou radost! Konečně jsou tu další konkurzy na charaktery!

Máte-li jakoukoli otázku či poznámku k výše uvedeným změnám a novinkám, pište prosím do komentářů pod tento článek.
Váš Adminteam

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.