Kategorie: Novinky

Vyhodnocení dotazníků

Ačkoli tohle nedělám, rozhodla jsem se celý dotazník nějakým způsobem vyhodnotit a udělat nějaký závěr. Budu ráda, když se jakkoli vyjádříte. Děkuji. Teď se podíváme na výsledky.


2. otázka: Jsi spokojen/a s admin teamem? Je něco, co bys chtěl/a aby vylepšili? Nebo někoho vyměnit? (Klidně se rozepiš, budu jedině ráda.)
Nemám teď moc přehled kdo je v admin týmu, takže k tomu nemám co říct. Snad jen že by to chtělo nějakou aktivitu, když už se stránky znova rozbíhají. :) Kdo momentálně patří nebo nepatří do AT naleznete v nápovědě. Jinak jsou odpovědi typu, že AT nedrží při sobě, ale jelikož se AT proměnil, tak bych řekla, že to již není aktuální záležitost.

3. otázka: Napadají tě nějaká vylepšení? Máš nápady, co sem přidat nebo něco odstranit, zrušit?
Já osobně bych byla pro to, aby se změnila mapa, názvy oblastí. Pak bych i udělala takovou větší změnu a to sice takovou, že tode není úplně nejlepší. :D Je to takové nepřehledné, už jen pro ty profily, které jsou jinde než uživatelé. Dále bych ještě poupravila skupiny vlků. Místo magií bych to rozdělila podle smeček a tuláků. :)

Svatyně má zbytečně vysoké ceny dovedností. Dříve se mi to zdálo lepší, buďto bych odstanila Svatyni, nebo zlevnila ceny.

Co jsem psala během týdnů a co mě napadalo za pochodu:
- více administrátorských funkcí (NÁHODA - kolo štěstí...,ÚPRAVÁŘ PROFILŮ,
- měřítko na mapu
- nové území (gejzíry, termální prameny, sopka...)
- výhoda elementu - k některým územím připsána výhoda elementu - výhoda používání elementu k boji a i k jiným účelům (Vzduch, Země,Voda, Oheň, popř i magie)
- některá území otevřená pro vlky s určitou podmínkou, např.: od lvl. 3 vrozené magie, kvůli nebezpečným tvorům...
- kronika Mois Grisu, jak ostrov vznikl (nová funkce KRONIKÁŘ)
- článek o zraněních
- větší změny (zemětřesení... výbuch sopky) občas zahrnuty v počasí tučně
- přívěšek démona - každé čtyři týdny si každý vlk, co chce získat nějaké odměny napíše pod článek s přívěškem démona a napíše si své číslo. Pak bude náhodné vybrání čísla a vlk pod vylosovaným číslem odehraje s osudem hru, kde se mu přičaruje přívěsek démona, který bude ovlivňovat jeho jednání (různé vlastnosti, záleží na osudu). Za tuto hru může získat kšm, rubíny, procenta, tlapky, magie nebo elementy, či i přívěšek (démonův, jeho působení po hře na něj nebude mít vliv). Každé čtyři týdny jiný přívěšek.
- duchové - jestli se vlk rozhodne odejít z MG a zabít svého vlka, může se stát duchem, což by znamenalo, že může hrát, nemusí být aktivní a v podstatě je 'polobůh' s rozdílem, že musí být vyvolán buď bohem, nebo samotným hráčem. Může se teleportovat, ale už nikdy se nemůže vrátit do své vlčí hmotné podoby, smí se pouze 'zjevovat', ale není hmotný.
Tady jsem o tom s hráčkou mluvila, přesto vám dám prostor se vyjádřit.

Bylo by fajn třeba vyměnit lineart a trochu i poměnit nějaké vzhledy, které jsou třeba ne tak kvalitně nakreslené. Věřím, že Barnatt by se mohla zhostit tvorby lineartu a jejich vybarvení i pro nové vlčky.

Také by bylo fajn trošku rozhýbat smečky. Felicio zatím ani nealfoval, holky trochu strádají při tvorbě Darkitu a Ankh zemřel. Zlatá je skoro bez členů. Bylo by fajn se dmoluvit, případně smečky zregulovat.

Souhlasím s návrhem na dlouhodobější počasí; chtělo by to zrealizovat dodržování životních funkcí (spánek, jídlo, pití).

Přesun stránky př. na hys, Lepší úprava, grafika od kreslíře, Celkově lepší zpracování stránky, Lepší přehlednost v profilech, Vlastní lineart od kreslíře, Chat přesunout na lépe viditelné místo, Zlepšit přístup ke speciálním magiím (příkladně získat xxx charakterů je snazší než získat jednu speciální magii), Nová mapa a lepší přístup k ní, nové názvy oblastí, Poopravit smečky (jejich obrázky), jsou jejich alfy vůbec stále aktivní?, Upravit vzhled bohů (opět otázka kreslíře), Zrušit odkaz na Angel jako kreslíře, který je téměř všude , Zejména však obrázky (smečky, spešlovky, mapa,...)
Stránka je však odlišná od ostatních, má zajímavě nastavená pravidla pro získání určitých věcí a vše je řešeno celkem originálně!
A obrovské plus za tyto dotazníky a zájem adminstva o zájmy svých hráčů! Děkuji.

7. otázka: Jseš spokojen/á s akcemi nebo by to chtělo něco vylepšit?
S akcemi spokojená jsem.
Je to velmi individuální. Každá akce je jiná a každé provedení akce je jiné. Jednou sedne, jednou ne.
Jsem s nimi spokojená.
Jelikož teď máme nového správce akcí, nemůžu to až tolik posoudit, ale v minulosti jsem byla spokojená (jen by to chtělo vyhlásit PKA, co Near? :D). Nicméně když posoudím Felovu trojici akcí, kterou si pro nás přichystal, zdá se, že by vše mělo být v pořádku.
Uričtě by bylo fajn přidat více akcí, i smečkových a nejlépe i nějaké originálnější. Bude zase zima, tak snad i nějaká vánoční akcička a tak :)
Ano, akorát bych jich přidávala více, i když vím že je to možná časově moc náročné, ale řekla bych že to za to stojí.Snažila jsem se to udělat co nejkratší, ale i přesto je to dost dlouhé. Některé návrhy na vylepšení jsem již řešila s autory, ale jak jsem psala, nechám vám taky prostor se vyjádřit k celkovému vyhodnocení dotazníku.
Tak snad jsem na nic důležitého nezapomněla.

Komentáře rss


icon , - odpovědět
avatar
1. K těm funkcím bychom eventuelně mohli někoho přiřadit, kdo by spravoval třeba více věcí. Rocky by mohl třeba i upravovat profily a přidávat některé odměny (myslím že v OJ toho nemá až tolik na práci) a ta Náhoda, tvorba atd by se dalo podělit mezi ostatní adminy. Často schází vyhodnocení třeba kola štěstí nebo tak.
2. Měřítko a nová území jsou podle mě zbytečná. Už tak máme 3 ostrovy a třeba spešl místa na mapě, kde většinou hraje stejně málo kdo, na co tedy gejzíry? Sopka by eventuelně šla na nějakou hru a možná do počasí, ale stejně?
3. Výhoda elementu podle mě také zbytečná, tak jako tak někdo s nízkým levelem neporazí někoho s vyšším a boje tu nejsou tak často, aby se musela navyšovat síla.
4. Kronika by nemusela být vůbec špatná, ale s momentálním stavem nevím, kdo by se toho zhostil a náš admin team ještě není v plné síle, ne všichni se dostali z toho několikaměsíčního tranzu - možná později, proč ne. Ale ne všichni jsou tu tak dlouho, aby zapisovali jednotlivá data.
5. Články o zraněních by byly skvělé. Vlci pak berou to, že když běží a zlomí si nohu, další den je zahojená...
6. Ty větší změny v počasí HRAJU, ale lidé se NEZAPOJUJÍ. Už asi třikrát tu bylo vyvrácení stromů, ne vždy je prostě vlk na daném území či není aktivní. Byly požáry i výkyvy, s momentální aktivitou opravdu zbytečná snaha hlavně pro mne. Ale ano, pokusím se toho udělat více, avšak ne všichni čtou počasí a většina třeba v ten den nehraje.
7. Ty přívěšky by nebyly špatné, ale viděla bych to spíše do budoucna jako spestření. V momentálním stavu ztrácí smysl.
8. Duchové by podle mne byly hezké spestření hry, ač myslím, že někteří co odešli se ke hře již nevrátí, nebo vlka oživí. Ne všichni své vlky přímo ZABÍJÍ, spíše je posílají do jiných zemí a pak se třeba i vrací. Zase, třeba bych nebyla proti, kdyby se udělaly nějaké NPC (postavy vedlejší) za které by mohl hrát osud či jiní admini - a ty NPC nemusí být jen duchové, ale i nějaké monstrum - a tak ozvláštnit hru.

9. S linearty a třeba i novými spešl vzhledy souhlasím. Psala jsem to i do dotazníku, třeba se mi moc nelíbí mladistvé vzhledy. Vzhledy vlčat jsou třeba pěkné a ani ty staré vzhledy nejsou špatné. Zase by to pro Barn byla práce navíc a spíše by to chtělo její vyjádření.

10. Co se týče smeček, bylo by fajn to rozhýbat. Feli koukám už hraje, nějak se hýbe. Ve Zlaté asi přibyde Barn, já sama s Blindem nevím, nechci mít moc dva vlky v jedné smečce a taky bych ráda aby se Aetas taky trochu rozhýbal :D Vím Near že máš moc práce, ale prostě jsi alfa, smečka potřebuje tvoji aktivitu a sobecky bych ráda zmínila že čekám na odpisy dlouho. Jakože měsíc :D Ne že by mi to extra vadilo, ale chtěla bych si zahrát třeba i potom s Barn nebo tak :)
Ankh podle mě umřel a nevím, jestli by nebylo fajn ho nahradit či zrušit (nevím jak by to chtěla Casp? Byla to její smečka, nevím jestli by chtěla aby ji vedl třeba Ra nebo někdo jiný.) A Dark by taky chtělo rozhýbat. I vlčata nejsou tak aktivní.

11. Co se týče dlouhodobějšího počasí, Near, napiš mi kdyžtak, probereme to co a jak. U životních funkcí, zase, vlk co je neaktivní třeba měsíc by byl mrtvý. Myslím že všichni se občas napijou, něco uloví. Řekla bych, že třeba do 8 herních dnů (což je měsíc a něco) musí AKTIVNÍ vlci alespoň něco ulovit a najíst se. Jinak by to podle mě akorát hru brzdilo atd.

12- Přesunutí na Hys bych vůbec upřímně nechtěla, grafika se mi líbí jaká je, máme vzhledy na 4 roční období a příjde mi zbytečné zase upravovat a zdržovat hru když je takto ideální. Lineart by byl teda fajn, pokud s tím bude Barn souhlasit. Více akcí na spešl magii, proč ne... Na co nová mapa? Další brždění hry, vyhovovala celé roky, proč ji upravovat a přejmenovávat? Další zbytečná práce pro adminy, je tu navíc málo hráčů, takže PRO KOHO?
ANo, upravit ta jména, vymazat neaktivní hráče, prostě celé stránky poupravovat. Co se týče změna obrázků, proč ne, možná časem, myslím že to ve hře není vůbec tak důležité.

Vše je jen můj názor, ale hra je opravdu momentálně ve stavu, kdy se probudila z těžké hibernace, lidi se teprve dávají do kupy, Admin team není v plné síle. Prvně je třeba zaměřit se na úpravu stránky jako takové - vymazat ta jména Angel, upravit profily - doplnit schopnosti, tlapky, peníze, vyhodnotit soutěže atd. Potom teprve zakládat nové věci, jako ty duchy nebo tak něco, nové obrázky atd... Nevidím důvod něco extra měnit, co se týče stránek jako takových, mapy atd - pro koho, je nás fakt málo.

- Ath img
odpověděl(a)
avatar
add 1) Podle mě Rocky moc aktivní není, chtělo by to někoho, kdo je aktivnější, jinak by bylo zbytečné, aby měl dělat něco navíc, když by to třeba nestíhal.

add 2) Zní to zajímavě, ale asi dokud není někdo, kdo by uměl udělat mapy, je to zbytečné. A nejspíš by se pak na to musela udělat nějaká akce, protože by to bylo pro vlky divné, aby se jim změnila krajina jen tak.

add 9 a asi i 12) Jo, souhlasím. Mě se vzled zrovna teens moc nelíbí, mají divně uřízlý čumák, a vypoulený oči. Byl bych klidně za, aby se udělaly nové. Vlastně je nejtěžší udělat ten základ, šablonu a pak už se to obarvuje a to už je jednoduché, takže to není zase až takový problém.

add 10) Ta smečka podle mě zanikla. Pokud Seth odešla, pak ani tato smečka pořádně nevznikla a tak bych ji já osobně jen zrušil. Pokud by měla být nahrazena pouze jinou novou, ne touhle.

add 11) moc nerozumím, ale nutit lidi, aby hráli něco, co je nebaví a tudíž neustále jen lovili a psali jak se snaží je nejen zbytečné, nudné, ale to ani nemá smysl. (Pokud bych měl pořád dokola popisovat jak vařím, uklízím, peru, žehlím tak proč bych to měl pořád psát, když to tak žiju, že? To už by ta hra nebyla nutná vůbec a nemusela by se hrát.)

Jinak nevím, no. :)
, - odpovědět
avatar
Přijde mi děsně vtipné, že se sem dala jen kladná hodnocení, raději. :DDDDD
odpověděl(a)
avatar
Ono těch negativních nějak moc nebylo ;) nebo již nebyly aktuální, pač se vyřešily.
, - odpovědět
avatar
Ke všem těm přidaným nápadům bych chtěl jen říct, že to jsou rozhodně zajímavé nápady, ale není nás tu tolik, aby každý spravoval něco a myslím, že všichni nemají dost času na to, aby to propracovávali - takže pokud by to nebylo časově omezené, asi by to stálo za pokus, ačkoli tím vše bude jistě složitější :D
Ohledně přesunutí na jinou stránku - nesouhlasím, takhle je to super O.o
Pokud jde o akce, což je teď má kompetence, jsem vám k službám, máte je mít :D Jen jestli se můžu Nearky zeptat, co hráči odpověděli k "Máš jiný nápad?" u osmé otázky, prosím?