Změny v A-Teamu

Velká malá změna.Dnešní a můj asi poslední článek se týká jedné velké změny a to té, že jako Tessa odcházím. Můj post administrátora vzal za své - ano, teď přijde fňukání - vzhledem k tomu, že mnozí z vás jen vidí, že vše co jsem za dlouhé dva roky na MG získala je jen díky tomu, že jsem admin, mě trochu rozesmutnilo. Je mi líto, že nevidíte mé dlouhé hodiny práce za každým spešlem, přívěškem, nebo jen odznaky, je mi líto, že nevidíte kolik mám práce s Yalorem a dalšími akcemi. Snažím se vždy všem vyjít vstříc a přitom být upřímná. Jasně, každý na mě máte jiný názor a já vám ho neberu. Nejsem žádný andílek. Tímto vás tedy prosím o sekundu ticha za Tessu, která nepodstivě získala speciální magii, ač za celé dva roky nic jiného neměla. Pokud se mi někdy bude chtít a vám přijdu dost dobrá na to, abych tuto vlčici měla, možná si jí vezmu zpět - promiň Aete, ale sestřička musí jít.
Ne, nebudu odcházet se staženým ocasem a pár z vás teď naseru, protože i nadále se tu s vámi budu vídat. Nyní jen pod funkcí grafika, takže si u mě stále můžete dohadovat spešly, odznaky, přívěšky, jizvy, atd. Mým primárním vlkem bude Angel, který je mým opravdovým miláčkem. Padla tu slova ohledně vlčete - nyní přichází vysvětlení co a jak s ním.
Protože si opravdu zakládám na Angelových jedinečných křídlech, chtěla jsem, aby se tato "mutace" podědila, za to jsem nabídla spoustu věcí, které mi byly schváleny. Chtěla jsem to jako překvapení, ale protože by jste nás tu asi sežrali, bohužel, myslím, že budoucí majitel okřídleného mláděte - Felicio, nám stále dokazuje svou věrnost a aktivitu, děkuju moc Feli, že chceš být součástí mého zvrhlého plánu.
Vlastně jsem jen měla myšlenku, dala jí nějakou formu a zeptala se, jestli by to nešlo. Na vlčáko si ovšem ještě nějaký ten pátek počkáme.
Doufám, že vykoupení speciální magie hned u narozeného vlčete pokryje Tessa, která bude u ledu.

Co se týče akcí, s těmi se z mé strany můžete též rozloučit, do končím Yalor a dalšího pokračování se nedočkáme. Poprosil a bych proto poslední vlky, aby na hru odepisovali jako doposud, abych vše mohla uzavřít.

Podtrženo sečteno, jako Tessa se s vámi loučím a doufám, že vás i tak přesvědčím o své aktivitě a činnosti tady na MG. Near, tobě budu popřípadě i nadále nápomocná, kdyby si cokoliv potřebovala. I pro ostatní jsem stále k mání na facebooku :)Váš (teď už jen) Angel

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.