Aileen

Druhý charakter vlka Balroga.
avatar
KŠM: 110||Rubíny: 7||Mince: 6

Uživatelské jméno Aileen
Zobrazované jménoGuláš
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 25.3.2020 16:18
Zaregistrován od19.2.2019 8:35
Příspěvků 87, zobrazit >
Počet přihlášení 244
Poznámka
Nejmladší potomek Alf ze Zlaté smečky.

Vlci:
Aetas a Athai (rodiče)
Alyanna a Azrael (sourozenci)
Navin a Naxin (barevní vlci)

Aileen by Shay :3
img

Informace

Jméno:Aileen
Narozen:25. 1. 2019
Pohlaví:samice
Element:země
Otec/matka:Aetas/Athai
Sourozenci:Alyanna, Azrael
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:Zlatá smečka
Postavení:kappa
Úkryt:Úkryt Zlaté smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Speciální magie

Imunita (štít)

Vlastník této magie je bezpodmínečně chráněný před jakýkoli elementem či magií. Kouzlo, magie či útok chcete-li vlčicí projdou, vlčice to ucití, ale nikterak ji to neublíží. A také magie, která ovlivňuje mysl na ni nefunguje. Je imunní ve všech směrech. Magie není na žádný spouštěč, vlčici bez úsilí chrání štít a tudíž ji může ublížit pouze útok fyzický. Postupem času se magie rozvine a může štít použít i pro další vlky. Magie ji nezachrání před utonutim, zachrání ji příkladně před zaplněním plic vodou, která by se tam diky magii vytvořila. Magie ji nezachrání před uhořenim v požáru, ochrání ji před vzplanutím pomocí magie a podobně


Odznáčky

AKCE


POSTY


MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


SMEČKA


PARTNERSTVÍ


YALOR

TÝMOVANÁ


Povaha

Malý, slabounký, přeživší zázrak Aileen.
Vymodlili si ji snad rodiče a nejvyšší vlčí bůh se nad nimi slitoval? Situace a příchod malé vlčí princezny by tomu i odpovídal. Aileen se narodila jako poslední. Dlouhou dobu nedávala skoro žádné znaky života. Ovšem osud tomu tak chtěl a malá, slabá a sladká vlčanda se poprala se smrtí a nechala ji daleko za sebou. Naděje zahořela a kdekdo by si myslel, že bude tato vlčí slečna bojovnicí od začátku a po celý život.
Opak je pravdou. Jen co vyhrála svůj první boj, se soupeřením bylo nadobro konec.
Aileen se jako vlče projevuje svou velkou závislostí na druhé osobě. Můžeme si ji představit jako klasického Mamánka. (Bez maminky ani krok.) Nemuselo jít v jejím případně konkrétně o matku, ráda se nalepila jako ocásek třeba i na otce či sourozence. Ti byli první, které ve svém životě spatřila a k ostatním vlkům, seč mohli být členy smečky jejích rodičů, chovala obrovskou nedůvěru. Vlčí slečna by se s tímto přístupem klidně dala nazvat strašpytlíčkem. Na druhou stranu se její strach velice kříží se zvědavostí. Všechno co vidí, ji zajímá, všechno čemu nerozumí, tomu rozumět chce a co nezná, to touží poznat. I přestože se neznámého bojí. Často od ní budete slýchat „Co to je? A proč?“ Někdy to bude možná i otravné, ale ona to nevnímá, chce pouze přijímat informace a učit se.
Konkrétněji o její rodině. Je na nich opravdu závislá. Snaží se dělat rodičům radost, učit se novým věcem, nedělat problémy, být vzorná a užitečná. Všechny miluje a jen při pomyšlení nad jejich ztrátou je ji do breku. Ráda se k nim tulí a mazlí se s nimi, tím si zvyšuje sebevědomí a jistotu. Ráda se tulí i se svou sestrou, není to tolik časté jako u rodičů, ale stává se to. Za svou sestru je nesmírně ráda. V očích Aileen je Alyanna jako největší bojovnice a superhrdinka. Věří jí každé slovo, jako svým rodičům a je jí bezmezně oddána. K bratrovi má neutrální vztah. Ano přestože jej miluje, její bratr je trochu šibal a ona si nerada hoví v nejistotě. Rád žertuje a ona se nechá lehce nachytat, jelikož je to její starší bráška a ona mu důvěřuje. Informace a vědění se stávají její největší předností. Jelikož, její rodiče měli výbornou fyzickou zdatnost a velikost, byli to Alfy celé smečky, vlci k nim vzhlíželi, ona se zdála jako zakrslík, při sílení a rozvoji ji začíná docházet, že taková nikdy nebude a její moc se bude muset odvíjet jiným směrem. Když se ona sama nemůže poprat s vlkem, udělají to za ní její slova. Z Aileen se časem vyklube velice chytrá, ale v prvním řadě hodná a milující vlčice. Její strach a nedůvěra k cizím ji nikdy v období dospívání neopustí, ale bude se zlepšovat, už to nebude jen vlčice schovaná za rodiči. Bude se učit chování druhých, aby je lépe poznala a mohla tak i snadno odhadnout jejich charakter a možné úmysly. V každém vlkovi se dá číst, jen to chce zjistit jak. Její průzkum ji naučí jak kladným tak záporných charakterům jedinců. V pubertě se jí to začne projevovat, chvílemi bude jako nezkrotná bouře měnících se charakterových rysů. Naučí se být mazaná, ale nebude toho využívat, pokud toho nebude třeba.
Ke každému bude prvně přistupovat dost odtažitě a nedůvěřivě. Není žádného divu, dělala to tak celý život a pokračovat v tom bude. Přesto bude vystupovat mile a empaticky. Nezvykne si za celý život vystupovat povýšeně, nebo že by byla něco víc než ostatní vlci. Ano, i přestože je to dcera Alf a něco víc je. A jak to s ní bude dál? Kdo ví, je to vlče…


Vlastnosti

Síla 3% (4%)

Vytrvalost 3% (4%)

Rychlost 3% (12%)

Obratnost 6% (13%)

Schopnost lovu 5% (6%)