Akros

avatar
20|| 5|| 3

Uživatelské jméno Akros
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 16.9.2021 17:07
Zaregistrován od25.4.2021 15:26
Příspěvků 17, zobrazit >
Počet přihlášení 59

Informace

Jméno:Akros
Datum narození:26. 4. 2021
Pohlaví:samec
Element:oheň
Otec/matka:Taylor/Solfatara
Sourozenci:Solari, Ricca, Arrow
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:Daénská smečka
Postavení:Sigma
Úkryt:Úkryt Daénské smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Malé vlčátko nesoucí jméno Akros je velmi plaché a jako ostatní vlčata naivní. Hrám se sourozenci by se vlček nejraději vyhnul a cokoli, co zavání průšvihem, ihned opouští. Plachost Akrose doprovází i tichost - moc toho nenamluví a raději si někde chodí sám ztracen v myšlenkách, nebo se choulí u maminky.
Když už s ním ale budete mermomocí chtít mluvit, mějte na paměti, že jeho vlčecí bezbřehá upřímnost vás může poněkud zaskočit…
Jako vlče je ještě vcelku energický, ale to se časem vytratí a transformuje v lenost cokoli dělat. A věc, ve které se mamince opravdu nepodobá, je péče o srst. Je mu úplně jedno, které křoví vymete, jakou blátivou louži potká a jak lepkavá od smůly jeho srst bude a koupání mu bude stejně jako plavání nahánět hrůzu.
S dospíváním přichází zmiňovaná lenost, dále drzost a vznětlivost. Že by však kvůli vzteku toužil někomu ublížit, to se říct nedá, i když zprvu mu dělá problém jeho magie - oheň, element, který může za nejkratší dobu nejvíce ublížit (pokud nepočítám to, že po vás někdo může hodit balvan). Gentlemanství jeho otce se do jeho DNA nějak nedostalo a nezbývá než doufat, že tohohle společensky neobratného vlčka rodiče naučí kromě lovu též způsobům. Navzdory své drzosti je však schopen respektu a málokdy překročí hranice. Naštěstí nemá tendence se předvádět, ale jeho nezájem o průšvihy zejména v jakési pubertě na čas zmizí, takže je zde šance na nějakého kamaráda či kamarádku, jemuž se jeho průšvihy též nevyhnou. Není z kamene, ač k sobě jako spousta dalších zprvu nenechá nikoho moc přistupovat a seznamuje se obezřetně. (Pokud vás nezná od vlčete, to budete nejspíš nejlepší kámoši i po společném ulovení šnečka.) Nikdy by ale nechtěl do nějaké větší party, jelikož má problém se začlenit. Co se od vlčecího věku nezmění je určitě nezájem o vzhled či o to, jak na ostatní působí. Akros miluje být sám sebou a tak nemá pochopení pro to, že by se měl pro ostatní jakkoliv měnit. Nezmění se ani upřímnost, i když se dost možná naučí svá slova nějak mírnit.


Vlastnosti

Síla 3 %/0 %

Vytrvalost 3 %/0 %

Rychlost 3 %/0 %

Obratnost 3 %/0 %

Schopnost lovu 3 %/0 %