Allari

Čtvrtý charakter vlčice Solfatary

avatar
588|| 25|| 15

Uživatelské jméno Allari
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 17.9.2021 7:21
Zaregistrován od12.7.2021 23:04
Příspěvků 51, zobrazit >
Počet přihlášení 161
Poznámka
Actually: Legendární Rumněnku Vlčí nosí za uchem
He is my life
Vzal si mě z rodného světa, vychoval mě, vzal sis mě a miluješ mě, ještě aby sis vůbec dovolil myslet na útěk ode mě.
img
Hime-sama
img
Hlavní podoba Allari + její alternativní verze bez křídel
img

Informace

Jméno:Allari Virentem
Datum narození:13. 5. 2018
Pohlaví:samice
Element:oheň
Otec/matka:Hato Gaja / Anemon Bloodmoon Virentem
Sourozenci:Kana Virentem, Plumette Virentem, Lucien Virentem
Partner:Raziel La Maledizione
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

Odměna za Malíře - 30 kšm

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Allari Virentem by se dala na první pohled popsat úplně jednoduše: princezna. Její ladná, lehká a bezchybná chůze už napovídá o tom, že s ní bylo první část života zacházeno jako v bavlnce. Ještě aby ne! Svým strýcem byla vybrána jako jeho následnice, ale vzhledem k tomu, že ji unavovaly všechny ty pokyny „nesmíš se chovat takhle, ale takhle.“ Na druhou stranu ovšem milovala, když jí jako princezně plnili vše, co jí na očích viděli. Ale pozor! Rozhodně není uražená, či dokonce uražená, když nedostane přesně to, co chce.

Po svém otci, kterého téměř neznala, zdědila část svých sobeckých vlastností, které se celé její dětství jen umocňovaly - a to kvůli tomu, že se k ní strýc a všichni ve smečce chovali jako k princezně. Její vlastní magie (když ji objevila) jí v tom dost pomáhala. Allari stačil jeden jediný pohled hluboko do očí a neměla vlčí společnost, nýbrž loutku, která ji téměř ve všem poslechla na slovo. To nás tedy dostává k tomu, že je skvělou manipulátorkou.

To, co byste si při komunikací s touto vlčicí mohli povšimnout dále je také fakt, že dost ráda pomlouvá všechno kolem sebe a to i byť jen málo na to, aby jí to vykouzlilo úsměv na tlamě. Vlastně se od srdce dokáže smát jen tehdy, když je to nad něčím neštěstí. Je v tom ale určitý háček, drobounký, nepřehlédnutelný detail: můžete se jí svěřit, například se svým snem stát se alfou, a nevysměje se vám. Vysměje se totiž tomu, jak vypadáte. Nezáleží jí na tom, co jí řeknete, nezáleží jí na vašich plánech a vizí do budoucnosti - Allari závisí na tom, aby vypadala lépe, než vy. Zaujmout ji tedy můžete hlavně v pochválení toho, jak vypadá. Dejte si ale pozor! Bere si osobně, když jí řeknete, že jiná je hezčí: a může vás to dokonce i trošku bolet.

Jednoho dne, když poznala Raziela - hřích žárlivosti - se v ní probudila touha po pořádném dobrodružství, na které jeden jen tak lehko nezapomíná. Nové místo, především tedy nová společnost, ve které se Allari objevila, ji poměrně podporovali v její pýše, škodolibosti a touze vyhrávat.

Co se týče společnosti, tak jí nevadí ani malé, ani velké seskupení vlku naokolo. To, co jejímu egu však moc nelichotí a co vadí snad každé rozmazlené princezně je málo vlků ochotných udělat vše, co jí na očích vidí. Společenství smečky jí nevadí, celé dětství byla vedena k tomu, aby se i ona po svých předcích jednoho dne stala alfou. Nemá problém ani s vědomím, že na novém místě,v nové smečce, se dlouho nedostane dostatečně vysoko, aby mohla ostatním rozkazovat.

Jen je v tom celém tentokrát nepřehlédnutelný detail. Neumí se příliš podřídit výše postaveným, je drzá. Může jí to zapříčinit nejeden problém. Může však Alfu zaujmout svou rychlou učenlivostí novým věcem. V níže postavených naopak ráda vyhledává svou oběť pro malou tyranii. Těžko říct zda ji to bude obyčejná smečka někdy tolerovat.

Abychom ale nebyli s touto vlčicí jen u negativních vlastností, má tu i pár těch dobrých. Když se vám například podaří získat její pozornost (jak už bylo zmíněno výše, třeba pochválením jejího vzhledu), dokáže vám pořádně naslouchat, i když do toho občas prohodí něco svého. Znovu zde musíme vyzvednout její schopnost neshodit vaše sny a cíle. Dále je také věrná a přestože to může vypadat, že s vámi velmi brzy zaleze do brlohu, není to tak. Dokonce by uměla být i skvělou kamarádkou a možná vám tou kamarádkou i bude - to tedy když si získáte její důvěru, což může chvíli trvat, takže byste měli být poměrně trpěliví. Tohle avšak trvá jen do doby, kdy nebudete mít něco, po čem ona sama bude toužit. V takové situaci by i nejlepšímu příteli bodla kudlu do zad, aniž by u toho prolila jedinou slzu.

Nesnáší mokrou a ušpiněnou srst: pokud se do takové situace dostane, můžete ji přistihnout, že se čistí jako kočka. S rybím masem u ní také příliš neuspějete, to vlastně ani s obyčejnými kořínky. Neláká ji ani polovičně sežraná mršina - to tedy ovšem do doby, kdy nemá hlad, ze kterého by jí až tlama padala. Když není o kořist nouze, žere výhradně čerstvě ulovené srnčí či zaječí maso. Ačkoliv je vybíravá, loví pouze nemocné, či staré jedince - nikdy mladý, zdravý kus. Jen jednoduše zbožňuje čerstvý úlovek.


Zajímavosti

  • Virentem je po své matce, otcův rod odmítla
  • Měla být Alfou hlavní smečky ve svém rodném území a světě
  • Celý život měla obrovská dvoubarevná křídla, kterými se pyšnila nejvíc, příchod na Mois jí je vzal
  • Miluje pouze sebe a jen jediného vlka, Raziela

Vlastnosti

Síla: 10 %/50 %

Vytrvalost: 3 %/57 %

Rychlost: 4 %/75 %

Obratnost: 2 %/63 %

Schopnost lovu: 2 %/44 %