Allavante

Třetí charakter vlčice Athai.
Tento uživatel je zablokován.

avatar
602|| 8|| 13

Uživatelské jméno Allavante
Zobrazované jménoAllavanté
Skupina Uschovaní
Naposledy aktivní 4.8.2021 22:07
Zaregistrován od18.7.2018 13:31
Příspěvků 247, zobrazit >
Počet přihlášení 333
Poznámka
img

Its time to plunder, rape and kidnap some younglings!

Vlci, které zná:
Angel, Scar, Azzip - /Vztah: Respekt/
Ayshi - /Vztah: mírný respekt/
Balrog - /Vztah: Zábava/
Toen - /Vztah: Zábava/
Áres /Vztah: ?/
Alduin - /Vztah: náklonnost/

img

Informace

Jméno:Allavanté (Avanté) alias Usměvavá
Datum narození:28. 6. 2015
Pohlaví:Samice
Element:Oheň
Otec/matka:Landyx /Essonté
Sourozenci:První vrh: Tavarile, (♂), Sayan (♂), Adanthe (♂),
Fayran (♂), Khaazra (♀), Neryz (♀), Feiyra (♀)
Druhý vrh: Ona (zbytek zemřel při porodu)
Partner:Alduin
Vlčata:Rhysburr, Iridan, Dallius
Smečka: Společenstvo Chaosu
Postavení:Alfa
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


MIMOHERNÍ


Odměna za dosažení maximálních procent - 10 % k nejnižší hranici (vytrvalost)

DLOUHODOBÉ


Odměna za Ročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 Mince a 2 rubíny

SMEČKA


Odměna za získání všech Odznaků z oblasti Smečka - 2 tlapky - 2 Oheň

PARTNERSTVÍ


Odměna za za získání obou odznáčků z oblastí PARTNERSTVÍ - 20 % a 2 tlapky

EVENTY


Povaha

Potvora, vlčice mnoha tváří či snad vypočítavá mrcha – takto by se jednoduše dala Allavanté, nositelka velmi vznešeného jména, popsat. Avanté byla již odmalička velmi rozmazlovaným vlčetem, jelikož zbytek sourozenců z jejího vrhu zemřeli při porodu, konkrétně to byli dva samečci, již nikdy nezískali své jméno – proč taky, když byli mrtví? Ona však přežila, byla vítězkou - a lásky, péče i něhy se jí dostalo až přespříliš.
Tato vlčice je opravdu velmi mazaná, no, jako liška. Dokáže vámi manipulovat, měnit své tváře tak, jak se jí to zrovna hodí a využívat situace. Vždy dostane to, co chce a nevadí jí, že ublíží komukoliv. Byla by schopna zradit i nejlepšího přítele (kdyby si tedy nějakého našla), jen proto, aby dosáhla svého cíle.
Nikdy nic ani nikoho nemilovala víc než sebe. Ego má až na stropě a běda vám, abyste se snažili jí její hřebínek srazit – dostane se vám takové salvy sarkastických urážek a vtípků na vaši osobu, že nebudete schopni to unést. Tato vlčice dokáže mít jazýček velmi ostrý. Co se týče sarkasmu a urážek, ty většinou padají na vlčice – Avanté vás nikdy nebude hodnotit podle vaší povahy či cílů, nýbrž podle toho, jak vypadáte. Jakmile se jí něco na vašem vzhledu (nebo i osobě) nelíbí, začne to ihned kritizovat a říkat svůj názor všem kolem.
Jestliže jste vlk, je větší pravděpodobnost, že vás začne svádět či vámi manipulovat. Jestliže se necháte, nejspíše to skončí jedno-nočním románkem či tím, že budete dělat, co na jejích očích uvidíte (to je přesně to, co ona potřebuje). Neumí navázat něco, co by se nazvalo partnerským vztahem. Spíše ji baví manipulace a svádění všech okolo. Je velmi ráda chválena, zahrnována láskou více vlků a dokonce přímo miluje, když se o ni rvou dva vlci. Jestliže už se jí tedy zalíbíte, ač jste vlk či vlčice, dokáže vás vychválit až do nebes, jen abyste jí pomohli kupříkladu ulovit nějakou zvěř či dělali její „osobní služky“. Svými medovými slůvky vás oblbne tak, jak se jí to hodí. A to, že vy ji berete jako kamarádku, je jí jedno – jakmile jste nepotřební, odkopne vás jako kus hadru.
Tato vlčice si nerada špiní svůj krásný kožíšek, tudíž místo lovení radši požírá lesní plody či nějaké rostlinky. Mršiny pro ni nejsou dostatečně nóbl, takže radši zmanipuluje někoho, aby pro ni něco ulovil, než aby se dotkla něčeho, kolem čeho se již slétávají draví ptáci a mouchy. Když je opravdu nouze, či se snad chce předvést, je schopna ulovit králíka. Ne, že by lovit neuměla, jen se jí prostě lovit nechce – je to na ni až příliš otravné a hlavně, co kdyby si ušpinila svůj dokonalý kožich?
Jak jste již nejspíše poznali, tahle vlčice je doslova vysazená na svůj vzhled. Když vidí louži či dokonce bláto, radši je obejde, než aby si zašpinila svou lesklou srst. Chodí opravdu ladným, vznešeným krokem, aby dala najevo, že ona je zde něco více. S tím souvisí i to, že neuznává žádné autority a nikdo není výše než ona. To je také důvod, proč by nemohla být ve smečce (leda jako alfa). Miluje rozkazovat, miluje, když ji někdo obskakuje a miluje, když každý dělá tak, jak ona píská.
Co se týče bojů, nevyhledává je. Každopádně, je schopná k vám přijít a na základě vašeho vzhledu do vás začít šít – to většinou může vyústit do nějakého boje. A ač se tahle vznešená vlčice nezdá jako žádná bojovnice, opak je pravdou. Je opravdu silná a to, že může ublížit někomu, kdo jí urazil, ji doslova těší. Nefascinuje jí příliš zabíjení, ale když může fyzicky či psychicky poškodit svého nepřítele? To je jiná! To, co ji fascinuje, je krev a moc nad životem jiného tvora. Proto si ráda hraje. Co se týče společnosti, miluje být jejím středem. Nevadí ji velká, ani malá společnost – právě naopak. Čím více vlků, tím více se může vyšvihnout do středu a zaujmout všechny okolo. Miluje, když má navrch a tak doslova potřebuje být v dané skupině vůdcem.
Neexistuje nic, co by ji mohlo poškodit. Ego má opravdu převysoké, jediné, co ji dokáže nějak ovlivnit a urazit, je narážka na její vzhled. Každopádně, jakmile se tohoto „zločinu“ dopustíte, věřte, že vy skončíte daleko hůř.


Minulost

Říká se, že zlo se nerodí, nýbrž je tvořeno. To může potvrdit existence této vlčí potvory. Možná by byla jiná, kdyby se jí nedostalo tolik, co jiným ne. Nebyla vychována, život jí nikdy nedal tvrdou ránu – vždy procházela vším bez jediného šrámu na duši.

Avanté se narodila alfa páru, jakožto jedináček. Tedy, spíše jediná z vrhu přežila tragický a vyčerpávající porod Essonté. To vlčici zlomilo natolik, že se rozhodla veškerou svou pozornost věnovat malému vlčátku. Avanté se narodila přesně o dva roky později, ve stejný den a měsíc, jako první vrh. Měla tedy čtyři starší bratry a tři starší sestry. Všichni tito vlčci byli již dávno samostatné jednotky smečky a nezdržovali se u matky. Žili už víceméně své životy.
Essonté tedy zaměřila veškerou svou pozornost na malou Avanté. Ta od matky získala jen vřelá slova, péči a něhu. Malá vlčice nemusela dělat nic. Nikdy se jí nic nezakázalo, nikdy si na ni matka nedovolila zvýšit hlas. Chovala se k ní jak k porcelánové váze. Jak Avanté rostla, tím více ji matka držela u sebe. Nepovolila otci brávat malou vlčici na lovy, jako ostatní sourozence – bála se, že by ji něco zabilo. Držela ji v jeskyni, jídlo jí nosila až k tlamě – není tedy divu, že malá Avanté neuměla lovit. Matka ji však často učila bojům, tudíž se tmavá vlčice dokázala perfektně rvát – nu, a to se jí velmi vyplatilo.
V pubertě se konečně odhodlala odpoutat se od matky. Nastalo takové období, kdy byla jen se svou partičkou. Ve smečce bylo hodně vlčat a ona byla doslova královnou mezi všemi vlčími slečinkami. Byla doslova vůdčím typem, nebylo tedy divu, že jí dělaly ostatní puberťačky to, co jí na očích viděly. A to se jí líbilo – milovala jimi manipulovat, avšak nikdy je nebrala jako své kamarádky. Manipulovala všemi, i matkou. V její partě byla milována. Jak vlčicemi, tak vlky. Kdokoliv o ní řekl něco nepěkného, tak jej svým sarkasmem doslova umlátila. Někdy došlo i na rvačky, ale díky výcviku matky vždy vyhrála – to její ego posílilo ještě víc. A tak se stala miláčkem smečkové „mládeže“. To, že byla dcerou alfa páru, jí její popularitu umocnilo ještě více.
Co se týkalo sourozenců, sestry ji moc nemusely. Ačkoliv, tedy hlavně před rodinou měla svou přetvářku milé, něžné a hodné vlčice, takže ji nikdo nevyčítal, že se chová špatně. Feiyra a Neryz však její pravou povahu znaly a vyčetly jí to – ona však hrála neviňátko – a tak ji dvě již dospělé vlčice radši ignorovaly. Jediný, s kým se ze sester bavila, byla Khaazra – svérázná vlčice, ta se Avanté velmi zamlouvala. Dokázaly spolu tlachat o čemkoliv, opravdu si byly blízké. Khazra znala její povahu a tolerovala ji – vlastně jí vůbec nevadila, či se jí dokonce zamlouvala. Co se bratrů týkalo, se Sayanem a Adantem si neměla moc co říci. Sayan byl jeden z nejsilnějších, co se sourozenců týkalo a také byl nejmoudřejší. Malé Avanté pomáhal s učením se lovit, avšak ona nikdy nebyla v lovu dobrá. Vlastně, spíše Sayan něco ulovil a ona to spořádala. Nakonec to s ní vzdal.
Tavarileho měla docela ráda, neznal její pravou povahu a tak si před ním hrála na zranitelnou, malou sestřičku. Nedalo by se říci, že by s ním měla nějaký špatný vztah, ale ani láska to nebyla. Prostě, nějak spolu vycházeli. Nejradši z bratrů měla však Fayrana. Násilnického bratra, který si vše vydobil silou – a to se jí líbilo. Často s ním manipulovala, takže by se dalo říci, že byla horší, než on. Kdykoliv jí někdo ublížil, Fayran ublížil jemu stokrát více. Byl to trýznitel, mučitel a ubližovat ostatním mu prostě dělalo dobře. Nikdo neví, čím to bylo způsobeno, ale Fayran byl prostě násilník – a když někdo „ublížil“ jeho malé sestřičce, přece si nenechá ujít šanci vymlátit z daného vlka duši! Avanté však byla často mimo smečku se svou partou a tak si ani nevšimla, že Fayran zašel tak daleko, že týral a bil Tavarillëho – zase, těžko říci, jestli by jí to bylo fuk, nebo ne (ale spíše asi ano).
Jak čas plynul, Andanthe – a následně i Tavarile - se rozhodli ze smečky odejít. Avanté to bylo tak nějak jedno, se svou rodinou neměla žádné extra „láskou naplněné“ vztahy. Ze sester vídala pouze Khaazru, se kterou si vytvořila jakési pouto – byla asi jediná, kterou za celý život měla ráda, každopádně, podrazit by ji nejspíše dokázala. Sayan se jako nejsilnější a prvorozený syn alfa páru chopil vlády hned po tom, co zemřel otec - ne, že by o to tedy stál, avšak byla to jeho povinnost. Matka zůstala sama a její mysl byla zakalená. Zůstávala většinou v jeskyni, nebyla schopná slova, mumlala a prakticky chodila jako tělo bez duše. Možná se i trochu zbláznila, no následně zemřela také. Fayran ve smečce zůstal a s Avanté měli zajímavý vztah – prostě si byli vzájemně prospěšní. Těžko říci, jestli ji Fare měl rád, ale ona tak nějak od něj vypozorovala to, že být mrcha a zlá se vyplácí – a také to, že násilím se dá získat prakticky vše. No nakonec ze smečky ve třech letech odešla také. Proč, když měla vše? Protože to byla nuda. Nikdo jí neodporoval, každý jí uznával – nebo se jí bál. A to ji už nebavilo. Chtěla nové výzvy, cíle a dobrodružství. Tak nějak se toulala, pár dní – dokud jednoho deštivého dne neuklouzla a nespadla čirou náhodou z menší skalky přímo do rozbouřené zátoky, která ji odnesla na místo zvané Mois Gris.


Zajímavosti

- Dalo by se říci, že nemá žádnou empatii. Dokáže ublížit komukoliv, i když se daný vlk snaží být její kamarád.
- Loví málo kdy, spíše nechává ostatní, aby za ni lovili, případně požírá rostlinky a všemožné lesní plody. Orientuje se i v léčivých bylinkách a jedech.
- Je doslova vysazená na svůj vzhled. Nesnáší, když se ušpiní, a proto nenávidí deštivé počasí.
- Vždy chodí velmi ladně a hrdě. Její hlas je hrdý, možná až panovačný – vždy vzbudí ve vlcích respekt.
- Dokáže se z minuty na minutu změnit z hodné, milé a kamarádské vlčice na zlou, panovačnou a sarkastickou mrchu, což je vlastně její pravá tvář.
- Ozvěny války - speciální schopnost: Lepší sluch


Vlastnosti

Síla 87 %/87 %

Vytrvalost 42 %/42 %

Rychlost 63 %/63 %

Obratnost 78 %/78 %

Schopnost lovu 33 %/33 %