Ayshi

avatar
KŠM: 433||Rubíny: 31||Mince: 12

Další charaktery


Uživatelské jméno Ayshi
Zobrazované jménoAyshi
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 13.2.2020 23:04
Zaregistrován od22.5.2018 18:29
DiscordShaddulka ❤❤
Příspěvků 172, zobrazit >
Počet přihlášení 383
Poznámka
img

Neaktivity: 20.1., 7.4.- 16.4.
Prej jsem memerka, ráda na vás udělám meme c:

««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««

Význam jména: Ayshi - Úžasné (Uzbečtina)

Cíle:
Spešl / Růžky / Max. procent / Partner/ Vlčata / Hustější ocas

««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««

ZNÁME


img
20.9.2019 - Spešl :3

Informace

Jméno:Ayshi alias Kurážná
Narozen:20. 6. 2012
Pohlaví:samice
Element:země
Otec/matka:otec: Dark Heart, matka: Rose Black
Sourozenci:sestra: Yuuki Asuna Lumen, bratři: Blue Demon, Shadow Night & Nickolas
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:Společenstvo Chaosu
Postavení:Beta
Úkryt:Podzemní doupě

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Speciální magie


Speary - Speciální magie z Yaloru
Ayshi nosí na krku přívěšek hole, kterou vyhozením aktivuje do plné velikosti o délce 3 metrů. Dřevěnou hůl nelze zlomit. Na její špičce se nachází kámen, který pochází z Yaloru a jmenuje se yadoriaz. Je to nejtvrdší drahokam v obou světech. Ayshi dokáže hůl plně fyzicky ovládat, jako by se s ní narodila.


Odznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálka 100 - 10 KŠM

MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


Odměna za ročka - 2 mince a 2 rubíny.

SMEČKA


2 tlapky

PARTNERSTVÍ


YALOR

TÝMOVANÁ


Povaha

Již od pohledu je jako beránek. Klidná, vyrovnaná,... Ale uvnitř jí stále bojuje dobro se zlem. Prostě neví, kam patří. Zda-li do smečky, k vyhnancům a psancům nebo někde jinde. Vlastně ani neví, co chce. Jestli všem vládnout nebo se smířit se skromným životem ve smečce. Jediné, co ví, je, že chce poroučet alespoň jednomu vlkovi, protože miluje rozkazování všem okolo, hlavně těm, co poslechnou. Nejlépe nějaký vlk, co by pro ni udělal všechno. Kdyby nešlo po jejím slovu může i něco vlkovi provést bez ohledu, že nic neudělal. Ach ta výbušnost... i kvůli maličkosti.
Jako malá žila spokojeně s rodiči a sourozenci. Ale bála se docela dosti věcí, a některých i do ted. Stačí, aby šla a šlápla na větvičku, která se zlomí a už peláší pryč. Avšak, když je po boku své rodiny či známých, stává se obětním beránkem a můžou jí vlci dělat, co chtějí. Dělá, že to nic není, ikdyž se moc bojí.
Od mala ráda věci a různé vlky napodobuje. Například svou matku. Když nabízela mléko pro vlčátka, tak si taky tak lehla, ale naštěstí ji otec shodil čumákem a ona na chvíli přestala. Potom chtěla být jako její straší bratr, který rodinu opustil a ona chtěla jít taky, bohužel se se po několika hodinách vrátila zpátky do jeskyně, jelikož se bála. Je takový ocásek a opakovací osel, který to ale nemyslí špatně. Naopak myslí, to že se vám vlýsá do přízně.
Jedná se o optimistku, která ale touží mít všechno hned, ikdyž neví co vlastně chce. Často je prostě mimo a vypne, některé jména je líná si zapamatovat, proto často říká přezdívkami, klidně i urážlivými. Má slabost pro jednu věc a to jsou vlčátka, těm by nikdy neublížila. A vlci, kteří jejich vzrůstem je připomínají, označuje právě za ně. Ráda se vysmívá a má ráda černé humory, i tak dokáže řadu vlků rozesmát svými vtipy. Jak je to s kamarády? No, dejme tomu, že jich moc nemá. Hlavně kvůli vlastnosti jím poroučet, což spousta vlků nesnese. V další věci, proč jich moc nemá je to, že je uzavřená, nikomu se jen ak nesvěří, ale ona potřebuje vědět o tom vlkovi úplně všechno.
Ráda porušuje zákony, ale pak se omlouvá, že to nechtěla, že to bylo omylem atd. Většinou jí to projde a může v tom pokračovat dál.
Na pohled se opravdu zdá jako neviňátko, ale o jak jste se už dozvěděli, není. Moc vlků si to, ale neuvědomí. Avšak se stále v skoro všeho bojí...


Zajímavosti

- bojí se snad všeho (kromě vlků a jiných věcí, co normálně k životu potřebuje)
- na jedno oko vidí jenom černobíle, je to kvůli kletbě, co na ni uvrhla jedna vlčice, které se vysmívala


Vlastnosti

Síla 60%/60%

Vytrvalost 8%/30%

Rychlost 30%/53%

Obratnost 83%/83%

Schopnost lovu 3%/33%


Předměty

Amorkův pomocník
Květina, kterou nosí vlčice většinou za uchem – barvu i tvar si lze vybrat. Květina samicím smrdí, majitelka jí necítí, ale jakmile k ní přivoní samec, je hned milejší k oné vlčice a trochu lhostejnější k ostatním. Pokud-li sní jeden z plátků květu (květiny jich mají 7, pak dorostou nové, ovšem bez magické moci) po 10 herních kol zcela omámen vlčicí a více či méně udělá vše, co jí na očích vidí – zkrátka takové zamilované omámení. Při prvních 5ti postech zapomenete na všechno kolem sebe a dokonce i na ty, které opravdu milujete. Pak účinky pomalu vyprchávají. Vlkovi se i začnou „zapalovat lýtka“ – což může být na jednu stranu i nebezpečné.
AKTIVNÍ
7/7 lístků