Deril

avatar
KŠM: 20||Rubíny: 5||Mince: 3

Uživatelské jméno Deril
Zobrazované jménoDeril
Skupina Neaktivní
Naposledy aktivní 19.10.2019 14:50
Zaregistrován od14.8.2019 22:44
Příspěvků 3, zobrazit >
Počet přihlášení 34

Informace

Jméno:Deril
Narozen:4. 5. 2010
Pohlaví:samec
Element:oheň
Otec/matka:Atrixel/Laura
Sourozenci:Kirck (♂)
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


SMEČKA


PARTNERSTVÍ


YALOR

TÝMOVANÁ


Povaha

Jak by se asi mohl popsat Deril? V prvním bodě asi to, že váš první pohled na něho vás nejspíše odradí. Je velmi nepříjemný, sobecký, arogantní, dost velký bručoun a často i dost zlomyslný. Slabší vlky se snaží využít a pak je odkopnout. Ale aby tu nebyly jen zápory, tak tu máme i kladné věci. Ohromí vás inteligencí, vnímáním a učenlivostí - to jsou vlastnosti, které okouzlily skoro všechny vlky, které potkal. Rychle se učí věci, které nikdy nevyzkoušel. Když ho potkáte, raději by jste se mu měli vyhnout obloukem, ale to už nejspíš uděláte od pohledu na něho, protože ten jeho výraz je vážně nepřekonatelný. Jeho první přítomnost je vážně nepřátelská, nejspíše z toho, že je to vážně samostatný vlk a přítomnost neznámého vlka vážně nepotřebuje. Takže při prvním setkání buďte velmi opatrní, vzhledem k tomu, že by vás mohla překvapit jeho reakce na Vás.
Do bojů se nepouští, když zrovna nemusí. V nějakých případech je to i milý a společenský vlk, ale často se to opravdu nestává. Nepříjemný je ale ve většině případech na vlky, nikoli na vlčice. K těm se snaží být milý a slušný, pokud se teda nejedná o nějakou neposednou vlčici s tělem vlčete a že jich už potkal. Deril patří mezi mohutnější vlky, z kterých má respekt opravdu mnoho vlků. Stále si stojí za svým názorem a ve většině případech ho nezajímá názor druhého, prostě si stojí za svým. Rád si potrpí na velké podřazenosti vlka. Tomuto příkladu vlku, se nedá moc věřit dokud si u vás nevypěstuje obrovskou důvěru. Je to strašný bručoun a přinutit ho být s cizím vlkem, u něj není prioritou. Každopádně, když se s vlkem pořádně pozná, tak jeho důvěra může být i velice vysoká.
Stále se potuluje sám a za tu dobu využil i svoji jedinečnou schopnost, což je výdrž, síla, rychlost a velice dobrá schopnost lovu. Nejraději si potrpí na zajících a na další jiné menší zvěři. Jeho nejoblíbenější počasí jsou převážně letní dny, kdy na něj praží slunce. Dále má rád i noční světlo, protože jsou lepší podmínky na lovení. Jeho černá srst upoutá hodně vlků. Pak vás na něm upoutají jeho červeně rudé oči. Může vás vyděsit jeho jizva přes čumák, kterou si způsobil při boji o vlčici, ale bohužel neuspěl. Také musím podotknout, že má velmi huňatou srst. Má dlouhé nohy, tudíž patří mezi sportovnější typ. To znamená, že u něho najdete i dost svalů, takže zjednodušeně svalnatá postava. Dlouho to byl samotář, ale rád by zapadl do nějaké smečky.


Vlastnosti

Síla 4%

Vytrvalost 3%

Rychlost 3%

Obratnost 2%

Schopnost lovu 3%