Dorya

avatar
318|| 5|| 12

Další charaktery


Uživatelské jméno Dorya
Zobrazované jménoDorya
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 15.9.2021 14:31
Zaregistrován od13.6.2017 20:54
Webhuinniziopochtiliin-svet.webn...
Příspěvků 474, zobrazit >
Počet přihlášení 944
Poznámka
img
Aktuálně:
Aktivita právě teď: 70%

× Dor je první vlčice tohohle Mois Grisu s ofinkou/hřívou 1 ×

Cíle:
Spešl magie
Vzhled - 150 kšm

img
Z míst zbývá:
1. Ostrov: Labyrint, Salt, Glaciem, Oáza, Long
2. Ostrov: vše krom severu
3. Ostrov: Nejvyšší hora, Bažiny
No a ta nová...

Informace

Jméno:Dorya
Narozena:12.6.2014
Pohlaví:samice
Element:země
Otec/matka:Demon/Vixe
Sourozenci:bratři- Lucky, Rusty, sestra-Rayleigh
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:Daénská smečka
Postavení:Kappa
Funkce:Chůva
Úkryt: Úkryt Daénské smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY


Odměna za Pisálka 100 - 10 KŠM
Odměna za Pisálka 200 - 20 KŠM
Odměna za Pisálka 300 - 30 KŠM
Odměna za Pisálka 400 - 40 KŠM

MIMOHERNÍ


Odměna za Malíře - 30 KŠM
Odměna za Mistra 1/2/3/4/5 magií - 10/20/30/40/50 KŠM

DLOUHODOBÉ


Odměna za Ročka - 2 mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 mince a 2 rubíny
Odměna za Tříročka - 2 mince a 2 rubíny

SMEČKA


Odměna za získání všech Odznaků z oblasti Smečka - 2 tlapky - 1 Snění, 1 Světlo

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Dorya je vlčicí, která je jedinečná stejně jako každý jiný vlk. Její bratr o ní vždycky říkal. „Jak po ní někdo kamenem, ona po něm skálou,“ a je to pravda. Dorya by si nikdy nic nenechala líbit, pokud by věděla, že má v kapse zrovna nějaký laciný trik, kterým by se to dalo vyřešit. I to se občas stává. Někdy se dostane až na dno emocí, a pak čeká, že jí někdo podá pomocnou tlapku. Jenže se často stane, že tak nikdo neučiní. Proto se po nějaké době naučila vnímat přírodu a naslouchat jí. Ano, nejraději běhá někde po lese a baví se činnostmi, které by jiného vlka nudily. Za čas, kdy se snažila si najít kamarády, což se jí nedařilo, protože alfy se vlci často báli, se postupně naučila spoléhat se jen na sebe a to jí zůstalo. Takto působí na ostatní vlky. Ve skutečnosti je ale nejšťastnější ve společnosti, ať už mezi příslušníky rodiny, či někým úplně cizím. Mínusem Doryi je, že si až příliš věří. Když může podat pomocnou tlapku, udělá to, ale ne vždycky udělá přesně to, o co se jí žádá. Na první pohled a setkání vám většinou přijde ustrašená nebo roztržitá, ale když se s ní dáte do řeči víc, nebo si s ní něco zažijete, bude se vám zdát úplně jiná. Hravá, energetická a hlavně přátelská.
Teď víme, že je přátelská. Ano, to je, ale také je veselá, občas vtipná, ale i přes to v sobě skrývá nějaký smutek, jelikož byla donucena opustit svoji smečku a všechno, co kdy znala. Z toho smutku nakonec vyjde, že se chová možná až moc náladově a nepředvídatelně. Někdy by s vlkem flirtovala, někdy by mu zase nejraději nějak ublížila, aby si vybila přebytečný vztek. Občas by kecala a kecala o úplných hloupostech a občas by jen smutně šla s hlavou u země.
Věřte mi, i přes to se však Dorya dokáže kdekomu vnutit do přízně, protože umí naslouchat druhým a někdy i pomoct. Touží po tom, aby mohla pomáhat druhým a žít ve smečce, která by ji milovala. Sní o tom, že jednou bude mít milující rodinu, o kterou by se mohla starat a být užitečná.
Tak tohle je vlčice jménem Dorya. Náladová - výbušná i milá, laskavá i lakomá, veselá i smutná. Zkrátka pokaždé jiná. Ale i přes to všechno je to stále ona, kdo je vždycky připraven na cokoli, i přes to všechno je to právě ona, která je odhodlaná chránit své věrné v dobrém i zlém.


Minulost

Narodila se v Jasperu a tam to milovala. Jelikož byla vlčetem alf, očekávalo se toho od ní mnoho, což ne vždycky splnila. Bavilo ji hrát s kýmkoliv, i když to byl třeba i omega. Všechno se změnilo, když jí její otec oznámil, že jí začne trénink alfy - vyučí se, jak správně vést, lovit a všechno, co by měly alfy umět. A po roce se učinila alfou a opravdu vedla smečku. Všechno se však změnilo, když do Jasperu přijeli lidé. Od toho dne nenávidí všechno, co je spojeno s lidmi, nebo jí je to pouze připomíná. A jak se dostala na Mois Gris? To je otázka, na kterou si neumí odpovědět.


Zajímavosti

o Dorya trpí „alergií“ na ptačí maso i peří.
o Pro její způsob lovu (plížení) jí říkají Stín.
o Mezi její koníčky patří mimo jiné i lezení na stromy.
o Je to vlče alf, proto většinou nosí ocas vzpřímeně či rovnoběžně k tělu.
o Říkali jí též Princess nebo Dollar, těmito jmény se většinou představuje.
o Na hlavě má huňatou srst, ale po těle ji má krátkou, proto jí bývá často zima.
o Zbystřené smysly.
o Její vytí je nádherné (stejně jako její hlas), zní jako melodie podle aktuálních emocí.
o Má ladný krok.
AKCE ZAHRÁDKA: Zná protilátku proti Smrtihlavu Křeči a Bobuli Zrádné a umí pomocí kombinací vylepšit Drápkovník Mazlavý, Rudonožku Sluneční a Modrokvět Mňamózní.


Vlastnosti

Síla 40%/40%

Vytrvalost 50%/50%

Rychlost 90%/90%

Obratnost 56%/67%

Schopnost lovu 56%/65%


Předměty

Stopařův pomocník
Vlk dokáže vycítit, kde se někdo z jeho známých momentálně nachází. Stačí k tomu znát pach a tvář vlka, kterého chcete najít. Stopařova náušnice zachytí „signál“, kde se vlk nachází a spolehlivě vás za ním zavede, ať je kdekoliv na ostrovech. Navede vás podobně jako kompas.
AKTIVNÍ
Aktivace myšlenkou na vlka.
Kardinál červený
Drobný ptáček, který bude dělat vašemu vlkovi společnost. Nemá žádné speciální schopnosti, ačkoli dokáže svého vlka křikem varovat před nebezpečím, vypadá pěkně a nikdy vás neopustí (leda by byl zabit). Nerozumí vlčí řeči, zvládá jen jednoduché příkazy – pojď za mnou, zůstaň tady, buď zticha. Vlka následuje všude, kam se hne, a v inventáři nezabírá žádné místo.
Lektvar lásky
Jak už název napovídá, tenhle předmět vám dá lásku druhého vlka. Má podobu malého bonbonku, který u pana Wu sníte. Aplikuje se pak olíznutím čenichu druhého vlka/vlčice a přáním, aby vás měl/a rád/a. Vaše oběť se do vás okamžitě zamiluje. Toto okouzlení trvá 5 herních postů, ačkoli postupně vyprchává. Jakmile pět postů uplyne a kouzlo vyprchá, vlk vás bude mít o něco radši, než před použitím lektvaru lásky (bude k vám chovat mírné sympatie, dokud neuděláte něco, co by váš vztah pokazilo).
AKTIVNÍ
Lze použít 3x