Eleanor

avatar
20|| 6|| 3

Uživatelské jméno Eleanor
Zobrazované jménoEleanor
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 16.9.2021 22:30
Zaregistrován od8.6.2021 22:36
Příspěvků 20, zobrazit >
Počet přihlášení 43
Poznámka
img
- @StrangeKami#7666
img
- @rowy16#5156

Zajímavosti:
12.6.2021 - schválení registrace
13.6.2021 - první post
15.7.2021 - vzhled || Díky Barchív

Vztahy:
• Taylor - bratr
• Cerum - neutrální

Hra:
kde: Les Alf
s kým: Cerum

Kde se Eleanor již objevila:
- Furijské hory, Les Alf, Rokle,

Informace

Jméno:Eleanor
Datum narození:24. 7. 2015
Pohlaví:samice
Element:Oheň
Otec/matka:George/Miriam
Sourozenci:Emanuela (samice), Markovnik (samec), Taylor (samec)
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Její povaha, by se dalo říct, že je složitá. Sama často se ztrácí ve své povaze, ale není to nic, co by se nedalo zvládnout. Jednou se chová tak, podruhé jinak. Je strašně upovídaná i na první setkání, nijak se nových vlků nebojí. Dalo by se říct, že i miluje společnost vlků okolo sebe. Je jedno, zda jsou ze stejné smečky, tulák, nebo jiná smečka. Dokud se chovají slušně, Eleanor nemá důvod být nějak zlá. Je přátelská, hodná a jak už je psáno, upovídaná. Umí být vysmátá, ba i šťastná, když má důvod. Jinak se tváří neutrálně. Nesoudí vlky dle vzhledu, není taková. Vždyť nikdo není dokonalý.
Velice ráda pomáhá jiným vlčicím s vlčaty, protože sama žádné nemá a má je přitom tak ráda. Pomáhá i svému bratrovi, kterému se vlčata právě narodila. Ale pomáhá i jiným, nabídne pomocnou packu každému, kdo o to požádá, nebo to potřebuje. Ale víc tu vždy byla pro svou rodinu, pro ní by se dokázala přetrhnout, jen aby byla šťastná.
Ale jako každý, je strašně náladová. Dokáže být protivná, zlá a ublížit slovně, i maličko fyzicky. Avšak to se už dlouho nestalo. Nerada jen tak někomu ubližuje, spíš to vypadá jako varovné kousnutí za krkem, nebo do ocasu. Někdy i neudrží jazyk za zuby a vyřkne svou myšlenku, která nemusí být ta pěkná. Někdy je drzá, a to dost na to, že párkrát dostala po čuni. S ničím se nepáře, když chce, vše řekne na plnou hubu a nebojí se být i sprostá a vytasit zubiska. Jako mladší strašně ráda riskovala, milovala adrenalin a to jí částečně zůstalo do teď. Po válce se spíš stáhla do stínu, nevyčnívá a radši je na svém klidném místě. Vylézá jen tehdy, když potřebuje, nebo jde někomu pomoct. Dalo by se říct, že je z ní poněkud nudná tetka, kterou téměř nic nenaštve, ale to jen taková kamufláž. Stále v sobě má ten elán, co tu byl před válkou, jakoby se nic nestalo. Jen to v ní spí, odpočívá a čeká, až bude mít zase tu chuť to nechat projevit. Co se týče vlčat a partnera, nikdy žádného neměla. Vlastní vlčata jsou tak v nedohlednu, a proto si náramně užívá vlčat od svého bratra, občas i jiných vlčat ve smečce. Kdyby však někdo ukradl její srdce, získá divnou, ale mírumilovnou družku na celý život.


Zajímavosti

Na čumáčku by měla být dlouhá jizva jdoucí pod levým okem až k uchu.


Vlastnosti

Síla 3 %/55 %

Vytrvalost 3 %/55 %

Rychlost 3 %/53 %

Obratnost 3 %/45 %

Schopnost lovu 3 %/42 %