Elric

avatar
KŠM: 200 ||Rubíny: 21||Mince: 7

Další charaktery


Uživatelské jméno Elric
Zobrazované jménoElric
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 24.2.2020 22:06
Zaregistrován od11.1.2018 16:12
Příspěvků 211, zobrazit >
Počet přihlášení 539
Poznámka
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-lidech/
Vztahy mezi ostatními:

Kladné - Sarah, Dorya, částečně Nyx
Neutrální - Faeria, Lucian
Záporné - Navin,

Informace

Jméno:Elric
Narozen:8.4.2012
Pohlaví:samec
Element:oheň
Otec/matka:Mrano/Luna
Sourozenci:Ludo, Sun
nevlastní sourozenci: Aenas, Thor, Carsa
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:Společenstvo Chaosu
Postavení:Sigma
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Speciální magie

Tmu může ovládat pouze vlk jemuž byla dána. Nelze jí zdědit a nelze se jí samovolně naučit. Kouzlo vypadá zvenčí poněkud zajímavě. Je to velký černý oblak tmy, ale uvnitř to je mnohem hrozivější. Oběť nic nevidí a všechny zvuky splývají v jeden. Když vlk v něm začne mluvit, tak slyší sebe sama dvojitě. Když začne šeptat, tak je to ještě horší. Stačí jen jeden hlas a ten hlas se začne ozývat ze všech stran a zní to jako ozvěna z jeskyně.

Elric má dvě výhody. První je, že ve tmě vidí obrysy postav a obrysy různých objektů například stromu či kamene. Druhá výhoda je, že zvuky pro něj jsou zcela normální. Pro něj to má však také i pár nevýhod. Elric nic nevidí a neslyší mimo tmu. Avšak když nějaké zvíře či vlk vstoupí do tmy, tak ví o ní pomocí zvuku a obrysu, který se mu zjeví.

Elric kouzlo vyvolá díky klobouku. Projede packou po hraně klobouku a v tlapě se mu objeví malá kulička, která vypadá jako by měla uvnitř sebe šedou rotující mlhu. Kuličku nelze odtrhnout od tlapy. Jakmile jí Elric sevře v pěst, tak praskne a vytvoří se oblak tmy. Tma může být tak veliká, že může pohltit celou smečku.

Avšak tohle kouzlo je velmi temná magie a nese také sebou veliké riziko. Pokud Elric kouzlo včas nezruší, tak se mu po několika minutách začnou objevovat v hlavě temné myšlenky. Ku příkladu to můžou být myšlenky na vraždu vlků, kterých si váží nebo vlků kteří jsou ve společenství. Následně začne mít myšlenky na sebevraždu. Potom začne mít nutkání to učinit, a nakonec se cítí jako tělo bez duše. Když již kouzlo nechá zmizet, tak stále pociťuje temné myšlenky anebo se nějakou chvílí cítí bez duše a empatie.


Odznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za pisálka 100 - 10 KŠM.

MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


2 mince a 2 rubíny

SMEČKA


PARTNERSTVÍ


YALOR

TÝMOVANÁ


Povaha

Elric je velmi příjemný a laskavý, jenže to je jen první pocit z něj. Ve skutečnosti je velmi mazaný jako liška a nedokáže se nikdy smířit s porážkou. Jeho ego je někde až na Marsu, možná je i výš, a proto se povyšuje nad druhýma, dokonce si myslí někdy, že je pánem světa a ostatní jsou jen podřadní vlci. Naštěstí má rozum a ví, že pánem světa není, ale jeho mazanost, jenž je velmi úchvatná a úctyhodná, dokáže proti protivníkovi nebo nečekaným událostem, které se odehrají v mžiku okamžiku, využít ve svůj prospěch. Elric moc nemyslí na druhé, pokud z toho něco nemá, tak se na ostatní vykašle a nechá je na pospas jejich osudu. Moc si nerozumí s chytrými vlky nebo s vlky, kteří nesplňují jeho ideály pro jeho přátelství, i když on moc přátelství nemusí, kdyby někdo chtěl být Elricovým kamarádem, tak by si to musel hodně, a to velmi hodně, zasloužit. Moc dobře si rozumí s vlky, kteří obdivují jeho ideologii, jak vládnout světu.
Moc ho zajímají nové končiny, do kterých by mohl zabořit své packy a sledovat, jak se krajina hýbe a dýchá do jeho tváře. To on má opravdu rád, avšak velmi rád sleduje západy slunce a východy měsíce. Miluje tmu a temnotu, dokonce si někdy říká i noční vlk, avšak ji má rád z jiného důvodu, může se v ní skrývat. Ze všeho toho krásného má rád i negativní věci obzvlášť konflikty a rvačky, ovšem nikdy se nezapojuje, jen sleduje, jak se ostatní vlci trhají navzájem. Lovem on žije. Nejčastěji loví zajíce. To on má opravdu rád. Elric s radostí ubližuje a týrá ostatní zvířata, která se nemohou bránit. Jenže co Elric nesnáší je to, když mu někdo zkříží cestu za jeho cílem, to by byl schopen toho druhého moc ošklivě zranit, ale co nejvíc nesnáší je to, když mu někdo něco vezme přímo pod nosem. Elric je zvyklý, že když něco má, tak to má a nikomu to nedá, i kdyby ho to mělo stát život.
Tohle má ve své hlavě tak dobře uspořádáno, že se z něj stal - jestli se to tak dá nazvat – sociopat. On však takový kdysi nebyl, býval milý a přátelský, život by dokázal za druhého položit, avšak zahořkl, ale už se neví proč. Ale pořád někde uvnitř toho šíleného maniaka je stále uvězněn ten milý vlk. Jen se čeká až ho někdo vysvobodí.


Zajímavosti

Dar od Nera: Fénixův kámen - Zkamenělé vejce fénixe, které po zahřátí stvoří bojový plamen připomínající právě ptáka fénixe. Lze použít jako útočnou zbraň, fénix z rozžhaveného kamene na chvíli povstane a zneškodní/poškodí nepřítele (zvíře nebo vlka), poté se jeho plamen vyhasne. Účinnost 3 herní posty.


Vlastnosti

Síla 34%/50%

Vytrvalost 25%/79%

Rychlost 18%/68%

Obratnost 14%/45%

Schopnost lovu 13%/40%