Ikari

Čtvrtý charakter vlka Zinka

avatar
100|| 5|| 1

Uživatelské jméno Ikari
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 11.9.2021 11:05
Zaregistrován od7.3.2021 20:30
Příspěvků 19, zobrazit >
Počet přihlášení 19
Poznámka
img

Informace

Jméno:Ikari
Narozen:14. 2. 2017
Pohlaví:samice
Element:země
Otec/matka:Fenri/Kaskáda
Sourozenci:Una, Taer, Ithial, Meridia, Neas, Sorrow
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

Odměna za Malíře - 30 KŠM

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Ikari se narodila ve starším vrhu Kaskády. Skrz to se i naučila být nezávislá, soběstačná a hlavně se stala i velmi ambiciózní. Nespokojí se s málem a vždycky ráda těží, dokud nějaká ta zlatá žíla zbývá. Není nijak přímo nepřátelská či naopak přátelská, Ikari jednoduše je. Má velmi ostrý jazyk a i když to tak nemyslí, často dokáže zranit, aniž by si to přála. Svými slovy často ostatní od sebe spíš odhání než naopak, ale rozhodně to není způsobeno tím, že by snad byla necitelná. Na sestrách a celkově její rodině jí záleží a taky i záleželo. Ráda se před cizími však tváří, že tomu tak není. I když není necitelná, pokud ji popíšete jako bezpáteřní, určitě se trefíte. To, že má pár vlků, na kterých jí záleží, nemění nic na tom, že se ani oni nikdy nesmí postavit mezi ni a cíl, který si vytyčila. Za vším si jde tvrdohlavě a pevně, neuhýbá z cesty a nešetří u toho nikoho. Její názor není tak těžké změnit, pokud se jí někdo dostane pod kůži. Společnost, v jaké tráví čas, se na ní dost odráží. Není to tak, že by snad bylo tak jednoduché ji manipulovat, ale její názory jsou nestálé zrovna jako ona. Nikde dlouho nevydrží, nic ji dlouho nebaví, potřebuje být v pohybu. Stále jít a honit svůj cíl jako kočka červenou tečku na stěně. I když se ke svému cíli dostane, stejně ho nikdy nechytí.

A co že to vlastně chce, ptáte se? Ikari si sama není jistá, co její srdce žádá. Ví, že chce založit rodinu. Ne, nehledá si lásku na celý život, je to mnohem prostčí - Ikari se chce rozmnožit. Jednou už se matkou stala, a vzhledem k neslavnému konci jejích potomků, to chce zkusit znovu. I kdyby měla uchránit jen jedno klubíčko, jednoduše by to udělala. Má ráda vlčata - hlavně ta malá, co ještě nemluví. Na druhou stranu nenávidí všechny, kteří by vlčátkům chtěli ublížit. Kdyby potkala vlčici v očekávání, chovala by se k ní uctivě, i kdyby byla na druhé straně barikády. Nikdy by nezmařila život mladých - a tady přichází velké ale. Ikari se nelíbí, když někdo ubližuje vlčatům, ale pokud nejsou smrtelně ohrožená, běhají už po všech čtyřech a řvou do světa, nemá problém je označit za hlasité, otravné a umlčet je. Vždy však v rámci mezí a tak, aby nezpůsobila dlouhodobější újmu.

Většinou se snaží působit nenápadně, nechce vynikat nebo být viděna mezi ostatními. Líbí se jí klidnější, pomalejší přístup. Její ambice jsou velké, ale ochota čekat je větší. Netrpělivost se totiž vztahuje jen na fyzickou činnost, co se týče možnosti postupu, zasáhnout a podobně, na to je schopna čekat mnohem, mnohem déle. Jako správný lovec - nikdy nespustí kořist z očí a ráda s ní hraje její hru, pokud je to zapotřebí. Přetvářka jí taky není úplně cizí. Přesto skutečně není zlá - Ikari je čistě pragmatické povahy.


Vlastnosti

Síla: 1 % / 50 %

Vytrvalost: 1 % / 50 %

Rychlost: 7 % / 60 %

Obratnost: 1 % / 50 %

Schopnost lovu: 10 % / 80 %