Naarash

Pátý charakter vlčice Athai.
avatar
KŠM: 68||Rubíny: 6||Mince: 3

Uživatelské jméno Naarash
Zobrazované jménoChleba
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 5.2.2020 10:34
Zaregistrován od7.11.2019 17:55
Příspěvků 43, zobrazit >
Počet přihlášení 58
Poznámka
img

Vlci, které potkal (✔✘❤━)
Wiss ✔
Zei ✔
Sianatara ❤

Informace

Jméno:Na'arash, Písečná bouře
Narozen:7. 1. 2014
Pohlaví:same
Element:vzduch
Otec/matka:Neznámý/Akhela Nan (mrtvá)
Sourozenci:Sestry: Shafela, Rin, Sianatara
Bratři: Asborn, Thorn-nas
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

>

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

YALOR

TÝMOVANÁ


Povaha

Písečná bouře, tak mu říkávají, když o něm vypráví - historky, při kterých jde mráz po zádech. Na'arash je vlkem, který se dá velice těžko popsat. Někteří by řekli, že je to bestie, jiní by řekli, že bůh, který trestá za hříchy. Tak či onak, jistě jste mohli poznat, že Raashi nebude opravdu žádný andílek. Pro začátek, když jej potkáte, nejspíše se vám zalíbí jeho krásná stavba těla a jeho zbarvení. Na pohled by snad i mohl vypadat, že by byl příjemným vlkem. Jeho statné, svalnaté tělo, velice pružné a doslova úžasné je první věcí, která vám bije do tváře. Tak, nebo onak, spousta vlčic je doslova opařena, když jej vidí. Kdo by si byl pomyslel, že takový vlk je opravdový neřád? Když s ním promluvíte, možná se vám občas může zdát i jako hodný vlk. Opak je však krutou pravdou. Jakmile se či jen vynasnažíte dát se s ním do řeči, když má zrovna svou uzavřenou náladu, v jeho pohledu a očích si můžete všimnout, že je něco špatně. Tenhle vlk automaticky spouští vlnu narážek na vaši osobu a je jedno, co jste zač. Pokud se mu nepodaří vás takto odehnat, objeví se jeho agresivní stránka. Pokud jste neodbytní, otravní a prostě vás má plné zuby, nemá problém vás zabít. Pokud má tento vlk dobrou náladu, často si ze "slabších kusů" snaží dělat svoje poskoky. Miluje když je středem pozornosti, když k němu někdo vzhlíží, když ho někdo miluje a oceňuje, proto zneužívá kdekoho. Nedělá to však tak, že by se s vlky přátelil, nebo se bratříčkoval. Ukazuje vždy svou sílu a dominanci. pak se vždy vstane, že má několik věrných posluhovačů, kteří mu lezou do zadku. A když ho omrzí? Vyžene je, nebo zabije. Samozřejmě je to vlk, který opravdu neumí uznávat autority, má problém s důvěrou a nesnáší když má někdo navrch. Musí být vždy ve všem první, jinak je to špatné. Potřebuje neustále pumpovat své ego do výšin. Jednou za čas se objeví nějaký vlk, ke kterému by vzplálo přátelské pouto nebo láska. Ale takový vlk by musel být jeho partner ve zločinu, musel by být stejné povahy a teprve až po několika letech by se takovému vlkovi otevřel. V jeho životě bylo pár vlků, které bral jako kamarády, bohužel s jeho životním stylem se nakonec rozešli. Na'arash má rád život na hraně. Nedokáže si představit nudný život bez adrenalinu. To, co miluje ze všeho nejvíce, jsou písčitá místa. V písku se umí pohybovat jako mistr. Je to štíhlý vlk, s nepříliš osrstěným tělem. Oproti vlkům, kteří však žili na písečných planinách byl obr, protože sám se narodil na severu, kde byly hory a chlad, který nenáviděl.


Minulost

I. Domov

Na'arash se narodil v hrdé smečce, kde každý měl své místo a svá postavení. Smečka byla prosperující, zdravá. I on byl, jak se říká, šikovné malé vlče. Tak, jako každé vlče si rád hrál a bavil se s jinými vlky. Hašteřil se, bojoval, smál se a plakal. Otce, který zmizel hned, jak potomstvo počal, nikdy nepoznal. Matka o něm vždy vyprávěla, s bolavým srdcem. Bylo vidět, že vlka milovala, ale jak to tak bývá, byla hloupá. Raash její počínání nikdy nechápal, nakonec si udělal názor, že láska je docela pomíjivá věc. A kdyby je jejich otec miloval, proč by je opouštěl? Zatímco on, čím starší byl, tím samostatnější se stával, jeho sourozenci potřebovali matčinu péči a lásku. Pomáhali matce, která opatrovala vlčata skoro celé smečky, sami se učili jen s matkou.
Jediný, s kým se Raash často vídával, byla jeho sestra Sian, která mu byla podobná. Společně vymýšleli různé neplechy, společně lovili, byli nerozlučná dvojka. Chodili spolu skoro všude, jako by je spojili neviditelnou šňůrkou. Když však byl Sian 1 rok a ona měla být chůvou, jako její matka, rozhodla se, že takový osud nechce. Rozhodla se odejít, a tak, bez jediného slova opustila celou rodinu.
Raash se cítil opuštěn. Rodina, která se starala o vše mu říkala, ať dospěje. Nemá dělat lumpárny, nemá se bavit. A tak přestal. Začal pracovat a brzy se vytáhl na obránce celé smečky, to už mu byly tři roky. Byl váženým vlkem, dokonce Gammou, jeho rodina se na něj začala spoléhat. Posílali jej na lov, měl pomáhat se starat. Raash se cítil využitý, nemilovaný a jako panáček v čísi hře. Jednoho dne taky zmizel a ve smečce jej už nikdo nikdy neviděl.
Na'arash se dostal přes hory, kde žila jeho smečka. Ač byl seveřan, jeho srst byla lehká, skoro jako by tam nepatřil. Neměl rád zimu a studené počasí. Putoval dlouho, přes veškeré hory, až se dostal na místo, kterému se říkalo "mrtvé pásmo". Vlci, které potkal po cestě mu říkali, že je to nekonečná poušť, avšak za touto pouští se nachází ráj. A tak, Raash, který cestoval a hledal místo, kde by konečně byl spokojen, rozběhl se vstříc pískům.

II. Pláně plné písku

Cítil písek v ústech. Ležel na zemi, unavený, bez vody a vysílen. Cítil, že umírá. Slunce jako by spalovalo jeho srst, jeho jazyk byl suchý jako písek sám. Najednou se však před ním zjevil malý vlk. Tedy, alespoň oproti němu byl malý. Prvně si však myslel, že se mu něco zdá. Avšak po nějakém čase, kdy na něj vlk promlouval a cítil jeho dotek zjistil, že vlk je skutečný. ,,Vemte jej do tábora," zavelel hlas vlčice. Najednou se objevilo vlků více, ti jej čapli za nohy a srst.
Raash se probudil na trávě. Tam, uprostřed pouště, se nacházela jedna malá oáza. Byl to snad zázrak? Těžko říct. Dali mu vodu. Dali mu jídlo. Poté se před ním objevila hnědá vlčice. Poměrně vyšší než ostatní vlci, zjizvená, bez ucha a ocasu, vypadala mladá, avšak jako by ji jizvy dělaly starší a zkušenější. Ta mu oznámila, že byl zachráněn její tlupou, která čítala 5 vlků. Brzy zjistil, že to jsou nájezdníci, vrazi, kteří znají poušť jako své boty. Přepadávají vlky, zabíjejí, kradou jim to co mají. Přepadávají smečky a berou si, co chtěji.
,,Proč jste mne nezabili?" Ptal se Raash. Vlčice se na něj otočila, usmála se. ,,Jsi velký, silný a nyní, jsi další člen tlupy," odpověděla Xianne, jeho nová vůdkyně. A tak žil s nimi. Naučil se způsobu života, který oni provozovali. Napadal smečky, kradli maso, zásoby, bylinky. Raash se naučil perfektně pohybovat po písčitých pláních. Poznával tamější zvěřinu, věděl co je jedovaté, co zabíjí, na co si dát pozor. Vlky přepadával tak, že je pomocí své magie vzduchu zasypal pískem. Od té doby mu nikdo neřekl jinak, než Písečná bouře.

III. Láska neexistuje

Na'arash a Xianne se brzy sblížili natolik, že si spolu užívali spousty volného času. Všechno to vzrušení, všechno co cítil když byl u ní, se mu zamlouvalo. Miloval bojovat po jejím boku, miloval si užívat s ní večery a dny. A začal milovat i ji. Byla to nezkrotná vlčice, bojovná a hrdá. A on se stal stejně nezkrotným, bojovným a hrdým jako ona. Vedli spolu onu tlupu, brzy byli velmi známí a každý se pískům snažil vyhýbat. Báli se jich. A oni si to užívali. Na'arash se cítil, že konečně našel něco, co miluje. V tlupě měl skvělého parťáka Auriona, který byl ten nejkrutější bastard, kterého kdy znal. Byl to černý vlk, odvážný, sarkastický a agresivní. Jeho první kamarád, kterého kdy měl a se kterým si rozuměl.
,,Raashi, vstávej!" Ozvalo se jednou, pozdě v noci. Na poušti byl krásně vidět úplněk, byla poměrně zima. Probudil ho Aurion. Na'arash vstal, až v tu chvíli si všiml že Xianne neleží vedle něj. ,,Xianne se nevrátila. Už je to moc dlouho." Písečná bouře vstal a začal větřit. Hledali ji. Hledali ji týdny, měsíce. Když už si Raashi řekl, že zemřela, že ji zabila bouře či jiní vlci, Aurion přišel jednoho dne se zprávou, že Xianna je ve smečce Zářivého slunce. To byla smečka, která už dlouho lovila tuto písečnou tlupu a snažila se světu ulevit od jejího drancování. První reakce, kterou Raashi měl, byla ta, že ji nejspíše unesli a mučí ji. A tak, všichni odhodlaní nalézt svou vůdkyni, zamířili do oné smečky, které žila nedaleko, za pouští. Pět vlků proti celé smečce. Nebyly to nejlepší vyhlídky, ale ano. Přikradli se v noci, zabili potichu stráž a vlezli na území smečky, což byla malá pláň s jednou skálou, a malou jeskyní pro alfy. Spící vlky, kteří se neprobudili včas, zabili tiše a nepozorovaně. Na'arash si to ale hned zamířil k alfovi smečky. Tam, v jeho jeskyni, Xianne spala v alfově objetí. Ta se okamžitě probudila.
,,Na'arash!" Vyjekla, překvapením a zděšením zároveň. Alfa Zářivého slunce se probudil. ,,Co tady děláš, Xio?" Raashi se cítil zrazen. Zesměšněn. Plný smutku. ,,Já..." neřekla nic. ,,Zradila jsi mě, Xianno! Podvedla jsi mě i naší tlupu s nepřítelem!" Zavrčel Raash. ,,Jenže já jsem se do něj zamilovala. Prvně jsem byla vězeň, ano... Ale už nechci živořit v poušti! Chci lásku! Nechci aby má vlčata vyrůstala v poušti!" Raash se zarazil. ,,Vlčata?" Xianne polkla, i alfa se na ni podíval, jako by nevěděl, o čem mluví. ,,Tvoje vlčata," otočila se k alfovi, ten vypadal, že mu spadl kámen ze srdce. Avšak vlčata nebyla jeho, byla Na'arashe a on to věděl. Velký vlk vyskočil a začal bojovat s alfou. I z venčí byly slyšet známky boje, smečka se probudila a píseční vlci měli co dělat, aby se bránili. Raashi se vrhnul na alfu, viděl rudě. Nechápal, co se dělo, z lásky se stala nenávist. Roztrhal alfovo hrdlo. Poté se otočil na Xianne, ta brečela. ,,Ty, že jsi vůdkyně?" Vyštěkl na ni. ,,Ne, Raashi, prosím. Já tě miluju, vlčata jsou tvá... pojďme, vrátíme se k tlupě..." Na'arash se na ni podíval vražedným výrazem. ,,Nebudu mít vlčata s čubkou jako ty," zavrčel a větrným srpem jí proťal hrdlo. Poté se otočil, zamazán krví a vyšel ven z jeskyně. Spousta členů smečky byla mrtvá, viděl bojovat tři vlky. Mezi nimi Auri. Ten se otočil, když viděl zkrvaveného Raashe na skále, došlo mu, co se stalo. Ušklíbl se na svého druha. Raash mu to vrátil, avšak v tu chvíli Aurionovi prokousl hrdlo nějaký vlk ze smečky. Na'arash, jako by si to snad neuvědomoval. Před očima se mu zatmavilo. Jeho nelepší kamarád byl právě zabit a jemu to nedocházelo. Až po chvíli cítil, jak mu srdce puká. Rozběhl se. Zabíjel. Byl to masakr. Když začalo svítat, z jeho tlupy zbyl pouze Arylyan, mladý vlk, který slíbil Raashovi věrnost. Ze smečky zbyli dva vlci, kteří celý masakr přežili. Oba byla jednoroční "vlčata", Starkia a Northem, sourozenci. Nechal je žít a ti mu přislíbili věrnost. A tak, Na'arash, následován třemi svými věrnými, vracel se do písečných krajin se slovy ,,Láska neexistuje."

IV. Zrozeni z písku a krve

Brzy už v písečné krajině a všude kolem byli tito vlci známí, jako "Krev písků". Vlčata se strašila tím, že přijde vlk s narudlou srstí a udusí je v písku. Ano, opravdu, Na'arash byl znám jako vlk, který ovládá písky. Pravdou bylo, že Raashi sám o sobě písek nedokázal ovládnout, ale ovládal vzduch, kterým písek mohl nadnášet a vlky tak opravdu zabíjet.
Raash vychoval dva roční vlčata jako svá, za pomocí mladého Arylyana, který byl jeho věrným poskokem. Ač byl Na´arash vůdcem, ke kterému vzhlíželi a milovali jej, on je nebral jako přátele či snad rodinu. Zneužíval je, cítil se mocný, když mu vzdávali hold, nedokázali se vzepřít byť jedinému jeho slovu. Řídili se jeho mottem a slovy.
Na´arash se cítil v písečné krajině opravdu jako doma, jako bůh. Zvlášť, když jej jako boha opěvovali. Miloval to tam, bavilo ho vést onu malou tlupu, miloval, když se jej vlci báli. Kamkoliv přišel, báli se, klaněli se, utíkali. Na´arashi procházel smečkami, jako by byl alfou. Ti mu sami nabízeli potraviny, vlčice a někteří dokonce chtěli obětovat i svá vlčata. Tyto vlčice Na'arashi zabil a vlčata si opravdu vzal - vychoval je a tak se i jeho tlupa rozrostla (čítala, včetně něj, 7 vlků). Takto vznikla pověra, že Na'arash krade vlčata a tímto se i strašili vlci v dalekých smečkách. Pro všechny byl Raash prostě bohem. Nedovolovali si mu vzdorovat. A to jej už nebavilo.

V. A zde má cesta končí, a zde má cesta začíná

Na'arash měl všechno. Ne že by se mu sláva nelíbila, miloval pozornost, miloval být bohem. Avšak takto se na jeho osobu vrhaly všechny stíny. Vlci z několika smeček se vydávali do písečných plání s úmyslem jej zabít. Nikdy se jim to nepovedlo, ale díky tomu jejich nenávist rostla. Snažili se jej zničit, zabít a zbavit se jej. Začínal být paranoidní, bál se, že je pronásledován. Cítil se ve své vlastní tlupě ohrožen. Jednoho dne řekl Starkii, že jeho cesta je u konce. Že má vzít smečku a přesunout se jinam, kde jim bude dobře. Celá tlupa se rozrostla a ač on, bezcitný vlk, který nevěděl, co je láska, se rozhodl, že nechce riskovat životy tlupy. Rozhodl se je opustit. Všechny vrahy, kteří jej pronásledovali dnem i nocí naháněl do písečných planin, zabíjel je a opouštěl jejich pískem obalené mrtvoly. Svou tlupu už nikdy neviděl.
Toulal se sám, pouští. Jednoho dne se však rozhodl opustit i tu. Vydal se zase k horám, kde kdysi žila i jeho smečka. Tu však obešel obloukem, vydal se jiným směrem, daleko přes hory. Jednoho dne však objevil pach, který myslel, že už nikdy neucítí - cítil svou sestru. A tu taky následoval, až na místo zvané Mois Gris.


Zajímavosti

⦁Má poměrně krátkou srst, nenávidí zimu. Miluje teplo a písky.
⦁Ačkoliv je vrah a násilník, nedokázal by ublížit vlčeti.
⦁Je velice nedůvěřivý, občas až paranoidní.


Vlastnosti

Síla 9%/94%

Vytrvalost 2%/70%

Rychlost 3%/43%

Obratnost 4%/74%

Schopnost lovu 2%/47%