Noemi

avatar
KŠM: 20||Rubíny: 5||Mince: 3

Uživatelské jméno Noemi
Zobrazované jménoNoemi
Skupina Neaktivní
Naposledy aktivní 11.1.2020 10:34
Zaregistrován od10.7.2019 11:26
Příspěvků 10, zobrazit >
Počet přihlášení 160
Poznámka
http://mois-gris.tode.cz/index.php?p=noemi

Znovu schválení:
● 10.7.2019
Hra:
● Právě hraji^^
S kým?
● Manthus
Vlci a vztahy:

Informace

Jméno:Noemi
Narozen:1.2. 2011
Pohlaví:samice
Element:vzduch
Otec/matka:Arty/Araña
Sourozenci:Awa - sestra, bratr - Asp
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


SMEČKA


PARTNERSTVÍ


YALOR

TÝMOVANÁ


Povaha

Co by se tak o Noemi dalo říci? Na první pohled asi to, že je to neposedné vlče tělem i duší. Vlastně byste měli i pravdu. Je hravá i šílená, v obou smyslech. První je ten, že když se vám povede ji naštvat, jednoduše to pustí z její nemotorné hlavičky a potom už nic neřešíte, pak druhý smysl: opravdu v jejích žilách koluje velice silná krev, protože byla dříve alfou v jedné neznámé smečce, ale jeden vlk jí ublížil a to zranění si trochu zavinila i sama. Jaké asi budou zhruba vaše pocity při prvním setkání s ní a jaké naopak budou její? Jak asi už víte, ona je spíše strašně divoká, plná elegance a chutí do života. Nikdy nikomu neublížila, ani nezranila city, spíše někdo jí.
Je hrozně drobná, vůbec se nepodobá normálnímu vlkovi, ba naopak, spíše malému neposednému vlčeti. Nutno uznat, v mnohých ohledech opravdu je jako vlk, ale to je přesně jenom výjimečně. Vystupuje s hlavou vztyčenou výše a hrdostí z ní sálající na sto honů. Ano, její chování hned na začátku vypovídá o tom, že vlci jí leží u nohou, což je pravda. Co se ale stane, až na vás promluví? Je to drobný, ale úžasný hlásek, jako siréna, něco jako nádherný zpěv. Takže milé přivítaná čekejte velmi často. Nikdy na nikoho nezařvala, ani se nepoprala. Jak se vlastně chová k přátelům? Pokud si přeci jen získáte její důvěru, což je opravdu lehké, cesta to bude velmi snadná, protože je přátelská, což by se tu mohlo rozebírat hodně dlouho. To potom zjistíte, jaká opravdu je.
Žádná namyšlená vlčice, ale moc hodné, hravé, drobné vlče. Co u ní je tak úžasné, že ona by i pro kamaráda nebo kamarádku, skočila i do ohně. Proč by do ohně skákala? Jednoduše, jí se věřit dá, ona je velmi věrný společník a nikdy nezklame. Pokud může, ráda poradí či pomůže. Pak dále, je to strašný vtipálek, byť někdy i na něčí úkor, avšak špatně to nemyslí. Ona sama sice na první pohled vypadá jako strašný suchar, však opak je pravdou. Na každého všechny vrhá milé úsměvy. Když už víme, jak se chová k přátelům, tak jak to tedy je s nepřáteli? Jak už bylo řečeno, mile ráda může pomoci, či na někoho blýskne velice krásným, zubatým úsměvem. A nebojte, prát se docela umí, ale je to strašná nešika, takže být vámi, před ní radši jdu pryč, protože Vás nabere i zoubky. Ona se ke všem chová různě. Noem je strašně zoufalá, když nemůže najít kamaráda. Společnost šíleně vyhledává, nestačí jí, když k ní promluví ptáci. Takže se z toho může zbláznit, když nemůže najít kamaráda. Byť by jeden řekl, že podle jejího vzhledu je spíše netrpělivá, ba naopak, její trpělivost je jako kra ledu. Těžko se s ní hne, ale pokud se to přeci jen někomu povede, rozpoutá se hotové peklo, začne vyvádět a dělat kraviny.
Doslova. Zásadě je milá, hodná a nápomocná, ale ne každý si to zaslouží a než si někoho pustí k tělu, musí si ho ověřit i když ona to převážně neřeší, když se jí líbí, tak se jí líbí, nějak dlouhé to není, zkrátka jednoduché. Když kdysi potřebovala pomoci nejvíce, všichni se k ní otočili zády. Proto od sebe občas odhání vlky, dokonce i přátele, aby dala najevo, že chce mít klid. Podle někoho je skoro až naivní vlčice, ale ne. Má chladný tón a vzduch v očích. Má úžasně modré oči, až někdo se nestačí divit. Tehdy se vyloženě stranila společnosti. Věčně mrmlala nadávky či si na něco stěžuje a zatěžuje se depresemi kvůli minulosti, ale to už je dávno pryč. Pokud se v doslechu nebo dohledu objeví nějaký vlk, prostě se zvedne a zkusí se s ním skamarádit. Problém je, že je strašně upovídaná, zeptá se Vás na jedno a pak zase začne mluvit úplně o něčem jiném. Velmi nerada plave, hlavně v naprosto ledové vodě, například mezi krami ledu. Takže, pokud vám to trochu pálí, pochopíte i to, že je nadšenec pro podzim. Ano, miluje podzim a barevné listí, které kolem ní padá. Dále má ráda déšť a teplé jeskyně, nebo minimálně to, co rampouchy dokážou vytvořit v lesích na větvích stromů spolu se sněhobílou přikrývkou pod tlapami. Naopak nesnáší slunce. V tu chvíli by nejraději zalezla do nějaké studené jeskyně. Dále má z počasí ráda, když je pod mrakem nebo fouká. K dokonalosti jen chybí úplněk. Pak za magickou dobu považuje západ a východ slunce. Tehdy je jediná doba, kdy ten žhavý kotouč má dokonce ráda! Jenže Noem má také výjimky. To jak bylo už zmíněno, nenávidí slunečné dny a tudíž z ročních období jaro a léto. Také bezvětří je pro ni mírně deprimující. Pokud jde o potravu, tak maso, jež by v životě nevzala do tlamy, je drůbež.
To by raději trpěla hlady, než sníst někoho z druhu, se kterým se „baví“. Pak tedy opovrhuje těmi, kdo se nějak přetvařují. Ty by opravdu nejraději zaživa stáhla z kůže. Co dál nesnáší, jsou ty vlčí fifleny, kterým se jen zlomí dráp, už řvou hůř jak tur. Těm by nejraději zakroutila jejich napudrovaným krčkem! Jenže to by ona nedokázala, nemá takovou sílu. Někdo by si to teda myslel, ale pravda je jiná.


Vlastnosti

Síla 2%

Vytrvalost 3%

Rychlost 4%

Obratnost 3%

Schopnost lovu 3%