Phoenix

avatar
391|| 6|| 11

Uživatelské jméno Phoenix
Zobrazované jménoPhoenix
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 7.5.2021 11:37
Zaregistrován od30.1.2021 15:35
Příspěvků 119, zobrazit >
Počet přihlášení 57
Poznámka
Mám těžké povolání, které si vyžaduje 12h směny na denní a noční. Proto tu budu kdykoliv, kdy to čas dovolí :)

1.2.2021 - schválení + první post
12.2.2021 - vzhled
9.3.2021 - Daén
19.3.2021 - 100 postů

Známosti - Zeiran, Kayseri, Sar, Lissandra, Freki, Tiara
Navštívené oblasti - Mělká pláň, Zlatý les, Zubří pláň, Mlžné pláně, Oblouky bohů, Začarovaný les, Kvetoucí louka, Hraniční pohoří, Temný les, Most, Les u mostu, Luka, Dračí průsmyk, Irisin ráj, Severní hory, Němé údolí, Furijské hory, Les Alf, Ostříží zrak
Herní maniak - Amorek
Neherní maniak - Amorek, Shipni to, Poznávání vlčat, Stužky, Dubnové luštění
img
© Dagar

Informace

Jméno:Phoenix
Narozena:30. 4. 2017
Pohlaví:samice
Element:oheň
Otec/matka:Kalayo/Luna
Sourozenci:Gabii, Inyanga, Lasair, Tayon
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:Daénská smečka
Postavení:Sigma
Funkce:...nemá...
Úkryt:Úkryt Daénské smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálka 100 - 10 KŠM

MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


SMEČKA


PARTNERSTVÍ


EVENTY


Povaha

Phoenix. Normální jméno, na první pohled docela zajímavě zbarvená vlčice. A pronikavé, až svítivě červené oko, druhé tmavé, až skoro do černa. To, že je vlčicí ohně, z ní naprosto jasně vyzařuje. A jaká je povahově? Jednoduše řečeno - ohnivá.

Nix, jak si ráda nechává říkat, protože je to jméno jinak moc dlouhé a ne každý vlk ho dokáže správně říci, je divoká a nespoutaná jako element, který ovládá. Nedělá jí žádný problém se vrhnout do čehokoliv, co upoutá její pozornost. Což často bývá spoustu věcí, jelikož je velmi zvídavá a chce vědět a znát všechno. Vždy se do něčeho zapálí a nepustí to, dokud tomu nepřijde na kloub. Takto to má i s vlky. Pokud vidí nějakého zajímavého vlka a dokáže s tím navázat takové nějaké přátelství, tak je věrná a dokáže pomoct. Ale ten druhý vlk musí stále dělat něco pro to, aby ten plamínek přátelství v Nix neuhasl a držel při životě. Při prvním kontaktu to s touto ohnivou vlčicí může být poměrně těžké, protože málokdo dokáže s ní držet tempo. Hlavně v tom, jak moc je náladová.

Emoce v ní dokáže rozhořet každá maličkost. Ať už se stane tou nejšťastnější vlčicí na celém světě, tak se dokáže velmi rozohnit a začne běsnit. To vše mrknutím oka. Málokterý vlk by to dokázal pochopit a změnit k ní přístup stejně rychle, jako ona mění své nálady. Vše však samozřejmě záleží na situaci. Pokud se najde nějaký vlk, který by její náladovost zvládl, tak získá vynikající přítelkyni. Dokáže se bít za své přátelé a rodinu. Klidně by pro ně i zemřela. Opačný příklad by byl horší. Pokud si někdo Phoenix znepřátelí, tak ať si vezme šáteček, pusu od matky a zmizí ze světa. Nix je velmi pomstychtivá. Pocity vzteku a pomsty se jí drží velmi dlouho. Nekonečný oheň, který sílí každým dnem, dokud toho daného vlka nenajde a nezabije ho. Pokud by byla na lovu tohoto vlka, který ublížil buď jí, nebo její rodině, tak se nezastaví. Nic ani nikdo by nesměl stát v jejím lovu na nepřítele. V tu chvíli jakoby nic jiného neexistovalo. Jakoby žádné jiné emoce neměla. Pouze nenávist, krvežíznivost, pomstychtivost a smrt.

Pokud však není na žádném honu za již předem mrtvého vlka, tak ráda prozkoumává různá místa. Nejradši však je v lese. Otevřená prostranství jsou jí mírně nepříjemné, ale zvládne je. Nejhorší však jsou vodní plochy. Ona je oheň. A ten nesmí přijít do kontaktu s vodou, jinak se uhasí. Proto nikdy neplave. Ví, že bez vody by zemřela na žízeň, ale tady to končí. Malý potůček nebo jezírko nevadí. Ale divoké řeky, velká jezera jsou zapovězeným územím. Pokud by někdo chtěl tuto vlčici najít, tak by bylo vhodné hledat někde, kde jsou zvířata. Je totiž úžasný lovec! A miluje to. Zabíjí jak pro radost, tak pro obživu. Kdyby jí někdo dal úkol, aby nakrmila celou smečku, tak by do toho šla okamžitě, bez žádných připomínek. Zvířata zabíjí rychle, určitě je nijak nemorduje a neužívá si v jejich krvi. Je to pro ní takový rituál. Zabije zvíře, na chvíli zavře oči, rozloučí se s jeho duší, poděkuje za potravu a pak teprve se pustí do hodování. Na koloběhu života si zakládá. Pokud by viděla, že někdo prolévá zbytečnou krev zvířete, tak si toho dotyčného podá.

Ve zkratce, abychom shrnuli povahu Phoenix. Je to tvrdohlavá, náladová a ohnivá vlčice, která mě své srdce otevřené pro všechny, kteří si to zaslouží. A zuby připravené pro ty, kteří ji nebo jejím blízkým ublížili. Je tvořená pro smečku, jelikož poslouží jako vynikající lovec a ochranář. Každý, kdo ji potká, tak mu vnese do života oheň. Jak příjemný, tak nebezpečný.


Zajímavosti

• Phoenix je středně vysoká.

• Má velmi dlouhý ocas, delší než ostatní vlci.

• Má skvělou paměť na všechno, co se jí řekne. Jména, názvy území, zvířata. Stačí se jí jednou představit a bude si jmenovat pamatovat už navždy.

• Nix má jednu úchylku a tím je požírání různých rostlin. Ráda tak zkouší své limity, kdyby náhodou nějaká byla jedovatá. V průběhu jejích let se již párkrát otrávila a zjistila, že má dobrou toleranci na jedy. Proto když někde vidí nějakou zajímavou rostlinu či bobule a plody, tak je hned sežere.


Vlastnosti

Síla 6 %/40 %

Vytrvalost 7 %/71 %

Rychlost 6 %/65 %

Obratnost 6 %/75 %

Schopnost lovu 22 %/99 %