Sarah

avatar
KŠM: 212||Rubíny: 7||Mince: 7

Další charakteryUživatelské jméno Sarah
Zobrazované jménoSarah
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 14.2.2020 12:33
Zaregistrován od27.4.2016 18:35
Příspěvků 209, zobrazit >
Počet přihlášení 1357
Poznámka
Důležitá data:
27. 4. 2016 - Registrace!
16. 7. - 15.8. 2016 - Alterrealita!
20. 7. 2016 - Ehm... započetí vlčete s démonem
5. 8. 2016 - Přívěsek, díky Near a Tess
21. 8. - 5. 9. 2016 - Krvavá zátoka
17.9. 2016 - Šance na 2. charakter
20. 9. 2016 - Narození Perličky

Hra:
S kým se Sarah zná:
Kladný: Casper, Casnar, Perlička, Enzou, Luna, Blind
Malinkaté plus: Cinterion, Elric
Neutrální: Onemsiz, Ress, Ezekiel, Angel
Nemusím tě: Athai, Černá vlčice (Barnatt), Trion, Felicio
Nenávidím tě: Odol (démon z Alterreality)
Složité: Seth, Thalia
Z akce (Alterrealita): Cernun, Blue, Rain, Noelle, Hailee, Destiny
Od vidění: Envy, Dail, Pandora, Attila, Lestat, Aristor, Eurus
Od slyšení: Sisi

img

InformaceJméno:Sarah
Narozen:29. 10. 2012
Pohlaví:samice
Element:voda
Otec/matka:Triton/ Galia
Sourozenci:Slone, Ginger (sestry)
Partner:...nemá...
Vlčata:Perla
Smečka:...nemá...
Postavení:tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Speciální magieOdznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálek 100 - 10 KŠM

MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


Odměna za Ročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 Mince a 2 rubíny

SMEČKA


PARTNERSTVÍ


YALOR

TÝMOVANÁPovaha

Sarah je z prvního pohledu čistá, jemná a vstřícná duše, ale oči mohou klamat a v tomto případě, to platí dvojnásob. Nikdy nevíte co od ní čekat.
Jako vlče byla nejvíce ze všech zvídavá a nebojácná, to se jí zachovalo až do dospělosti. Na rozdíl odpouštění a štěněčí důvěřivost zmizeli v nenávratnu.
Spolu s dospíváním se Sarah měnila z neposedného štěněte ve vychytralou vlčici. Byla prostřední ze všech vlčat, tak se snažila si vydobýt uznání svých rodičů, kteří ji přehlíželi, nestalo se tak. Tím zatrpkla a pomalu její oči potemněly.
Musíte si před ní dávat pozor na pusu, protože se ve všem musí šťourat. Přímo miluje sarkasmus, tak se někdy nemůže udržet a do vás si taky trochu rýpne. Sice není úplně tak moc agresivní, ale že když ji někdo naštve, dokáže se chovat jako rozlícená zvěř. Jestli se naštve, ztratí sebekontrolu a je jako neřízená, smrtící střela. Neodpouští, nezapomíná. Udeří vždy, když to vlk nejméně čeká a vátí mu to co nejvíce to půjde.
Mince má dvě strany a u Sarah je to stejně. Sice je zlomyslná a zákeřná, ale někde pod tím povrchem je citlivá dušička, která jen čeká, jestli ji někdo objeví. Strašně touží po uznání, které nikdy nedostala. Často bývá veselá, až to někomu přijde nezdravé. Oplývá dobrou náladou, která leckdy je jen předstíraná. Víří vtipy a posměšky. Pro přítele by klidně strčila i tlapu do ohně. Stát se jejím přítelem, ale není jednoduché a jen tak někomu nevěří. Ve společnosti je jako ryba ve vodě, někdy je však ráda sama v ústraní od ostatních, kde přemýšlí o minulosti. Je nesmírně upovídaná, nudit se s ní není skoro možné. Slovo lenost nemá ve slovníku, musí pořád něco dělat nebo se nějak pohybovat, často třeba i skáče na místě.
Sarah je nesmírně hrdé a vůdčí duše. Postrádá úctu k nadřízeným, to je pro ni problém, který se snaží vyřešit, protože by chtěla najít nějakou smečku, která by ji konečně sedla a přijala. Rozhodně to ale není vlčice, která by bezmezně někoho poslouchala, ba naopak ráda někomu něco přikazuje.
Je zbrklá a často nerozhodná. Pořád tápá mezi dobrem a zlem. Někdy ji připadá, že nikam nepatří a přepadává ji smutek, který se snaží skrýt za falešným úsměvem. Od smutku ji pomáhá, když se zadívá na vodu a představuje si, jak voda přichytí smutek a odplaví ho pryč.
Při prvním setkání vás zhodnocuje a chová se k vám tak, jak na ni působíte. Když ji nesednete, bude se na vás možná usmívat, ale dá si velký pozor, co budete dělat za jejími zády. Jak k vlkům, tak i k vlčicím se chová „slušně‘‘. Je-li vlk v nouzi, hodlá pomoct a neutíkat před nebezpečím.
Kdyby, jste vlčici Sarah měli popsat několika slovy, použili byste určitě: pomstychtivá, zákeřná, ale i vtipná a odvážná.Zajímavosti

- Nedokáže vydržet na jednom místě
- Když se vám zadívá do očí, máte pocit, že vám vidí do dušeVlastnosti

Síla 20%/36%

Vytrvalost 20%/65%

Rychlost 60%/85%

Obratnost 26%/69%

Schopnost lovu 25%/72%