Solfatara

avatar
75|| 5|| 2

Další charaktery


Uživatelské jméno Solfatara
Zobrazované jménoSolfatara
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 19.9.2021 9:39
Zaregistrován od23.9.2018 21:43
Příspěvků 405, zobrazit >
Počet přihlášení 973
Poznámka
Vlci, které znám : Lucian, Dorya, Kyle, Taylor, Shay, Ellie, Syaoran, Sigrid, Darkey, Balrog

Obrázky :

img
img
img

Informace

Jméno:Solfatara
Narozena:17.2.2013
Pohlaví:Samice
Element:Oheň
Otec/matka:Xizor † / Llila †
Sourozenci:Excelsior, Fearless, Lucio Zil Shidard
Partner:Taylor
Vlčata:Akros, Ricca, Solari, Arrow
Smečka:Daénská smečka
Postavení:Kappa
Funkce:xxx
Úkryt:Úkryt Daénské smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magieOdznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálka 100 - 10 KŠM
Odměna za Pisálka 200 - 20 KŠM
Odměna za Pisálka 300 - 30 KŠM
Odměna za Známost 15 vlků - 15 KŠM

MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


Odměna za Ročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 Mince a 2 rubíny Odměna za Tříročka - 2 Mince a 2 rubíny

SMEČKA


PARTNERSTVÍ


Odměna za oba odznáčky - 20 % a 2 tlapky

EVENTY


Povaha

Je společenská, ráda poznává nové vlky. Dokáže být dost naivní a důvěřivá, nejradši by se pro ostatní rozkrájela, jen aby jim dokázala pomoci. Nepohrdne však i samotou, která jí slouží výhradně na přemýšlení o jejím smyslu života. Často si pokládá otázku 'K čemu vlastně žiji?' a když se snaží najít na tuto otázku odpověď, skončí u toho, že žije pro ostatní. Nedokázala by ublížit ani mouše, což je díky jejímu elementu celkem ironické, protože většina vlků s ohnivým elementem je občas dost výbušná. I přes to jaké má dobré srdce, má velice silnou upřímnost. Poví každému co si o nich myslí, i když ho to vůbec nemusí zajímat, což charakterizuje, že každý musí znát její názor. Svá slova se však snaží volit co nejjemnějším způsobem, aby to nikomu neublížilo a když náhodou ublíží, tak si to dlouho vyčítá a pořád si to připomíná, pokaždé když dotyčného potká a neustále se mu snaží omluvit.
Ve společnosti může působit zranitelně a bezbranně, kvůli toho, že má drobnější a hubenější postavu, ví to a proto se snaží z každého problému vybruslit diplomaticky. Bojům, pokud to jde, se snaží vyhnout. Ale jak tedy přišla k těm jizvám? Přesně to byly ty boje, kterým se nedalo vyhnout. Není sobecká a darovala by i poslední kost z kořisti, jen aby někdo jiný neměl hlad. Bývá smutná, když někomu neumí pomoci, protože nemá ráda pohled na smutné tváře, proto se ona sama snaží pořád usmívat, ve chvíli kdy ji něco trápí se směje nejvíc. Své vlastní problémy si nechává zakopané hluboko v sobě a snaží se vše vyřešit sama.
Ráda sleduje západy i východy slunce, strašně se jí líbí, když slunce mění barvy a to vypovídá i tom, že má ráda podzim. Tolik barev všude. Podzim je její nejoblíbenější období.
Je velmi čistotná a proto se občas se zdá chováním jako kočka, protože se o svou srst dost stará. Pokud možno vyhýbá se bahnu a vlastně všemu co by jí mohlo zašpinit věčně udržovaný kožich.
Když už zrovna se nesnaží stát středem pozornosti, tak se pyšní i dobrými pozorovacími schopnostmi a vždy má co říct. Nikdy nezůstane beze slov a vždy se snaží mít poslední slovo.
Její chuťové buňky nepohrdnou ani lesními bobulkami, rybami či všelijakými kořínky.Zajímavosti

- Je drobnější a hubenější postavy - víc, než některé jiné vlčice.
- Srst je díky její stále péči rovná, čistá a udržovaná.Vlastnosti

Síla 40 %/40 %

Vytrvalost 65 %/65 %

Rychlost 70 %/70 %

Obratnost 95 %/95 %

Schopnost lovu 40 %/40 %


Předměty

Náušnice špiona
Aktivuje se myšlenkou, má tvar drobné náušnice libovolného tvaru na jednom uchu vlka (pokud není zakreslená, není vidět a při používání ucho daného vlka slabě září). Informuje vlka o přítomnosti všech vlků, které se nacházejí až 2 území od něj.
AKTIVNÍ