Wyian

Třetí charakter vlčice Solfatary.
avatar
5|| 2|| 3

Uživatelské jméno Wyian
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 18.9.2021 20:44
Zaregistrován od12.9.2020 19:29
Příspěvků 114, zobrazit >
Počet přihlášení 237
Poznámka
img

Informace

Jméno:Wyian
Narozen:17. 3. 2020
Pohlaví:samec
Element:Vzduch
Otec/matka:Rowan/Herie
Sourozenci:Cornelius, Jordan, Epherius
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

Odměna za Ročka - 2 Mince a 2 rubíny

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Od malička ho chtěli učit, že dát cokoli znát, je slabost. On totiž nějaké emoce cítí, ale jen v utlumené míře, nebo aspoň co se týče těch pozitivních – radost, štěstí, láska. Nejenže umí emoce potlačovat, drtivá většina z nich je nahrazována zlobou a krutostí. Nebojí se krve a smrt ho také neděsí, naopak, fascinuje ho, hlavně když sleduje umírat ostatní. Má tvrdé požadavky, jak má vlastně vlk vypadat. Silný, nezávislý na ostatních, Temný a nadřazený nad všechny ostatní. Také je pro něj velmi důležitá hrdost, kterou by měl mít každý vlk a raději zemřel, než podřadně skuhral o život. Pokud by tedy dostal nějakého vlka do situace, že by jej ohrožoval na životě, a vlk by začal škemrat a brečet o život, vysloužil by si u něj opovržení a znechucení. O to bolestněji by takového vlka poté zabil, aby ho ztrestal za jeho projevenou slabost. Což vede ke skutečnosti, že je bezcitný, to podtrhává i jeho libování si v mučení a lovu pro zábavu. Místo, aby představoval majestátního lovce, který loví jen proto, aby nasytil sebe a svou rodinu, rád zvěř utýrá k smrti. Dodává mu takový ten pocit moci. Dokáže být trpělivý, avšak jeho trpělivost není věčná a je netolerantní ke slabostem, nebo jakékoli jiné vlastnosti, která mu zrovna nesedne, a kvůli tomu jej přímo iritují nerozhodní a pomalejší vlci.
Ačkoliv jako vlče je mnohem klidnější a takováhle povaha se opravdu hned neprojeví, chová se zvědavě jako každé běžné vlče. Jen si častokrát myslí, že je lepší než ostatní. Je těžké získat jeho důvěru, ale vězte, že když ji získáte, získáte silného přítele, který vám nebodne hned kudlu do zad, naopak v každé situaci ať už máte pravdu, nebo ne, postaví se za vás, i když sám má na celou věc jiný názor, který dokonce řekne, ale nenechá vás v ničem samotné. Ty kterým se podaří získat jeho důvěru, či probudit v něm jinou emoci, než nenávist chrání, jsou to pro něj ti praví a chrání je před vším zlým, radši zemře s pocitem, že toho milovaného dokázal ochránit, než s pocitem toho, že zklamal a musel by žít z pocitem, že někdo zemřel. Vyčítal by si to jako chybu vlastní.


Minulost

Narodil se do kruté smečky, která znala jen boj a chuť po neustálém vítězství. Se zlobou v krvi se snad narodil a byl dokonalým příkladem pro své ostatní mladší sourozence, kterým to až tak nešlo, byly.. jiní. Ačkoliv se narodil pouhým Deltám, viděli v něm dobrou budoucnost i Alfy smečky. Až jednoho dne, když na jejich území přišlo spousta cizinců, spousta vlků mizela. Hlavním cílem byly vlčata, ačkoliv hrdě bojovali, tentokrát svůj boj však prohráli a Wyian i s ostatními vlčaty putovali do vězení. Pár dalších měsíců strávil tak v kleci, až do jednoho dne.. Když se cizinci rozhodli zaútočit na Mois Gris...


Zajímavosti

- Díky cizincům kteří ho unesli má amnézii a nepamatuje si téměř nic z toho co se dělo, jen lehké útržky


Vlastnosti

Síla 11 %/50 %

Vytrvalost 15 %/65 %

Rychlost 12 %/75 %

Obratnost 10 %/55 %

Schopnost lovu 9 %/55 %