Lucian

Druhý charakter vlčice Dorya.
avatar
341|| 13|| 11

Uživatelské jméno Lucian
Zobrazované jménoLucian
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 15.9.2021 5:53
Zaregistrován od10.5.2018 16:29
Webhuinniziopochtiliin-svet.webn...
Příspěvků 248, zobrazit >
Počet přihlášení 336
Poznámka
2. Char Dor
https://www.youtube.com/watch?v=bnmyDY2QhZk
Vlci:
Rodina / minulost: Faeria (Solfatara), Echo, Balrog (Fearless)
Cesta za pokladem: Blind, Akaru, Nyctea, Dale
Yalor: Navin (Beauty), Barnatt (Sandy), Skeleta, Potra-lee, Arow, Thorin, Giael, Risa
Na Laica Mar: Elric, Stray, Raz
Na Kvetoucí louce: Ellie
Akce Piráti: Samantha, Lissandra, Syaoran
V džungli: Draconis


Obrázky na stránkách


Místa 20/49:

Temný les • Bad • Laica Mar • Ice World ▪Mělká pláž • Bašta • Rokle ▪ Katakomby▪Křišťálové jezero • Les u Mostu ▪ Kvetoucí louka • Zlatý les • Poušť • Oáza ▪ Yalor ▪Small • Pytias ▪︎ Ostříží zrak ▪︎Zátoka smrti • Most


Informace

Jméno:Lucio Zil Shidard - Lucian
Narozen:17. 2. 2013
Pohlaví:samec
Element:voda
Otec/matka:Xizor (mrtvý)/Llila (mrtvá)
Sourozenci:Excelsior (♂), Fearless (♂), Solfatara (♀)
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:Androme

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálka 100 - 10 KŠM
Odměna za Pisálka 200 - 20 KŠM

MIMOHERNÍ


Odměna za Malíře - 30 KŠM
Odměna za Miss vlk - 30 KŠM

DLOUHODOBÉ


Odměna za Dvouročka - 2 mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 mince a 2 rubíny

SMEČKA


PARTNERSTVÍ


EVENTY


Povaha

Není nad společnost bytosti, která ráda vyslechne každý váš názor a pomůže vám, když to budete potřebovat. Když ho postavíte před cizince, na první pohled může působit jako chladný a krutý vlk, ale při bližším pohledu v něm rozpoznáte velice chápavého a obětavého vlka. Jeho chování se ale mění dle podmínek. Už při prvním setkáním ho výrazně ovlivňuje chování jeho společníků. Nedělá mu problém začít konverzaci, protože je od přírody sdílný. Někdo by ho považoval za namyšleného a zbrklého, ale většina vlků na něm vidí jeho neskrývanou hrdost a velkou odvahu, kterou zdědil po nezvěstném otci. Vidí v něm hořet oheň rozhodnosti, který podle nálady mění svou barvu. Lucian se dokáže chovat jakkoli, podle toho, co se mu zrovna hodí. Někdy bývá milý a usměvavý, ale v přítomnosti negativních jedinců se většinou chová nedůvěřivě a vždycky je připraven vytáhnout drápy. I když vás bude dobře znát a mít vás rád, může se stát, že se jednou prostě utrhne ze řetězu a použije hrubou sílu. Neštítí se smrti, krve ani boje, ba naopak, není špatný bojovník, ale i přesto nenosí růžové brýle, aby vždy věřil ve svou výhru. Snaží se svět vnímat takový, jaký je, i když se to nemusí zrovna dařit. Nebojuje ale bez záminky. Ovšem vyprovokovat je ho jednoduché, stačí pár hanlivých slovíček a už vám může jít o krk. Nikdy nemůžete poznat, co si myslí, když to sám nebude chtít. Většinu situací se sice snaží řešit diplomaticky, ale pozná, kdy je už něco moc. Nikdy ho však nepotkáte dělat, co by mu nějak nepomohlo či se to nevyplatilo. Vždycky záleží na dvou faktorech: na tom, s kým má tu čest a na tom, jakou má náladu. Riskování je pro něj mírně cizí, ale když k tomu dojde, nebojí se risk podstoupit.
Kdybyste mu položili otázku, jestli chce do smečky, tak buď jen pokrčí rameny, nebo vám podá informaci, která mu teď zrovna přijde pod tlapu. Jeho nálada mění i během mrknutí oka, což některé vlky okolo něj může zmást. Nabídka členství ve smečce by mu nešla proti srsti, ale sám by o členství nepožádal. Můžete ho považovat za neslušňáka - když někdo nepoprosí nebo pomoc nepotřebuje, nehne ani brvou, pokud by se nejednalo o přítele. On ale ví, že každá smečka potřebuje věrné členy, proto by se do smečky sám nehrnul, kdyby mu to nebylo nabídnuto. Dokáže být věrný a loajální, ale musí pro to mít důvod. Oplývá velmi dobrou pamětí, takže se nemusíte bát, že by zapomínal na svoje sliby, které většinou plní. Vyrůstal ve velké smečce a ze všeho nejvíc miloval lovení ryb, a je tomu tak dodnes (nejlepší jsou lososi). Vždycky ale dává i pozor na svou pestrou srst, aby se neumazala, a udržuje sám sebe v dobrém stavu. Nepozřel by mršinu, pokud by mu nešlo o život. Lucianova povaha nejde popsat pár slovy. Jediné, co ho vystihuje v pár slovech je asi toto: Lucian zkrátka vždycky koná tak, aby mu to hrálo do karet.


Zajímavosti

• Miluje ryby a všechno spojené s vodou, je skvělý plavec
• Jeho srst je dlouhá, pokrývá ji povrch, který dělá kožich rychleschnoucí a odolný vůči vodě, ale proti krutým mrazivým zimním teplotám toho moc nezmůže
• Během roku se jeho srst přizpůsobuje období - v létě má kožich tmavší a řidší, v zimě světlý a hustý
• Prošel si mnoha boji, které na něm zanechaly jizvy, ty však nejsou na první pohled vidět, protože je schovává pod srstí
• Udržuje si drápy i zuby ostré
• Skvělý čich
• YALOR: Zamávám ocásku před něčí hlavou má uspávací účinky. Podle vzdoru vlka/zvířete lze omámit, zmátořit a nebo přímo spat.
Jeho chůze je lehká, tichá, tlapky nevydávají téměř žádný zvuk, když chce
*(• A samozřejmě je neuvěřitelně fešný!)


Vlastnosti

Síla 57%/57%

Vytrvalost 94%/94%

Rychlost 36%/36%

Obratnost 38%/44%

Schopnost lovu 33%/60%


Předměty

Naděje v temnotě
Magická lahvička, kterou je možno nosit na krku - vydává slabou záři, kterou dokáže vlk aktivovat pomocí mysli a lehkém tření tlapkou o lahvičku. Při opravdu intenzivní snaze rozzáří i půl jednoho území. Svítí od doby pár vteřin až po dobu celé noci. Poté je třeba jí opět dobít na sluníčku.
Pokud vlk nechce tento předmět nosit ve formě lahvičky na krku, síla se ukryje v jeho hrudi, kterou pak několikrát musí přetřít tlapou pro aktivaci. Světlo vyletí z jeho hrudi a usadí se podobně jako přívěšek pod krkem, kde poté svítí. Protože světlo není nijak chráněno, může po delší době lehce pálit a svědit.
AKTIVNÍ
Aktivace přetřením tlapkou po lahvičce s jasným úmyslem světlo vyvolat.
Kapesní pouta
Jednoduchá hračka, která se nosí na jedné z nohou, na níž je obmotaná malá spirálka z lián. Nejsou to ale obyčejné liány, protože tyhle nejdou jen tak zničit. Máchnutím tlapky směrem k cíli aktivujete jejich schopnosti.
Liána se rozevře a obmotá vlkovo nohy, ať už je v jakékoliv póze, vždy je sváže k sobě a stáhne do kozlíku, čímž útočníka znehybní. Prorazí i hradbu na maximálním levlu a vydrží 5 magických útoků středního stupně a 3 vyššího stupně – poté se liány rozlámou a už je nelze použít. Pokud jsou ale včas odebrána a vrátí se zpět majiteli, zregenerují (po 5ti herních dnech/5ti reálných týdnech) a jsou opět plně použitelná.
Lze použít i při lovu jakékoliv zvěře.
AKTIVNÍ
Aktivuje se máchnutím tlapy na které jsou pouta příhodným směrem.
Lze použít maximálně 10x.
Boží krok
Bohové mohou chodit po vodě a stejně tak i vy. S elegantním kroužkem na jedené z tlapek zdobené modrými kameny váš vlk zvládne přejít po jakékoliv hladině a nenamočit si ani chloupek.
Klidné hladiny, jako jsou třeba jezera nebo menší zátoky lze přejít bez větších obtíží. Na rozvlněné moře se nedoporučuje vstupovat, protože jakmile vás smete vlna, nebude vám pomoci. Hladina vás udrží, pouze když se jí dotýkáte tlapkami, jakmile tedy nějak spadnete, můžete se propadnout do vln a vše je už jen na vás.
Pokud chcete aktivovat náramek, když už jste ve vodě, nemusí se to podařit! Vlk musí mít součet síly a obratnosti minimálně na 20%, aby se zvládl vyškrábat z vody na hladinu při klidné hladině a minimálně 50%, když je na rozbouřeném moři.
AKTIVNÍ
K aktivaci dochází automaticky při kontaktu s vodou.
Nelze sdílet s ostatními!
Stopařův pomocník
Vlk dokáže vycítit, kde se někdo z jeho známých momentálně nachází. Stačí k tomu znát pach a tvář vlka, kterého chcete najít. Stopařova náušnice zachytí „signál“, kde se vlk nachází a spolehlivě vás za ním zavede, ať je kdekoliv na ostrovech. Navede vás podobně jako kompas.
AKTIVNÍ
Aktivace myšenkou na vlka.