Merlin

Druhý charakter vlka Taylora.
avatar
43|| 0|| 1

Uživatelské jméno Merlin
Zobrazované jménoMerlin
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 16.9.2021 18:08
Zaregistrován od13.9.2020 18:19
DiscordQueen Taylor Destencibles#3328
Webtaylorin-svet-fantazie.webnod...
Příspěvků 110, zobrazit >
Počet přihlášení 153
Poznámka
24.9 2020- Narození
26.9.2020 - Registrace
img
"Jen ty víš jaké pocity skutečně chovám v sobě.
Jeden pohled do Tvých očích a cítím jak se propadám.
Si rytířem bez magie a já královnou jenž nepřizná svůj pád.
Jsi motorem co mě žene vpřed, přesto vím že tyto pocity zůstanou navždy ukryté.
Nechci zničit tvůj svět a ty nechceš zničit ten můj.
Přesto navždy budu po tvém boku až do konce našich dnů"

Informace

Jméno:Merlin
Narozena:24.9.2020
Pohlaví:samice
Element:voda
Otec/matka:Aetas/Athai
Sourozenci: Její vrh: Atray,Sillarei,Deiron
První vrh: Aileen, Azrael, Alyanna
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:Zlatá smečka
Postavení:Sigma
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Merlin je na první pohled z vrhu jen dalším nudným hnědo-bílo-černým vlčetem. Vzhledem ke svým flekům vypadá ale hodně podobně na svého bratra Atraye. Ovšem to je asi to poslední, čím se na své sourozence podobá. Již od útlého věku je zaujatá v magických schopnostech. Není den, kdyby se nesnažila objevit nějakou novou magii, co by jí zase dala možnost ji studovat více a podrobně. Díky tomu se v tomto oboru stává postupně dokonalým profíkem, který je schopný o té magii mluvit hodiny. Rovněž ale jako magie studuje i strukturu světa, a jeho bohy, ke kterým občas jen tak mluví a doufá že jí odpoví na její otázky, kterých bude nespočet. Při prvním setkání je to tedy hlavně a vždy ona, co se ptá na otázky, které jí nejvíce zajímají, až poté vám odpoví také, jelikož se sama nepovažuje za zajímavou. Nemá potřebu mluvit, je spíše zaujatá do toho co umíte, a ne do vaší povahy. Pro ní je tělo jen slupka umožňující magické schopnosti. Tak to měla již od vlčete. Díky tomu si nikdy nedokázala hrát s dalšími vlčaty. Protože v tom neviděla nic tak zajímavého, aby jí to nutilo se s nimi nadále bavit. Pro ni hra byla jen zdržením od poznávání světa, do kterého se vydá co nejdříve to bude možné.
Jak je vidět výše, tak je Merlin vlče, a nikdo neví, jak vyroste. Ale jedno je jisté - její zvědavost a studie magie nikdy končit nebudou. Merlin je odhodlaná se toho za svůj život naučit hodně, a možná trochu zanedbat i vztahy s ostatními, ale jako každé vlče miluje to, když si dostane pozornost rodičů, jejich pochvalu za to, že něco sama dokázala, či se sama naučila úplně novou věc. Bude ráda za každé utěšení někde uvnitř svého nitra. Pokud už se bude chtít zúčastnit nějaké hry, tak jako hru bere skoro vše, při čem je vyšší riziko nebezpečí a vlastně to, při čem bude moci dokázat, kolik se toho naučila. Ovšem díky její uzavřenosti není nutno panikařit, vždy pro ní na prvním místě bude rodina spolu s jejími staršími sourozenci, jen to bude mít pokaždé jeden zádrhel. Ona neumí sdělit jak se uvnitř cítí, nebo že se jí něco stalo, raději bude mlčet a pak odejde dřív než aby se před všemi musela kroutit v bolestech. Pokud půjde o navazování přátelských vztahů, tak jí bude stačit jen pár přátel kterým bude věřit a bude jim oddaná svým životem. Nebude jich chtít tolik, přeci jen pro ní bude těžké skutečně říct, co pociťuje, což nedá moct možnosti prvním platonickým láskám.


Zajímavosti

-Merlin jako dospělá bude dosahovat výšky 98 cm a bude tedy stejně vysoká jako její bratr Deiron
-Merlin bude spíše zaměřená na magie, tudíž její síla bude nižší.
Speciální schopnost – světelná koule. I bez magie ohně dokážete vyvolat světelnou kouli, která vás bude následovat a osvětlovat blízké okolí. Koule vydrží 3 posty, pak zmizí. Schopnost se musí dalších 15 postů nabíjet.


Vlastnosti

Síla 1 %/0 % (4%)

Vytrvalost 9 %/0 % (5%)

Rychlost 2 %/0 %

Obratnost 3 %/0 %

Schopnost lovu 2 %/0 %


Předměty


Mazlíček - Hranostaj
Drobný ptáček nebo zvířátko, které bude dělat vašemu vlkovi společnost. Nemá žádné speciální schopnosti, ačkoli dokáže svého vlka křikem varovat před nebezpečím, vypadá pěkně a nikdy vás neopustí (leda by byl zabit). Nerozumí vlčí řeči, nelze ho vycvičit, zvládá jen jednoduché příkazy – pojď za mnou, zůstaň tady, buď zticha. Vlka následuje všude, kam se hne, a v inventáři nezabírá žádné místo.