Raziel

třetí charakter vlka Taylora.

avatar
0|| 0|| 0

Uživatelské jméno Raziel
Zobrazované jménoRaziel La Maledizione
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 13.9.2021 19:47
Zaregistrován od15.7.2021 19:24
Příspěvků 50, zobrazit >
Počet přihlášení 42

Informace

Jméno:Raziel La Maledizione
Datum narození:17. 4. 2017
Pohlaví:samec
Element:vzduch
Otec/matka:Lucius/Nerobasta
Sourozenci:Zachariáš, Harlequin
Partner:Allari
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Raziel se na první pohled jeví jako mladý vlk bez mnoho zkušeností a s opravdu podivným zbarvením srsti. Je rozdělený vedví. Někoho rovnou napadne, jestli tento vlk není vedví rozdělen i povahově, protože proč by něco takového měl jinak na své srsti. Mnohé také odradí symbol lišky na jeho tváři.

Raziel se na prvním setkání s vlkem, kterého nezná, chová chladně a odtažitě. Neskočí jen tak někomu na špek, a proto nejdříve vlka analyzuje. Vypočítává, jakou hrozbou by pro něj mohl být. Nerad by ohrozil sebe nebo princeznu, kterou doprovází. Chová se jako ten rozumný z dvojice. Proto analyzuje.

Raziel na prvním setkání nikdy moc nemluví, vše nechává na své princezně. On jen poslouchá a je připraven po vlku skočit a odrovnat. Ale i když poslouchá, tak v něm hryže jeho neskutečná žárlivost. Není schopen se na vlka kouknout bez toho, aniž by žárlil. Vždy na něm najde aspoň jednu věc, kterou by si uměl představit sám na sobě. Sic to, že žárlí na vlka před ním nepřizná nahlas a spíše si to nechá pro sebe jako tajemství, je to prostě tam. Věc, které se neumí zbavit.

Raziel také může na první pohled působit jako totální podpantoflák pod Allari, ale právě díky němu vlčice dospěla a stala se takovou, jakou je dnes. Vždy, když mluví ona, tak on mlčí a poslouchá ji. Není schopen ji přerušit a nebo skočit do řeči, pokud se sama nevystavuje vstříc nebezpečí. Snaží se pro ni stále být ten morální kompas, ale občas kvůli tomu pod tím pantoflem skutečně skončí.

Není to o tom, že by se vůbec nedokázal vůči své společnici ohradit. Spíše chápe, že je jiné povahy a on by ji měl nechat růst. Pokud ovšem dělá Allari nějaké kraviny, tak se dokáže ohradit. Dokáže jí za to vynadat a připomenout, že by neměla zbytečně vyvolávat konflitky. Raziela celkově doba, kterou strávil se svou partnerkou, změnila. Začal se více chovat jako dospělý vlk. Vyvarovává se cíleným konfliktům, a raději svá slova dopředu promýšlí, než aby je dostal do problémů. Nerad by přišel ještě o jedinou osobu, co je mu natolik blízká, že by se dokázal rozložit na malinké kousíčky.

I přesto je Raziel stále divoký. Pokud se mu něco nelíbí natolik, že to přechází jím stanovené meze, tak se dokáže vytočit. Nevadí mu, že jsou v jeho okolí klidně i vlčata - a začne nadávat. V tu chvíli je jeho jazyk ostrý jako břitva.

Co se znovu týče jeho hříchu, není s ním vůbec spokojený. Nejraději by se jej zbavil a nikdy by nepřiznal, že ho měl. Na druhou stranu je to právě věc, díky které našel tak super rodinu. Rodina je něco, co je Razielovi nejdražší, ale nikdy by to nahlas nepřiznal. Vždy se jen tvářil otráveně, když ho někdo z bratrů či ostatních hříchů objímal, ale ve skutečnosti na ně nedal dopustit. Dýchal by za ně stejně tak, jako by dýchal za Allari.

Na druhou stranu, pokud Raziel musí, stává se katem, který nemá slitování. Díky své minulosti se naučil, že smrt prostě přichází a i on jí sám někdy musí pár vlkům rozdat. Je schopný zabít bez mrknutí oka, a pak by ani vteřinu osoby, co zabil, nelitoval. Co se týče vlčat, tak ty mu nějak od doby, co vychoval Aaventiho, a dokonce i Allari, přirostla k srdci. Rád by měl jednoho dne vlastní, aby je mohl rozmazlovat a vypravovat jim trapné příběhy.

Příběhy, to je něco, co Raziela baví - je to skvělý a poutavý vypravěč právě této věci. Ať už o tom, co sám prožil, nebo co si zrovna vymyslel. Nerad to přiznává, ale jeho fantazie je bujná už od doby, co byl malé vlče, a právě pro ně nejčastěji příběhy tvoří, ale nevadí mu je přizpůsobit i pro dospělé.

Další, co má Raziel rád, je voda. Miluje, když může jen tak skočit do vody a osvěžit se. Když si tam může ulovit rybku a nebo smáčet svým cákáním Allari.

Co zase nemá rád je, když musí každým dnem bojovat. Jeho svaly až moc bolí a bolest je mu celkově nepříjemná, jelikož jí prožil tak moc, že prostě jí má až po krk.


Zajímavosti

  • Rod si vymysleli spolu s ostatními hříchy, v překladu to znamená prokletí.
  • Matka je pojmenovala andělskými jmény, aby je ochránila před otcem.
  • Liška na jeho obličeji je znak od boha, kterého svou žárlivostí už štval. Raziel se jí nemůže zbavit. To je právě to prokletí na které poukazuje jejich rod.

Vlastnosti

Síla 4 %/90 %

Vytrvalost 2 %/63 %

Rychlost 3 %/57 %

Obratnost 4 %/80 %

Schopnost lovu 2 %/60 %


Předměty


Marihuanové sušenky
Dobré, voňavé sušenky. S marihuanou. Ovšem nebojte se, pan Wu se zaručuje, že je to pro vás naprosto bezpečné. Účinek nastoupí až dva posty po konzumaci a trvá pět postů. Váš vlk bude uvolněný a vysmátý, bude mu připadat srandovní úplně všechno. (Co se týče účinků, máte tu volnější ruku. Klidně si sami něco načtěte a hrajte podle toho.) Lze se podělit s kamarády nebo sušenky jednoduše rozdat.
AKTIVNÍ
Lze použít pouze 3x