Scallia

avatar
137|| 9|| 3

Další charaktery


Uživatelské jméno Scallia
Skupina icon Žabička
Naposledy aktivní 19.9.2021 8:59
Zaregistrován od10.5.2021 13:16
Příspěvků 319, zobrazit >
Počet přihlášení 416
Poznámka
img
19.1.2020 - Freki!
10.5.2021 → Scallia!
30.6.2021 → Od teď vždy doprovázena lasičákem Frenkem!
7.7.2021 → Nové očka!
15.7.2021 → Žabička img a Solari!
8.9.2021 → Scallia na podzimním vzhledu 2021!

Známosti
♥ Dale, Nyctea, Mielei, Nico a Frank ♥
+ Zeiran, Echo
- Riveneth (Stín)

Neherní akce: Pojďme rozdávat radost, Městečko padlých hvězd 2021
Herní akce: Postovaná
Sportovec → Les Alf, Ostří zrak, Dračí průsmyk, Jižní hory, Irisin háj, Němé údolí, Furijské hory, Roklina, Nejvyšší hora, Červená louka, Sněžné tesáky, Mlžné pláně

img
img

Informace

Jméno:Scallia
Datum narození:9. 5. 2021
Pohlaví:samice
Element:voda
Otec/matka:Dale/Nyctea
Sourozenci:Mielei, Nico
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:Úkryt v lese Alf

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie

Blood loss, alias krevní ztráta

Magie, která může nejednomu vlkovi zachránit život. V žilách Scallie koluje krev, ta ovšem není obyčejná. Má dar léčit, uzdravovat a regenerovat. Stačí pár kapek krve, aby se rána cizího vlka začala hojit. Důležitou části téhle magie je ale získat krev Scallie. Přední nohy jí zdobí nemalý počet jizev. Stačí pouhá myšlenka, která jednu, dvě nebo všechny jizvy samovolně otevře a z nich začne proudit krev. Je to pro ni víc než bolestivé, ale je to něco čím může svému příteli zachránit život. Podle velikosti rány je třeba vytrousit i určitý počet krve. Scallia si musí vždy dobře rozmyslet, zda-li jí to za to stojí. Když přijde o moc krve naráz, může to mít na ni i tragické dopady. Tahle magie by se neměla používat moc často, vždy by měla mít mezi sebou určitý časový rozestup, aby se krev stihla zregenerovat.


Odznáčky

AKCE

POSTY

Odměna za 100 postů - 10 kšm
Odměna za 200 postů - 20 kšm

MIMOHERNÍ

Odměna za Miss - 30 kšm

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Scallia, mladičká vlčice, která se ráda představuje pod přezdívkou Sky (Skáj). Scallia si odjakživa v sobě pěstuje zvědavost a lásku ke své rodině. Ke členům své rodiny chová velký respekt, ale zároveň i nutkání být jim neustále nablízku. Její ochota pomáhat a být v očích svých rodičů uznávaná je víc než velká. Ovšem je nutné podotknout, že k cizincům je nedůvěřivá. Dlouho si k nim hledá cestu a mnohdy se stane, že tu cestu ani nenajde. I přes to jak je mladá a snaží se, těžko si hledá přátele. Povětšinu času se může zdát, že vás nějakým způsobem zkousla, realita ovšem může být trochu jiná. Rychle se učí novým věcem a to i co se týče slovních hříček. Velmi rychle zjistí, jaká radost se může schovávat za sarkasmem a ironii, kdy ovšem ještě moc nezná hranice, co všechno si může dovolit. Moc ráda zkouší a rozhodně se jen tak něčeho nezalekne. Sebevědomí jí roste každým dnem a o respektu se může mluvit jen u určitých jedinců, kteří v očích Scallie si to sami zaslouží. Ovšem často se může schovat i za přetvářku, kdy jí stačí nasadit pouze falešný úsměv a začne sama povídat. Stále je důležité myslet na to, že je to vlče, které dostalo do vínku obrovské množství sebevědomí a navíc - je to prostě vlčice. Sky je velice temperamentní a zároveň i aktivní. Ráda se učí novým věcem a získávat zkušenosti má na denním pořádku. Myslí nejdříve na sebe, pak na rodinu a jestli se najde nějaký prostor, pak jsou ti ostatní.
Je velice inteligentní a málokdy se spokojí s něčím ucházejícím. Ráda si dává vysoké cíle, aby je pak mohla postupem času zdolávat. Je cílevědomá, když si něco umane, jde si za tím ať se děje co se děje, i kdyby to mělo být přes mrtvoly. Co se týče přátel, jak už bylo výše zmíněno, velmi těžce si je získává. Dlouho jí trvá, než si k někomu vypěstuje vztah. Proto je její seznam, kromě rodiny, hodně krátký. Když se jí něco nelíbí, řeší to okamžitě. A nebojí se to dát najevo i fyzicky, je to malá bojovnice, která se nezalekne ani samotné alfy. Ovšem když získá pravé přátele, je ochotna pro ně udělat cokoliv. Komunikuje s nimi bez sebemenšího problému a dokonce je možné jí vidět na tváři i úsměv. Úsměvy však rozdává opravdu jen málokomu.
A co vlastně taková malá a naprosto vzorná dáma ráda dělá? Scallia je ukázkovým příkladem své matky, nejenže po ní zdědila velkou část odznaků ze vzhledu, ale i chováním. A kromě toho získala po ní i magii vody, která se krásně projevila jak v odstínu očích, tak i lásce k ní. Je to vodní živel, kdykoliv vidí vodu neudrží se a musí do ní skočit za každého počasí. Kromě toho získala i obrovskou vášeň a trpělivost pro pozorování deště a bouřek. Je to něco co jí naprosto fascinuje, jako by plakala samotná obloha. Kromě však nárazových dešťů si určitě oblíbila i sníh a zimu. Má raději chladnější podnebí, tudíž se často může zdržovat ve stínech, či chladných jeskynních. Velmi jí fascinuje i samotná příroda, má k ní opravdu velmi kladný vztah, stejně tak i ke všemu živému.
A jak je na tom Sky vlastně stavbou těla? Scallia roste samozřejmě do krásy, na vlčici má opravdu hodně mohutnou postavu. Dalo by se jí přirovnat spíše k medvědímu mláděti, než vlčímu. Má roztomilé krátké a zaoblené uši. Postavově se bude řadit mezi středně vysoké vlčice. Zkrátka krev a mléko, žádné hubené nožičky či kosti na ni nenajdete. Má se opravdu moc dobře a umí se o sebe perfektně postarat. O svůj kožich se stará pravidelně, vždy si dává záležet a jen nerada se někde zašpiní. Scallia potkáte zkrátka vždy upravenou a v doprovodu svého kumpána Franka, svého lasicovitého parťáka na lumpárny. Scallia je prostě svá a nebere ohled na to, co si o ní myslí okolí, jde si svou cestou. Přirovnala bych ji k citátu - Nechci s ovcemi žíti, já chci vlkem býti.


Zajímavosti

Má oblibu v pozorování bouřek a dešťů, odjakživa jí fascinuje voda a blesky.
Na vlčici má velmi mohutnou postavu, výškově se řadí do zlatého středu.
Líbí se jí pozorovat lesní zvěř.
V její blízkosti se vždy nachází Frank, její lasicovitý parťák a tvoří tak nerozlučnou dvojku už od útlého věku.
Má velice hustou srst, kterou zdědila po mamince.


Vlastnosti

Síla 4 %/0 % (7 %)

Vytrvalost 2 %/0 % (10 %)

Rychlost 4 %/0 % (6 %)

Obratnost 2 %/0 %

Schopnost lovu 3 %/0 %


Předměty


Mazlíček - Hranostaj
Drobný ptáček nebo zvířátko, které bude dělat vašemu vlkovi společnost. Nemá žádné speciální schopnosti, ačkoli dokáže svého vlka křikem varovat před nebezpečím, vypadá pěkně a nikdy vás neopustí (leda by byl zabit). Nerozumí vlčí řeči, nelze ho vycvičit, zvládá jen jednoduché příkazy – pojď za mnou, zůstaň tady, buď zticha. Vlka následuje všude, kam se hne, a v inventáři nezabírá žádné místo.
Barvičky na kožich
Přesně to, co tvrdí název. Náhodně dostanete zářivě růžovou, reflexní žlutou, jarní zeleň nebo příjemnou fialkovou (dozvíte se po použití). Barva se může dočasně projevit i na vzhledu na stránkách. Lze použít jak na sebe, tak na někoho jiného, nelze ovšem darovat. Barvy nejdou umýt a nelze se jim vyhnout. Vydrží po dobu tří postů
AKTIVNÍ
Lze použít pouze 1x