Arya

Inventář

KŠM: 48||Rubíny: 5||Mince: 3

Informace:

Jméno:Arya
Narozen:3.5.2014
Pohlaví:samice
Element:oheň
Otec/matka:Lifidiago/Iris
Sourozenci:Foway
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Základní element

Další elementy & magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


SMEČKA


PARTNERSTVÍ


YALOR

TÝMOVANÁ


Povaha:

Už z dálky z ní křičí, že to rozhodně není žádný cukroušek, který s vámi bude hned zadobře. Ačkoliv se říká, že první dojem je nejdůležitější, tak místo toho abyste se od ní drželi dál, nejspíše máte tendence jít za ní. Kvůli kožichu, jenž je dosti rozmanitý. Ale sotva se s ní dáte do řeči, budete svého rozhodnutí litovat. Má v genech ostatní prudit a být drzá a zlá. Její ostrý jazyk se sarkastickýma poznámkama, které si prostě neodpustí, jsou dokonalá zbraň. Je také dosti urážlivá a když se jen slůvkem zmíníte o tom, že je otravná či cokoliv jiného, hned se urazí a na oplátku vás odmění několika urážkami a nakonec vyvolá hádku. Ona hádky moc moc ráda, je to taková drama queen, která prostě nemá ráda nudu a když je nějaké drama, tak ho pozorně sleduje a dělá jí to škodolibou radost. No, ale teď zpátky k hádce. Ta hádka se nezřídka vyústí v bitku, které většinou vyhrává. Je to úžasná bojovnice, ladná a smrtelná. Není divu že se jí vlci bojí a někdy dokonce i podřídí(což ona stejně dělá).
Tato dámička je také narcisistická. V jejích představách je ona je ta ladná, smrtelná bojovnice, které by se všichni měli bát. Toť její představa o ideální alfě. Arya také nesnese vlčata či podobnou “havěť” (jak ona jim říká). Jsou pro ni nudná, otravná a hyperaktivní(to je ona taky, ale v oblasti sarkastických poznámek a urážek). A jelikož naše drama queen nemá ráda nudu, tak prostě se bude snažit prostřednictvím třeba těch vlčat vyvolat drama.
Také je to velká manipulátorka, jelikož dokáže v ostatních číst jak v knize a tím pádem dokáže najít slabinu, na kterou poté zaútočí a vlka si podřídí. Nebo třeba tu slabinu zneužije, že když například vlkovi zemřela matka, tak ona toho využije a bude mu hrát na city, že za to mohl on atd. Je to dost nebezpečná schopnost, jenž by se dala nehezky zneužívat, což ona samozřejmě dělá ke svému prospěchu.
Kvůli všem těmto vlastnostem nemá moc přátel a ostatně ona je ani moc nepotřebuje, nikoho nemá ráda, vyjma jeho milovaný bratr, který už nemůže být podle ní lepší a jí podobní vlci, jenž jsou prostě stejně úžasní jako ona.


Minulost:

xxx


Zajímavosti:

-Je velmi štíhlá
-její oblíbená barva je černá
-je opravdu dobrá v boji

Vlastnosti:

Síla 5%

Vytrvalost 3%

Rychlost 2%

Obratnost 4%

Schopnost lovu 1%