Pandora

Inventář

KŠM: 89||Rubíny: 18||Mince: 13

Informace:

Jméno:Pandora
Narozen:24. 12. 2012
Pohlaví:samice
Element:země
Otec/matka:Whisper (†) /Paint
Sourozenci: Whisper Jr. (†), Zephyr, Nikai, Alawa, Conan (†)
Partner:Casper
Vlčata:...nemá...
Smečka:Daénská smečka
Postavení:Sigma
Úkryt:Úkryt Daénské smečky

Další charaktery


Základní element

Další elementy & magie

Speciální magie


Povaha:

Pandora se na první pohled může zdát jako ustrašená vlčice, pravdou je, že je jen velmi opatrná a zdrženlivá. Na každém novém a neznámém místě, se cítí nejistě a zranitelně, obzvláště pokud se octne v teritoriu smečky. Není to problémový jedinec, který má zapotřebí dělat někomu zle, naopak se spíše přiklání ke klidnému a čistě asertivnímu jednání z její strany. Z pravidla není sprostá, drzá ani neodsekává, snaží se z možného nebezpečí vyjít co nejlépe a tedy i s celým kožichem.
K cizím vlkům se chová přesně, tak jak si zaslouží. Pokud je na ni někdo již od začátku hrubý a nepřátelský, nemá chuť se s ním o čemkoliv bavit, namísto vybavování raději stáhne ouška a půjde si raději po svých. S nikým se zbytečně nedohaduje, postrádá totiž onu nápaditost pro neprůstřelné argumenty, které by jí zajistili „vítězství“ v hádce. Od nepříjemných a zle se k ní chovajících vlků se drží raději dál, nestojí mít v přátelích vlky, kteří se k ní neumí chovat slušně jako ona k ní. A ačkoliv se vcelku snadno podřídí druhým a raději ustoupí, vše si zase líbit nenechá a v krajním případě je schopná ohnat se zuby. Naopak k vlkům, se kterými si již od začátku sedne je milá a pozorná, je to přátelská vlčice, která je ráda ve společnosti. K takovým vlkům si mnohem snadněji vybuduje přátelský vztah, ve kterém hraje hlavní roli důvěra. Jakožto nedůvěřivec si své přátele pečlivě vybírá neb ví, že jen málo kdo je takový, jakým se tváří být. Proto dělá rychlí proces s těmi, kteří k ní neumí být upřímní, přestává se s nimi bavit a vyhýbá se těm, kteří ji za zády pomlouvají. Nemá tato falešná přátelství nijak v lásce, proto se jim pokouší předcházet, jak nejlépe dokáže.
Když přejdeme k celkové povaze Pandory, brzy zjistíte, že není taková jako na první pohled. Již jako malé vlče byla poněkud zdrženlivější povahy. Nikdy s ničím nespěchá, raději si vše dvakrát promyslí, než aby se unáhleně hnala do něčeho, čeho by později mohla litovat. Panda je vlčice veselé povahy, která se umí radovat z maličkostí, třebaže se jedná jen o obyčejný slunný den. Hravost ani zdravá zvědavost jí nechybí, z chyb se však snaží poučit a tak se jen málo kdy stane, že by dvakrát skočila do stejné řeky. Pakliže se jí něco nedaří podle plánu, pokusí se najít jiný a snad účinnější způsob jak docílit svého cíle. Nijak se nepovyšuje a nesnaží se tvářit, jako by spolkla moudrost světa, je to ten typ, co se raději pozeptá a přiučí, než aby ze sebe veřejně udělala hlupáka, ale i k tomu občas dochází. Ke svým přátelům je pozorná a vždy nápomocná, rozhodně se nemusíte bát se jí s čímkoliv svěřit, Pandička by nikdy nikomu nic nevyžvanila ani, kdyby jí na nože brali. Jak již bylo zmíněno, důvěra je pro ni velice důležitá a ona nehledá způsoby, jak o vaši důvěru přijít. S vlky ze smečky, má převážně kladný vztah, avšak najdou se jedinci, kterým se raději vyhne. Vše je samozřejmě o charakteru jednotlivých vlků, přesto ani nad těmi zlejšími nezanevře a spíše se je bude snažit pochopit. Od mala bere každého přesně takového jakým je a je si jistá že každý má v sobě něco dobrých i zlých vlastností. Ke každému se snaží být upřímná, což některé může štvát. Ale pro ni je lepší upřímnost než lež. Někdy se vám zadaří si všimnout, že v případě nebezpečí se snaží tvářit jako hrdina, kterým opravdu není, protože při první příležitosti se raději za někoho schová. Ovšem i Pandora dokáže být „agresivní“, ale pouze v případě že ji zaženete do kouta. Čili je její agresivita vyvolávána strachem, nikoliv vztekem a velmi rychle ji tato nepříčetnost opouští. Také by bylo dobré vědět, že nikdy neumí být na nikoho dlouho naštvaná během pár chvil, ji vztek přejde a ona se opět usmívá.
I Pandička má své klady a zápory. Ačkoliv je to poměrně dobrá kamarádka, která svým přátelům nabídne pomocnou tlapku, pakliže jsou v nouzi, co se pevnějších pout týká, je poněkud bezradná. Obzvláště, jedná-li se o vlčí samce. Nevěří si, je ostýchavá a často nevědomky přehlíží ony mírné náznaky z vlkovy strany. Bohužel, nemá tak vysoké sebevědomí, jak se z počátku zdá, ale také ho nemá nijak nízké. Což může být občas velký problém, pakliže by ona a její kamarádka měla zájem o stejného vlka, můžete si být jistí, že soutěžit o něj nebude. Nevěří si natolik, aby se snažila soupeřit s jinou vlčicí, to se však mění v okamžiku, když by nějaká vlčice dělala očka na jejího partnera. K takové bude sice přátelská, ale bude si na ní dávat stejný pozor, jako na vlky o jejichž společnost nestojí. Pakliže by to někdo špatně pochopil tak ne, Pandora není nijak přehnaně nebo obyčejně žárlivá, pouze je opatrná. A ke konci poslední vlastnost, kterou někdo bere jako plus a někdo jako mínus a to ta, že Pandička neumí lhát. Vždy když lže, má pak neuvěřitelné výčitky svědomí až se nakonec sama přizná.


Minulost:

xxx


Zajímavosti:

Má hustou a jemnou srst přesto ji kožich v zimě před chladem moc neochrání.
Má strach z hluboké vody, také se bojí bouřek.
Nesnáší svého nejmladšího sourozence Conana za skutky, které spáchal, zato s Alawou má celkem blízký vztah.

Vlastnosti:

Síla 31%/65%

Vytrvalost 26%/70%

Rychlost 26%/65%

Obratnost 31%/65%

Schopnost lovu 21%/70%