Morgan

Třetí charakter vlka Taylora.
avatar
62|| 3|| 8

Uživatelské jméno Morgan
Zobrazované jménoMorgan Beaux
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 15.6.2021 16:08
Zaregistrován od1.3.2021 15:28
Příspěvků 46, zobrazit >
Počet přihlášení 23
Poznámka
img
"You can't stand how beautiful i am"

Informace

Jméno:Morgan Beaux
Datum narození:27. 6. 2016
Pohlaví:samice
Element:vzduch
Otec/matka:Erbenderis (mrtev)/Ziksua (mrtva)
Sourozenci:Její vrh - Anelei Beaux, Ahvaryan Beaux
Druhý vrh - Ismael Beaux, Mamon Beaux, Riveneth Beaux, Aphrodite Beaux
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Morgan, vlčice, jež na první pohled nezaujme, ani vlka nijak nezastraší, leč řeči o ní tvrdí něco jiného. Morgan je někdo, kdo vás buď upoutá, nebo se od ní s nechucením raději ztratíte. Proč? To si můžeme v její povaze lehce vysvětlit.
Jejím hříchem je pýcha - pýcha která ovšem nepředchází pádu, jinak by byla zemi více, než by jeden tušil. Morgan má občas za to, že je nejlepší ze všech a všichni by k ní měli vzhlížet jako k bohyni. Tyto tiky jsou časté. Neuvědomuje si to, že něco takového dělá: omluví se, ale to neznamená, že by jí to nějak bránilo v tom pokračovat. Nejčastěji se to projeví po odvedené práci, či pokud jí někdo zvedne ego pochvalou. Také má tendence konverzaci svádět k její maličkosti, ačkoliv pokud si to uvědomí, tak se včas omluví a pak v tom mnohdy pokračuje. Je královnou, se kterou si nikdo nesmí zahrávat. Jestli ji začnete lézt do zelí, tak její jinak flegmatická část zmizí - královna si půjde obhájit své místo.
Je nutné říct, že Morgan není vlčicí, která by se musela chovat jako nějaká fiflena. Nemá daleko od toho přejít od ostrých slov k zaútočení, nenechá se sebou vytírat jako s hadrem, má nějakou tu svojí úctu a cenu. I proto je ráda, když se k ní tak někdo chová. Ona se také chová slušně, ne jako hulvát. V našem lidském světě bychom ji spíše nazvali takovou tou dívkou z vesnice, a o tomto faktu svědčí i slovník, který není nějak hezky vytříbený. Od nespisovných slov k sprosté mluvě a až po argot - s tím vším se můžete setkat, pokud se s ní začnete bavit.
Morgan je sice tvrdá holka z vesnice, ale to neznamená, že se k ní musíte taky tak chovat. Jako každá samice má ráda, když je s ní zacházeno jako s královnou. Milé slova, lichotky, a hlavně ta úcta. Ona se k vám nebude také chovat hnusně, pokud jí nějak nebudete štvát. Dokonce vám vaše chování bude vracet. Pakliže se budete chovat hnusně k ní, tak ona se bude chovat hnusně k vám.
Morgan nikdy neprojevuje svou slabost - naučila se tak. Nikdy nechtěla před vlky brečet, ani před vlastní rodinou. Nechce, aby ji všichni brali jako malou ubrečenou vlčici, která se nedokáže postarat ani o vlastní život.
Je typem vlčice, která je spíše flegmatická. Narozdíl od jejího bratra Aneleie má více jak polovinu věcí lidově řečeno “na salámu”. Jediné, vůči čemu flegmatická není, je její vzhled. Reprezentuje pýchu, a tak vždy musí být tip-top upravená.
Je pouze jedna věc na světě, na kterou Morgan nesmí nikdo sáhnout: to jsou její milovaní sourozenci. I přes to, že každý z nich zastupuje jeden hřích a občas jim tak má Morgan chuť urvat hlavu, nadevše je miluje. Jsou pro ni to jediné, pro co by v tomhle světě obětovala život. I když se to tak u nich nezdá, přeci jen sourozenecké vztahy nejsou jen procházkou růžovou zahradou.
Má ráda lesní plody, zejména pak hlavně borůvky a maliny. Nikdy však nepohrdne pořádnou flákotou masa.
Mezi její záliby patří lov a hlavně vychloubání se, ovšem nepohrdne i tím, když jí někdo pozve, aby si s ním šla zaplavat, či jít někam něco objevovat.


Zajímavosti

-V kohoutku má 80 centimetrů
-Její ocas je delší, hlavně nadýchaný. Zbytek její srsti tak vůbec nepůsobí
-Má vrozenou Kongenitální analgezií (vrozená necitlivost), a proto necítí žádnou bolest. Tento stav je vysoce nebezpečný, protože pokud se zraní, nemusí si toho vůbec všimnout a může na to zemřít


Vlastnosti

Síla 4 %/90 %

Vytrvalost 2 %/70 %

Rychlost 2 %/50 %

Obratnost 2 %/60 %

Schopnost lovu 5 %/80 %