Solari

Šestý charakter vlčice Athai.
avatar
20|| 6|| 3

Uživatelské jméno Solari
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 4.6.2021 17:02
Zaregistrován od26.4.2021 19:51
Příspěvků 4, zobrazit >
Počet přihlášení 5

Informace

Jméno:Solari
Datum narození:26. 4. 2021
Pohlaví:samice
Element:oheň
Otec/matka:Taylor/Solfatara
Sourozenci:Akros, Ricca, Arrow
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:Daénská smečka
Postavení:Sigma
Úkryt:Úkryt Daénské smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Sotva co tahle hravá vlčice otevře oči, nic ji nezastaví. Sice je teprve malé vlče a její povaha se teprve bude formovat, ale mnohé víme jistě - nikdo ji nedonutí sedět na zadku!
Solari je dosti společenská vlčice. Už od malička se ráda poznává s vlky a snaží se chovat co nejvíce dospěle, jak jen to jde. Chce zapadnout mezi všechny, koho potká a i o věcech, které nezná, dokáže kecat hodiny - jakmile se prostě její tlama rozjede, je těžké ji zastavit. Ráda se učí, potřebuje být ve všem ideálně nejlepší a naučit se vše nejrychleji, aby mohla své vědomosti předat dále (většinou sourozencům, nebo rovnou rodičům).
Je docela přesvědčivá, jejímu roztomilému kukuči neodolá prakticky nikdo. Když něco chce, prostě to musí dostat, i kdyby měla třeba zbořit všechny hory světa. Už od malička dokáže trošičku manipulovat s vlky a dostat je do bodu, kde chce, aby jí pomohli či ji naučili, co chce.
Občasně se může chovat dost nadřízeně, je docela vůdčí typ a snaží se vystupovat hrdě, většinou je to ona, kdo vymýšlí všechny lumpárny a hry, do kterých tahá sourozence. Dělá ze sebe vždy hrozně chytrou, docela nerada přiznává svou chybu a je docela tvrdohlavá.
Solari není vyloženě dobrá, zachovává si neutrální výraz. Až vyroste, měla by to být vlčice milá, ale s ostrým jazýčkem, občasně sarkastická, možná trochu ostrá vůči některým vlkům, hlavně spíše vše řekne od plných plic. Řídí se tím - že co na srdci, to na jazyku. Hlavně proto, že se od mala učila úplně vše, tak ráda dělá chytrou a má o sobě vysoké mínění. Od mala je sebevědomá a umí říct co chce.
Co se týče sourozenců, ty bezmezně miluje a snaží se je bránit. Rodiče ctí a bere je jako velkou autoritu. Nedokázala by odmlouvat, raději spíše chce rodiče potěšit a ukázat jim, jak úžasná je.
Své přátele a sourozence vždycky bere jako rovnocenné, a ačkoliv se možná občas chová až přemoudřele a sebevědomě, nikdy nikoho nechce ponížit. Když už je někdo jejím přítelem, bude mu krýt záda do konce života.
Jediné, co nenávidí, je zrada. Když ji někdo bodne kudlu do zad, neumí odpouštět a často zuří. Občas je i pomstychtivá, ale vždy to záleží na situaci.


Zajímavosti

- Čerpá energii z tepla, má ráda slunce a svůj element.
- Má raději ovoce, než maso.


Vlastnosti

Síla 2 %/0 %

Vytrvalost 4 %/0 %

Rychlost 4 %/0 %

Obratnost 4 %/0 %

Schopnost lovu 1 %/0 %