Blind

Druhý charakter vlčice Athai.
avatar
KŠM: 77||Rubíny: 14||Mince: 6

Uživatelské jméno Blind
Zobrazované jménoPapája
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 30.12.2019 22:44
Zaregistrován od17.9.2016 21:30
Příspěvků 170, zobrazit >
Počet přihlášení 331
Poznámka
- Vztahy -
Kladné: Trion, Raven, Larissa, Tessa, NinJi (Panda), Psych (Sagi), Dis (Perla), Darkey, Sarah
Neutrální: Rain, Dail, Kyle
Záporné: Panthea

img

Informace

Jméno:Blind
Narozen:14. 5. 2011
Pohlaví:samec
Element:vzduch
Otec/matka:Septimus/Kyra
Sourozenci:Aetas, Tessa
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Oheň získán z Yaloru

Speciální magie


Aspecto
Jedná se o starou, velmi starou magii. Blinda jí obdařili bohové, když viděli, že se potácí slepý, sám, bez toho, aby měl možnost vidět svět.
Tato magie spočívá v tom, že Blind má moc vidět (ale i slyšet) z pohledu jakéhokoliv zvířete, které si umane (magie mu umožňuje "cítit život" v okolí dvou míst na herní mapě). Ať je to vlk či zajíc. Zvíře to nijak zvlášť neovlivní, avšak bude si připadat trochu divně. Blind může použít magii až na vzdálenost dvou míst v herním prostředí a vybrat si může libovolného vlka, či zvíře, které se nachází na MG. Bude vidět jeho pohledem a může tudíž i vidět pohledem nepřítele. Také může pomocí této magie číst pohyby zvířete - tudíž, jak se asi bude pohybovat, případně cítí i pocity vyplývající ze zvířete - strach, agresi (tudíž může předpokládat útěk vlka či jeho úmysl napadnout). Blinda magie příliš nevysílí, pokud ve zvířeti není déle než 5 minut. Jestliže ve zvířeti zůstane déle, může to mít za následek bolesti hlavy, zvracení, motání - také záleží na tom, jak velké zvíře je. Blind je v tomto stavu také zcela zranitelný a nemůže se nijak pohybovat.


Odznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálka 100 - 10 KŠM

MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


Odměna za Ročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 Mince a 2 rubíny

SMEČKA


PARTNERSTVÍ


YALOR

TÝMOVANÁ


Povaha

Na první pohled se zdá Blind jako nebezpečný a zlý vlk, který v ostatních vzbuzuje respekt. Může za to jeho mohutné tělo a pár jizev, co na těle má. Při pohledu na jeho oči zjistíte, že je zcela slepý. Blind nic nevidí, ale za to má skvělý sluch a rychlejší reflexy. Mnozí si myslí, že tento vlk je slabý a nevyniká v boji, kvůli svému handicapu. Opak je však pravdou. Jeho bojové schopnosti jsou velmi dobré a lovit dokáže také skvěle. Můžou za to právě ony zlepšené reflexy, které získal po oslepnutí. Sice svého protivníka nevidí, ale dokáže jej vycítit pomocí pachu a jeho pohyby slyší díky sluchu. Také mu při boji a vyhledávání kořisti pomáhá jeho element - vzduch. Díky němu dokáže zjistit polohu daného vlka, srny či zajíce. Boje přímo zbožňuje, stejně tak jako lov zvěře. Rád si měří svou sílu s ostatními vlky a nerad prohrává, což je jedna z jeho špatných vlastností. Občas se prostě rád předvádí, ale není to žádný namyšlený parchant. Všem problémům se staví čelem, někdy je možná až moc zbrklý, a do všeho je příliš hrr.
Vzhledově sice možná vypadá děsivě a zle, ale tento vlk je velmi milý a dokáže být i přátelský. Jeho povaha je hodně složitá. Na jednu stranu se ke komukoliv dokáže chovat hezky, ale když jej někdo naštve… no, raději aby ho daný vlk nenaštval. Když jej přemůže zlost, je k nezastavení. Pokud má špatnou náladu nebo je naštvaný, dokáže ublížit (psychicky i fyzicky) skoro všem. Vlastně se chová k ostatním tak, jak se oni chovají k němu. Když je na něj někdo milý, je on milý i na něj. Když ho však někdo provokuje, naštve, či podrazí, tak mu dokáže rozdrásat i hrdlo. Někdy je drzý, rád totiž využívá sarkasmus a ironii.
Nevyhledává příliš společnost, ale nevadí mu. Vůči neznámým vlkům je ostražitý, možná i trochu nepřátelský. Pokud však přijdou v míru, dokáže se k nim chovat hezky. Po vzájemném poznání se z nich mohou stát přátelé, kterých si Blind velmi váží a je k nim velmi ochranářský. Většinou se ale radši toulá sám a dělá různé průzkumy. Pozornost mu nevadí, ale když to je s mírou. Nenávidí, když je někým litován, chce radši vzbuzovat respekt, než - li lítost. Preferuje společnost jednoho až tří vlků, ale větší společnost mu také nevadí, ačkoliv se v ní necítí úplně nejlépe. Zvlášť, když tam jsou neznámí vlci. Většinou se snaží udělat na všechny dobrý dojem, nerad si dělá nepřátele. Konflikty řeší diplomaticky, a když to jinak nejde, tak také soubojem. Je to vlk, co dokáže respektovat jiné vlky a vzhlížet k nim s úctou. Pokud však někoho neuznává, nikdy si jeho respekt nezíská. A on si za svým názorem vždy stojí. Ale dokáže uznat svou chybu, to ano.
Co se týče jeho orientace, preferuje samičky. Nemá rád namyšlené, zlé vlčice, kterým je ukradená jeho povaha, protože jeho vzhled je jim přednější. To samé platí i s vlky, kteří by se rádi stali jeho přáteli.
K rodině se chová jinak. K Aetovi se chová s úctou, má ho rád a celkově je k němu milý, nevede s ním žádný spor. Obětoval by kvůli němu vše, stejně tak kvůli Tesse, kterou také miluje a je k ní ochranářský. Mrzí ho, že se s ní pohádal.
Nemá žádný určený cíl, za ničím si nejde. Nemá moc rád nové věci, už jen proto, že je nedokáže vidět. Také nemá rád, když ho berou jako slabého a neschopného, či jej pouze někdo lituje. Za takové věci by dokázal i zabíjet. Negativními vlastnostmi tohoto vlka je až přílišná zbrklost, vrhání se do všeho po hlavě, nedůvěřivost, lehkovážnost a pesimismus. Na druhou stranu velmi rád loví, seznamuje se s vlky a snaží se na každého zapůsobit. Vždy je dochvilný, většinou milý, přátelský, obětavý a statečný. Má mnoho kladů, ale i spoustu záporů.


Zajímavosti

- Je slepý
- Má ostré zbylé smysly, díky sleposti.
- Dokáže poznat, kde co je. Díky elementu, sluchu a čichu.
- Je mohutnější než většina vlků.


Vlastnosti

Síla 56%/70%

Vytrvalost 29%/70%

Rychlost 27%/60%

Obratnost 22%/60%

Schopnost lovu 28%/70%