Athai

avatar
282|| 11|| 7

Další charaktery


Uživatelské jméno Athai
Zobrazované jménoAthai
Skupina icon Správce registrací
Naposledy aktivní 8.3.2021 23:35
Zaregistrován od19.3.2016 12:40
DiscordLiael7532
Příspěvků 538, zobrazit >
Článků7, zobrazit >
Počet přihlášení 2760
Poznámka
img

TWITCH | INSTAGRAM | ARTSTATION | CHARACTERS

Významné dny:
19.3. 16 - registrace
24.12. 16 - spešl ^^
24. 5. 18 - alfa Zlaté ^^
31. 7. 18 - ♥ Aetas ♥
25.1. 19 - Vlčátka ♥♥

Vztahy:
Láska: Aet a vlčata
Kladné: Barnatt, Felicio, Ress, Navin, Návovy vlčata, Sisi, Acci, Marcos
Neutrální: Larissa, Destiny, Rocky, Tarra, Erro
Záporné: Sarah

img

Informace

Jméno:Athai
Narozena:2.3. 2013
Pohlaví:samice
Element:voda
Otec/matka:Darkh (†)/Leith (†)
Sourozenci:Bratři: Hairi, Akaru
Sestry: Lilith, Faith (†)
Nevlastní: Forway,Arya
Partner:Aetas
Vlčata:První vrh: Aileen, Azrael, Alyanna
Druhý vrh: Merlin, Sillarei, Deiron, Atray
Smečka:Zlatá smečka
Postavení:Alfa
Funkce:Bojovnice
Úkryt:Úkryt Zlaté smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálek 100 - 10 KŠM
Odměna za Pisálek 200 - 20 KŠM
Odměna za Pisálek 300 - 30 KŠM
Odměna za Pisálek 400 - 40 KŠM

MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


Odměna za Ročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Tříročka - 2 mince a 2 rubíny

SMEČKA


Odměna za získání obou odznáčků z oblastí SMEČKA - 2 tlapky do ledu

PARTNERSTVÍ


Odměnaza za získání obou odznáčků z oblastí PARTNERSTVÍ - 20 % a 2 tlapky

EVENTY


Povaha

Athai. To jméno je obávané jako smrt samotná. Vlčice bílá, tichá a nepozorovaná. Jako padlý anděl, který vás rozhodl soudit. Tato vlčice byla kdysi zabijákem, chodící smrtí a necitlivým vlkem, který si nevážil ničeho. Roky však minuly roky a z této vlčice se díky přátelství a lásce stalo něco, co se odlišuje od původní Athai. Ne, že by se z ní stala milá, přívětivá a láskyplná vlčice, hrající si s vlčátky při západu slunce - nikoliv.
Jaká tedy Athai je? Vlastně, tohle se dá velmi těžko popsat. Ona je sama o sobě prakticky uzlíček nepředvídatelnosti. S jedním vlkem by se třeba spřátelila hned a druhému by nejraději vnitřnosti rozmazala po zemi - tudíž nejspíše záleží na sympatiích.
Hrdá bojovnice, tak by se dala jednoduše popsat. Vlčice které je její čest a hrdost přednější než cokoliv jiného. Nesnáší, když zklame, nedokáže přijmout porážku a neumí se srovnat s prohrou. Taková ona je. Sebevědomá, vůdčí a nezkrotná. Vždy se potřebovala trochu předvést, být nejlepší mezi ostatními a vyniknout. Proto taky milovala boje, kde ukazovala svou sílu a odhodlání. Díky tomu si ji zamiloval nejeden vlk ze smečky, která byla krutá a plná vrahů.
Athai byla cvičena jako vraždící stroj - bez citů ze strany matky či otce. Poznala však lásku a poznala i přátelství. Bohužel, všechny tyto city byly rozdupány - vlci, které milovala a se kterými se přátelila zemřeli či ji opustili. Proto tyto city na dlouhou dobu zavrhla a byla jiná - byla opravdu tím strojem na vraždění, který si rodiče tak přáli mít. Nebyla empatická k žádnému tvorovi, neměla slitování s matkami a vlčaty. Byla monstrem, které nikdo nemiloval. Poté se však dostala do Moisu Grisu, kde znovu pocítila city jako přátelství. Teprve tehdy se ukázalo, že vlastně dokáže milovat a že umí být přátelská, obětavá a pro přátele dýchá. Ve skutečnosti se vždy pouze bála zamilovat. Bála se mít přátele - protože všichni odešli. A ona zůstala sama. Nyní však ví, že je bohužel realitou, že někteří odcházejí, ale zase další přicházejí. A tak se naučila nebát se citů a přijmout je, takové, jaké jsou.
Co tedy říct k jejím vztahům? Přátelství s touhle vlčicí je těžké uzavřít. Není to vlčice, která by extra prahla po společnosti jiných. Je ráda sama, nejlépe nikým nerušena, rozjímající a přemýšlející nad všemožnými otázkami. Každopádně, nevadí jí ani větší, ani menší společnost, když má dobrou náladu. Když ji potkáte, bude nejspíše vystupovat velmi hrdě, sebevědomě a také ostražitě, možná až přespříliš. Jestliže jí jste sympatičtí hned od začátku, nečeká vás tak strastiplná cesta k jejímu srdci, jako u někoho, kdo ji až tak nezajímá. Většinou se nikomu jen tak hned neotevře, avšak po čase se s vámi dá třeba i do osobnější řeči. Každopádně, až vás uzná za svého přítele, můžete si být jisti, že vám tato vlčice bude důvěřovat, bude na vás spoléhat a nikdy vás nezradí. Taky máte jistotu, že vás ochrání za jakékoliv situace a bude vám krýt záda i situaci jisté smrti. Jestliže vás ale nemá od začátku ráda, může se také stát, že dojde na tesáky a drápy - zvlášť, když ji ještě provokujete či ji otravujete. Athai přímo z duše nenávidí podlézavé či otravné vlky, kteří něco neustále potřebují a chtějí s něčím pomoci - neschopní vlci a nemehla opravdu nezapadají do sorty, kterou by brala vážně. Také nesnáší vlky, jenž podkopávají její autoritu či se nad ni povyšují. Ath nemá nikdy problém na někoho takového zaútočit, jakmile je vyprovokována. Boje ji navíc velmi uspokojují, miluje adrenalin, miluje rvačky a miluje vyhrávat či ukazovat, jak silná ve skutečnosti je. Nevadí jí bolest, nemá nikdy strach. Nebojí se o svůj život a když "nemá co ztratit", riskuje i svůj krk. Jediným jejím strachem je to, že přijde o své blízké a o ty, které miluje. Proto je pro ni také těžké se zamilovat, či někoho uznat jako svého přítele. Ráda překonává překážky a laťky, které jí někdo nastaví. Pozor, ve vážných věcech však dokáže být velmi diplomatická, vážná, rozumná a hlavně především bývá ke všem spravedlivá. Spravedlnost je něco, co nebere na lehkou váhu.
Vrhá se do všeho po hlavě, ač může být daný akt smrtelný. Nikdy se nebála smrti, vítá ji a bere ji jako součást života, každopádně chce být ta, co přežije. Co se týče smrti přátel, vždy ji hluboce raní, avšak nedává nikdy najevo svou slabost. Byla vycvičena tak, aby nedávala najevo soucit, empatii či jakékoliv jiné projevy cítění. Každopádně, i když ji cvičili aby nic necítila, dokáže cítit s jinými vlky a dokáže prožít jejich roli, i když navenek se chová úplně jinak. Soucit k nepříteli většinou však projevit nedokáže. Stále v ní třímá monstrum a když se do boje jednou zabere, je těžké ji vytrhnout z té slasti a je těžké, aby si odepřela vzít něčí život - avšak, dokáže to. Umí odpustit, umí prominout, ale tohle se stává opravdu zřídka kdy, hlavně u nepřátel.
Tato vlčice si často zachovává neutrální, hrdý výraz. Chová se vždy hrdě, možná pro některé až příliš povýšeně, ale ráda konverzuje na úrovni. Občas má však nálady, kdy přichází na scénu její sarkastické já. Oblíbí si vlky, kteří mají stejný smysl pro sarkasmus a ironii jako má ona. S takovýmto vlkem se pobaví s chutí, jelikož kousavé konverzace jsou u ní na denním pořádku. Občas bývá až příliš vážná a občas až příliš sarkastická, bez zájmu a flegmatická - záleží na náladě.
Většinou to bývá tak, že vlci mají dvě strany mince. Athai jich má miliony. V každé situaci je trochu jiná, ke každému se chová jinak a ač je třeba milá k vám, k vašemu kamarádovi může být kousavá, zlá či rovnou agresivní. Většinou se však prezentuje jako neutrální vlčice a dá na první dojem. Není vyloženě zlá, ač byla jako zabiják a vrah vychována. Pouze, když je vyprovokována a něco ji nakrkne, dokáže být opravdu nepříjemná. Neútočí však na vlky bez důvodu, nebo snad pro to, že by chtěla jen tak někoho zabít. Vždy má pro své jednání pevný důvod a většinou se chová tak, jak vy se chováte k ní.
Athai je prostě nepředvídatelný vlk, se kterým si opravdu není radno zahrávat a brát jej na lehkou váhu.


Minulost

Black Blood byla nejsilnější smečka v okolí. Už jen proto, že byla tvořena vyhnanci z ostatních smeček kolem. Přidávali se k ní samozřejmě i nějací tuláci, kterým se zalíbila. Byly tam různá pravidla, která by například jiným smečkám připadala naprosto šílená a nemorální. Tato smečka měla dva vůdce, nejsilnější Alfa pár. Samozřejmě zde působila i rada starších, kteří vymýšleli stále nová pravidla.
V této smečce se bralo důraz hlavně na sílu. Ti nejsilnější byli prostě nejvýš. Na city se nebraly ohledy, sňatky se domlouvaly podle hodností a dovedností. Vlčata už se od mala učila jen zabíjet a ničit. Cílem smečky bylo vytvořit dokonalou alianci vraždících strojů, které by porazily ostatní smečky a byly na vrcholku moci.
Právě v této smečce se narodila Athai. Její rodiče byli Beta pár. Atin otec velel lovcům a matka byla učitelkou schopností a živlů. Není divu, že to měla už od narození těžké…
Pršelo. V jeskyni bylo šero. Šlo slyšet jen tiché kňučení. Nad vlčaty se skláněla jejich matka, která každé mládě pořádně oblízla. ,,Jedno se narodilo navíc," špitne vlčice směrem k vlkovi, jenž seděl u vchodu. Jeho bezcitné oči se podívaly směrem k vlčatům, která se před chvílí narodila. Rozešel se k nim a nekompromisně rozevřel čelisti. Málem by byl Ath zabil, kdyby její matka nevyskočila a tím svého partnera nesložila k zemi. ,,Co to ksakru děláš, Leith!?" zavrčel vlk na svou partnerku. Samozřejmě ji byl schopen zabít, stejně tak jako by byl schopen zabít jedno z vlčat. Nemiloval tuhle vlčici, jejich sňatek domluvili rodiče a oni s tím nic nemohli udělat. ,,Nezabíjej žádné z nich. Sice jedno nadbývá, ale to není důvod jej zabít. Zítra ji předáme někomu jinému," odsekla vlčice a slezla z Darkha. Vlk nevěděl, jak zareagovat a tak to prostě nechal plavat.
V této smečce bylo vždy Radou starších určeno, kolik vlčat má daný pár mít. Zbytek se buď zabil a nebo předal jinému páru. Toho dne měla Athai štěstí v neštěstí. V noci zemřela její sestra, Faith, takže tím pádem už žádné z vlčat nenadbývalo a Ath byla ušetřena.
Se sourozenci se moc nevídala, protože měla podle rodičů velký potenciál a tak ji nechávali stranou, aby trénovala a zdokonalovala se. Se sourozenci se viděla jen jednou či dvakrát do týdne. Měli se rádi, všichni se vždycky společně dobře bavili. A drželi při sobě.
O pár měsíců později vzal otec vlčata na lov, aby se podívala. Lov to byl smečkový, celkově se sešla skoro celá smečka, kromě některých vlčic, které zrovna vrhly vlčata. Občas i ty musely jít a nechat vlčata na pospas v jeskyni. Pokud by vlčata zemřela, byla by prostě jen označena za slabá a neschopná. Život ve smečce byl hold prostě krutý. Vlků bylo ve smečce asi přes 60, takže se všichni rozdělili na 6 skupinek a každá šla po jiné stopě. Lovit ve velkých skupinách byla výhoda, protože ulovili všechno rychleji. Athina skupina šla v čele s jejím otcem po dvou srnkách daleko od stáda. Ty dohnali, sevřeli v kleštích a zabili. Poté Ath viděla něco, co jí ani zas tak nepřekvapilo. Její otec zavraždil jednoho z vlků, protože si ukousl kus masa. Bylo to porušení pravidel. Všechny srny se vždy měly donést do území a poté se mělo konat smečkové hodování, kde si každý vlk urval maso pro sebe, partnera a vlčata. Pokud se mu to nepodařilo, měl smůlu. Tohle byla „zkouška“ síly daných jedinců ve smečce. Její rodiče vždycky ukořistili stehno či velký kus srny, takže se všichni najedli.
Když byl Athai jeden rok, byla zcela vycvičena. Neznala bolest, díky tvrdým tréningům. Ani strach pro ni nebyl absolutně nic. Její ovládání živlů a schopností bylo na dobré úrovni a její další dovednosti byly lepší než jakéhokoliv vlčete. Tedy, až na dceru Alfa páru, Kuri. Ty dvě se vídávaly celkem často a měly mezi sebou dobrý vztah. Hodně společně trénovaly a jejich rodičům to nevadilo. Rodiče ji stejně nemilovali, brali ji pouze jako věc, která byla stvořena k zabíjení. Přátele neměla, protože celý čas trávila jen tréningem a učením – sama. S Kuri poznala přátelství a zábavu. Mohla se s ní pobavit o čemkoliv. Bohužel… kdo by čekal, že to jednou skončí…
Zrovna byla zima, konec roku. Pořádala se smečková akce zvaná „Boj o hodnost“. Nebylo to vážně o ničem jiném, než o získání lepší hodnosti. Pořádalo se to co tři roky. Pravidla byla zcela jednoduchá. Dva vlci se střetli. Pokud třeba Kappa bojovala s Gammou a vyhrála, přehodili si hodnosti. Takže s Kappy byla Gamma a z Gammy Kappa. Taky to byla jediná možnost, jak svrhnout Alfy.
,,Nechceš sázku, starý brachu?" zeptal se Night svého přítele, otce Athai. Night byl alfa této smečky, velmi vážený vůdce. ,,Jakou?" zeptal se otec Athai. ,,Pokud to tvé vlče porazí to mé, předám vám post Alfy," pronesl vlk a lehce se pousmál. Měl sázky rád a své dceři, Kuri, věřil. Protože byla silná. Darkh toho okamžitě využil a sázku přijal.
Toho dne bylo Athai řečeno, že musí bojovat proti Kuri, v zájmu svých rodičů. Ath své rodiče nenáviděla, ale bojovat musela, jinak by to byla podle ostatních vzpoura a Ath by byla zabita. Nechtěla ublížit své nejlepší kamarádce, ale neměla na vybranou. Mezi dvěma vlčicemi se shluknul dav a sledovali boj o post Alfy. Kuri se do boje vrhla s plným nasazením, svou kamarádku nešetřila. Ath se do boje samozřejmě taky vrhla, přeci jen, nechtěla zemřít.
Kuri zaútočila jako první. Skočila po Ath, která vytvořila lehký vodní štít a mladá alfa ji nemohla uštědřit ránu. Byla to bitva dvou elementů. Voda a oheň byly protiklady. Ath ve své zuřivosti skočila Kuri po krku, ale ta vytvořila malou ohnivou kouli a vpálila ji do své soupeřky. Athai spadla na zem, zakašlala. Kuri se na ni zase vrhla, ale bílá vlčice se zvedla a nelítostně, jí skočila po krku. Kuri takovou rychlost nečekala. Ath jí prokousla krční tepnu a kolem se ozval jásot všech vlků.
,,Byla prostě slabá. Věřili jsme v ní a ona nás zklamala," pronesl Alfa tiše a povzdechl si. ,,Ode dneška je Athai právoplatnou nástupkyní na post Alfy. Až dospěje, bude vést smečku. Zatím to za ni přeberou rodiče," dodal jen a odešel.
Athai došlo, co udělala. Její kamarádka ji měla ráda, ale kvůli jejím rodičům a jejich postu prostě musela bojovat jako pravá Alfa. Té noci Ath plakala. Nikdy dříve neplakala, až teď. Ve smečce to bylo bráno jako projev slabosti. Pláč ukazoval lítost a jiné emoce, která se vždy všechny odnaučovaly. Rodiče ji našli a za tento projev slabosti ji potrestali. Velmi krutě. Toho dne získala mnoho jizev. Ale časem se zahojily a zarostly srstí. Ona však ví, kde byly. Od té doby Ath radši už nepláče.
Ath byly asi tři roky. Na její narozeniny byla povýšena na Alfu a začala vést smečku. Rodiče jí samozřejmě našli i partnera – Aurella, kterého si měla vzít. Proti pravidlům smečky nemohla nic dělat, ale sňatek jí nevadil, věděla, že to brzy přijde. Ale ten cit, jenž byl nazván „láska“ v ní probudil vlk z nižších vrstev smečky. Jmenoval se Swear a byl Gamma. Také byl jeden z učňů otce od Ath. Občas spolu trénovali a normálně se bavili. Oba se měli rádi, ale kvůli postavení nemohli být spolu. Jednoho dne, když mířila na schůzku s ním, viděla, jak byl nemilosrdně zabit jejím otcem, který s eo tom dozvěděl. Ath byla úplně na dně. Trpěla více než kdokoliv jiný a byla úplně mimo. Nesnášela svou smečku, rodinu a celý svět. Už nikdy nechtěla cítit lásku, bála se zamilovat. Všichni kolem ní umírali rychlým tempem. Nakonec se vzpamatovala. Tohle všechno jí jen zocelilo. Stala se alfou, vzala si Aurella a vládla smečce.
Jednoho dne, asi týden po dosazení Ath jako alfy ve smečce vypukl převrat. Starý alfa se rozhodl zabít Ath , její rodiče a sourozence. A tak se všichni začali mordovat navzájem. Někteří byli zastánci její rodiny, někteří se přidali ke starému alfovi. Ath utekla a nechala je tak. Když procházela bitevním polem, usoudila, že nikdo nepřežil. Ani její sourozenci. Bylo jí jich líto. Neviděla sice jejich mrtvoly, ale myslela si, že zemřeli. Toulala se krajinou a snažila se zůstat silná… a živá. Možná najde někoho, kdo jí porozumí. Možná najde někoho, s kým se může přátelit. Možná najde někoho, koho bude milovat.


Zajímavosti

• Nevidí příliš dobře, je krátkozraká.
• Je vyšší než většina vlčic, avšak stále nedosahuje velikosti samce.
• Díky náročným tréninkům má velmi silné končetiny.
• Miluje deštivé počasí, jelikož v něm nejlépe využije svůj element.
• Je velice samostatná a hrdá, většinou odmítá veškerou pomoc ostatních.


Vlastnosti

Síla 90%/90%

Vytrvalost 65%/65%

Rychlost 61%/55%

Obratnost 70%/70%

Schopnost lovu 60%/60%