Enzou

Třetí charakter vlka Aetase.
avatar
243|| 11|| 14

Uživatelské jméno Enzou
Zobrazované jménoEnzou
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 4.5.2021 12:37
Zaregistrován od25.10.2016 19:13
Příspěvků 181, zobrazit >
Počet přihlášení 192
Poznámka
3. charakter Aetase
26. 10. 2016 ~ narození!

Aristor, Cinterion, Shay, Felicio, Pandora, Ress (v podobě soba), Sarah, Perla, Attila, Lestat, Casper, Rauno, Ciraell, Darkey, Dail, Amorphis, Dorya, Caerax, Syaoran, Aenas, Anakhi, Xere, Hranin, Solfatara, Sar (z doslechu), Lissandra, Ayshi

img

Prozkoumaná místa:
Mlžné pláně, Zauberwald, Bašta, Mělká pláž, Ice world, Katakomby, Křišťálové jezero, Irisin ráj, Luka, Rest, Severní hory

Velikost Enzoua v porovnání s normální výškou vlka.
img

Velikost v porovnání s vlčicí.
img

img
- Stray :3

Informace

Jméno:Enzou Aerisius
Narozen:26. 10. 2016
Pohlaví:samec
Element:vzduch
Otec/matka:Cinterion/Aristor
Sourozenci:Shay
Partner:...nemá...
Vlčata:Anemon, Faust
Smečka:Daénská smečka
Postavení:gamma
Funkce:xxx
Úkryt:Úkryt Daénské smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálka 100 - 10 KŠM

MIMOHERNÍ


DLOUHODOBÉ


Odměna za Ročka - 2 mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 mince a 2 rubíny
Odměna za tříročka - 2 mince a 2 rubíny
Odměna za čtyřročka - 2 mince a 2 rubíny

SMEČKA


Odměna za všechny odznáčky "Smečka" - 2 tlapky

PARTNERSTVÍ


EVENTY


Povaha

Enzou Aerisius, toť žíhaný vlček s prořízlou tlamou, rád řekne na rovinu, co si myslí a moc ho nevzrušuje, že někoho naštve, raději to řekne upřímně, než aby dělal kolem toho horkou kaši. Občas má ironické poznámky, možná to většinu vlků naštve, ale trápí to Enzoua? Popravdě, jen trochu, vždy to odůvodním tím, že je jen upřímný, takže byste jeho slova měli brát trošku s nadhledem, přeci ještě není dospělí a tak ani někdy neví, co z té jeho tlamičky nevymáchané vypadne.
Další jeho vlastnost je tvrdohlavost. Tvrdohlavost zdědil po svém otci. Nerad si něco nechává vymlouvat, stejně si bude pořád stát za svým. Můžete se o to snažit, třeba vám to dá za pravdu, ale neřekne to nahlas, ano je upřímný, ale když by měl přiznat, že máte pravdu vy, nastoupí tvrdohlavost a jen tak s ním nehnete.
Ale abychom tu nemluvili o těch špatnějších vlastnostech, měli bychom si říci o těch dobrý, přeci, každý má alespoň jednu dobrou vlastnost. Tento žíhaný vlček je společenský a to doslova. Nemá rád samotu, kdyby měl žít úplně sám, bez vlčí „civilizace“, asi by to dlouho nepřežil, samota je asi to nejhorší, co mu můžete udělat, nechat ho někde samotného, to by se zcvoknul.
Také je vyrovnaný, což je trošku zvláštní, když je tvrdohlavý, ale ano, je vyrovnaný, vyslechne si všechny návrhy, přesto si bude stát za svým, ano moc logiky v tom nehledejte, je trošku v tomhle komplikovanější, ale i tak je to milý vlček, který má chuť do života a jen tak si ji určitě nenechá vzít, řekněme si, je trošinku i hyperaktivní a nevydrží stát či ležet na jednom místě, pořád musí něco dělat, pobíhat, hrabat se v zemi, zkoumat okolní svět, ale nezapomeňte, Enzou by jen tak nikomu neublížil.
A co zdědil po své matce Aristor? Zdědil magii vzduchu, dobrou schopnost v lovu, neloví bezmyšlenkovitě, vždy si rozmyslí strategii a snaží se zvíře zahnat do slepého místa, aby se nemohlo dostat ven. A do třetice všeho dobrého a zlého má po matce rád úplňky. Přijde mu to pěkné a celkem i romantické. Rád si někde kecne a sleduje krásný stříbřitý měsíc a také rád sleduje hvězdy, to se tak náramně uvolní, že byste ani neřekli, že je to Enzou Aerisius.


Zajímavosti

K Shay má velmi silné pouto.


Vlastnosti

Síla 40 %/40 %

Vytrvalost 67 %/85 %

Rychlost 59 %/70 %

Obratnost 42 %/49 %

Schopnost lovu 40 %/70 %


Předměty

Stopařův pomocník
Vlk dokáže vycítit, kde se někdo z jeho známých momentálně nachází. Stačí k tomu znát pach a tvář vlka, kterého chcete najít. Stopařova náušnice zachytí „signál“, kde se vlk nachází a spolehlivě vás za ním zavede, ať je kdekoliv na ostrovech. Navede vás podobně jako kompas.
AKTIVNÍ
Aktivace myšlenkou na vlka.