Ithial

Třetí charakter vlčice Ásleif

avatar
51|| 3|| 0

Uživatelské jméno Ithial
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 18.9.2021 19:55
Zaregistrován od8.3.2021 17:46
Příspěvků 17, zobrazit >
Počet přihlášení 24

Informace

Jméno:Ithial
Narozen:14. 2. 2017
Pohlaví:samice
Element:země
Otec/matka:Fenri/Kaskáda
Sourozenci:Una, Taer, Meridia, Ikari, Neas, Sorrow
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:...nemá...

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Ithial, šedivý stín, útlá vlčice, která chce mít tu moc se vyrovnat se ostatním ze svého vrhu, nikdy ne tak silná, nebo průbojná, jak by chtěla. Rozvážná a plánující, jednající jen v mezích svých možností a s rozmyslem. Její ambice nežhnoucí v ostrém plamenu okamžiku, ale jako stálý svit svíce. Její povaha klidná, směřující k taktnímu vyjadřování, třeba že s hranami prosté a jednoduché upřímnosti. Tak něžná s city vlastními a jejích blízkých, i když chladná a vzdálená těm cizím. Běžně se při setkání chová prostě jako slušná mladá vlčice, šarmantní, třeba že s přirozenou špetkou ostražitosti. Otevřená, třeba že ne zcela, nevyjevující veškeré své city, neprojevující cizincům plnou důvěru.

Zelenýma očima, jako by se snažila prohlédnout až do hlubin duše a cestou si povšimnout každého detailu. Zjišťuje, co vše jen může o své společnosti, bez toho, aby sama musela prozradit stejně tolik. A stejně jako o vlky, má zájem i o prostředí ve kterém je, nacházející jistotu a sílu ve znalostech a vědění. Pátrá po faktech, které by mohla využít i zneužít.

Je nenápadným stratégem, zvažující své možnosti a schopnosti, hledající tu nejvýhodnější cestu více, která by jí mohla konečně dostat k tomu, čemu touží. Nekoná v okamžiku a rozmaru, radši rozmýšlející nad tím, kam můžou, které cesty vést. I když svá rozhodnutí nemůže držet bez lehkého zabarvení v podobě toho, kam jí táhne srdce. Lhostejnost, kterou však cítí k cizím a jejich trápení, však obvykle zbavuje její mysl nějakého morálního dilema, třeba že se v utrpení ani nikterak nevyžívá.

Co však tato vlčice chce? Sílu na to stát jako podpora a ochrana těch, na kterých jí záleží – rodině. Ať již se jedná o tu vlastní či získanou, v podobě smečky či přátel. Její loajalita je hluboká, schopna pro ně udělat vše. Ať již aby jim dopomohla k jejich vlastním cílům a prosperitě, nebo aby je udržela v bezpečí. Starost o ně je jednou z jejích nejsilnějších emocí a vyjadřuje stejně upřímně jako jiné své názory, ať už jsou ta slova příjemná či ne. Starost tak hluboká, že jí je lhostejné, co by pro to kdy musela vykonat. Stejně jako se jedná o osobní touhu se vyrovnat a nebýt jen šedou a průměrnou ve více viditelných stránkách. Najít možnost se probít, aby nějaké oči padly i na ní.

Není-li však hnána situací k drastickým činům, dobře vidí sílu a váhu, kterou může mít diplomacie. Každý něco přeci jen musí chtít a dá se toho využít, alespoň v očích Ithial. Váží si výměny a obchodu, když je možno klidně přijme drobný ústupek, pokud si myslí že jí něco v budoucnu prospěje. Hledá vždy cestu nejlepší pro to, co se zrovna děje, v mentalitě, která velmi snadno může spadnout k tomu, že účel světí prostředky. Lži, manipulace i prolití krve, vše, pokud je to ta nejlepší cesta.

Veškeré plánování, cíle a věrnost, však není vše v životě Ithial. Dokáže ocenit příjemnou a klidně strávenou chvilku i nějakou tu lehkovážnou zábavu. Nechat se občas trochu unést v troše přívětivého snění a představ co by mohlo být. S rodinou a přáteli se snaží být upřímná se svými city, třeba že občas je lepší nechat si něco pro sebe.


Vlastnosti

Síla: 1 % / 45 %

Vytrvalost: 2 % / 55 %

Rychlost: 8 % / 65 %

Obratnost: 11 % / 75 %

Schopnost lovu: 3 % / 60 %