Nico

avatar
20|| 6|| 4

Uživatelské jméno Nico
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 17.9.2021 14:38
Zaregistrován od25.6.2021 14:28
Příspěvků 19, zobrazit >
Počet přihlášení 37
Poznámka
Nyní snížená aktivita - nakupilo se mi toho přespříliš v realitě :( :D

O víkendech aktivní zřídka, přes týden hlavně do 16 hodin :-) Jsem pracující a sportovně vytížený člověk, takže posty převážně na komplu v práci :D Popřípadě večer na ntb doma, ale často jsem tak unavená, že ntb ani nezapínám.

Děkuji za pochopení :-))

Informace

Jméno:Nico
Datum narození:9. 5. 2021
Pohlaví:samec
Element:voda
Otec/matka:Dale/Nyctea
Sourozenci:Mielei, Scallia
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:úkryt v Lese Alf

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Nico je andílek nejen vnitřně, ale i vzezřením. Jeho chundelatá medvídkovitá srst ho činí heboučkým mazlíčkem. Velké, mírně vypouklé oči zase roztomilým cipískem a zlatý charakter již tím zmíněným andílkem.
Tohle vlče je úžasný tvoreček. Na jeho věk oplývá velikou laskavostí. Je dost empatický, úplně by se rozkrájel, aby mohl pomoci všem kolem sebe. Až je to někdy na škodu – nechává se nevědomky využívat. Je mírně pomalejší, co se chápání různých věcí týče, takže pokud to někdo ví a chce toho využít, rozhodně se mu to podaří a cukroušek nebude ani drápkem nikterak odporovat. Nico tedy nepatří mezi nejchytřejší vlky a rozumu zrovna moc nepobral, nicméně to vynahrazuje právě onen fakt, že je moc milý a hodný, ani mouše by úmyslně neublížil. Pořád by rád byl se všemi za dobře, takže když cítí, že se na něj někdo byť jen trošku zlobí, začne dolízat a snaží se si dotyčného jakkoliv a jakýmkoliv způsobem udobřit. A to hlavně vlky, kteří jsou mu nějakým způsobem blízcí.
Nemá moc rád konflikty, takže se všemu zlému snaží nějak předejít, popřípadě se od problémů a hádek zbaběle klidí někam pryč. Neumí se nikoho zastat, i když by často moc chtěl. Obhájit svoji maličkost, to mu také činí problém, je na to jednoduše příliš zbabělý. Postrádá odvahu. Dost často nemá argumenty, takže pokud už se ocitne v nějaké té hádce, většinou mlčí a hloupě přikyvuje, přičemž si u toho vyčítá, že je hrozný zabedněnec, zbabělec a nešika. Z toho vyplývá, že sebevědomí také zrovna moc nepobral. Vlastně… nachází se pod bodem mrazu. Ačkoliv je to úžasný vlk, vůbec si nevěří a myslí si o sobě, že je všem akorát tak na obtíž. Občas ho pak chytají deprese a špatné nálady, které si ale nikdy nevylívá na ostatních. Spíš to tak drží uvnitř sebe a někde v koutku lesa si sem tam pofňuká.
Nico je samozřejmě stále malé vlče, takže nesmíme opomenout fakt, že je hravý a akční. Sice mu nikdy moc nešlo běhat a obratný taky moc není, za to ale síly má na rozdávání. Také se strašně rád mazlí, je nesmírně tulivý a společenský. Když je dlouho sám, začne být nešťastný a naléhavě bude shánět jakoukoliv společnost. Skrz to, že bývá nerad sám, bývá dost často otravný, což si ale nikdy neuvědomuje. Jen se vlků drží jako klíště – pronásleduje je, hodně mluví, otravuje a tak dále. Je to vlezdoprdelka. Malá pijavice. Nemyslí to zle, jen je tak energický a přitom tolik společenský, že vždy má něco na srdíčku, co by tomu druhému chtěl říci a navíc mu to také připadá velmi důležité. A co je důležité, to přece musí vědět i ostatní, ne?

Charakter se mu však stále vyvíjí a mění. Určitě na něj v životě bude mít vliv velká spousta vlků, možná ho někteří změní a pomohou mu nalézt potřebné vlastnosti a také zlepšit různé schopnosti, které bude potřebovat do života. Zatím je ale Nico takový, jaký je – jednoduše úžasný.


Zajímavosti

Nico má heboučkou, chundelatou a medvídkovitou srst. Poměrně velké a výrazné oči, baculaté vlčecí nožky a přitom malé drobné tlapky.


Vlastnosti

Síla 6 %/0 %

Vytrvalost 1 %/0 %

Rychlost 2 %/0 %

Obratnost 2 %/0 %

Schopnost lovu 4 %/0 %