Vino

avatar
840|| 30|| 22

Další charaktery


Uživatelské jméno vino
Zobrazované jménoVino
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 4.5.2021 11:46
Zaregistrován od27.8.2020 13:58
Příspěvků 272, zobrazit >
Počet přihlášení 64
Poznámka
img
The ego hurts like this: you become obsessed with the one person who does not love you. Blind to the rest who do.

• Vztahy •

+ Pozitivní +
▸ Zeiran, Freki ◂

= Neutrální =
▸ Lissandra, Sar, Zinek, Shine, Azrael, Socoro, Tiara, Enzou (nj) ◂

- Negativní -
▸ Khan-fani, Bennedict (nj) ◂


• Data •

▸ 27. 8. 2020 - Registrace
▸ 28. 8. 2020 - Schváleno
▸ 30. 8. 2020 - První příspěvek, Ovocný lesík
▸ 5. 9. 2020 - Zahraný vstup do Daénské smečky
▸ 16. 11. 2020 - 100 příspěvků
▸ 29. 1. 2021 - 200 příspěvků
▸ 19. 3. 2021 - Narození vlčat


When you are angry, close your eyes and count to 10. Throw a punch on 8. Nobody expects that.
img

Informace

Jméno:Vino
Narozen:7. 4. 2016
Pohlaví:samec
Element:země
Otec/matka:Tasar/Nevarth
Sourozenci:Nelis (♀), Vesryn (♀), Raegel (♂)
Partner:...nemá...
Vlčata:Tebeth, Niyari, Aletheia (†)
Smečka:Daénská smečka
Postavení:kappa
Funkce:Lovec
Úkryt:Úkryt Daénské smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

Odměna za Pisálka 100 - 10 kšm
Odměna za Pisálka 200 - 20 kšm

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Pokud Vina zastihnete v dobré náladě, může zanechat opravdu skvělý první dojem. Rád totiž hodí řeč s kýmkoliv, koho potká, ať už je to cizinec nebo starý známý. Již od mala byl neustále obklopen vlky, díky čemuž si vybudoval vynikající sociální dovednosti – ke všem se tedy chová přátelsky a vždy se snaží o to, aby byla konverzace nějakým způsobem záživná. Je však zářným příkladem toho, že první dojem často klame.
Vino je prakticky ztělesněním rozmazlenosti. I přes snahy rodičů vychovat svá vlčata tak, aby byla perfektním příkladem pro zbytek smečky, se jim to příliš nezdařilo. Jako malé vlče velmi rychle zjistil, že pokud mu je něco proti srsti, stačilo, aby to dal velmi hlasitě najevo, což poté přinutilo jednoho ze členů smečky s tím něco udělat. Když se mu něco líbilo, také to hlásal na celý les, neboť byla větší šance, že když ostatní uvidí, jak šťastný je, udělají to znovu. Toto chování však časem přerostlo v něco horšího. Brzy ztratil roztomilost vlčete, které vlci dříve podléhali, ale problém ovládat své emoce mu zůstal. I sám Vino si to přiznal a párkrát se dokonce pokusil svou výbušnost potlačit, avšak bezúspěšně. Došel k závěru, že tyto snahy k ničemu nevedou a smířil se s tím, že svou povahu nedokáže změnit.
Nechybí mu ani zvědavost, která je zmíněnou rozmazleností značně ovlivněna. Nedokáže se totiž srovnat s tím, že by mu nějaká informace měla být odepřena. On přeci musí vědět všechno! Jeho neodbytnost je otravná, ale pokud se mu s něčím svěříte, nemusíte se bát. Přestože může působit jako vlk, který vše vyžvaní, v realitě by nikomu nic neprozradil. Částečně je to díky tomu, že je Vino velmi loajální. A to platí pro všechno v jeho životě – smečku, druhou polovičku, přátele. Když si s někým nebo něčím vytvoří speciální pouto, opravdu ho respektuje, takže pokud se mu někdo s něčím svěří, nevidí důvod, proč by daného vlka nebo vlčici měl zradit tím, že by to všude rozkecal. Mnohdy se stává, že jeho loajalita ostatní překvapí. A to z jednoho důvodu – často flirtuje. Se všemi, je jedno jestli s vlčicí nebo vlkem. Nejčastější názor, se kterým se Vino setkal, je právě ten, že když s každým flirtuje, nemůže být přeci věrný. On však vidí flirtování pouze jako zábavu, něco, co může dělat, když se zrovna nudí. Nevidí to jako krok, který by měl vést k něčemu dalšímu.
Celkově se Vino snaží udržet optimistický způsob myšlení. Být pesimistou mu přijde zvláštní. Proč by se měl zbytečně deptat? Myslí si, že pokud bude přemýšlet optimisticky, něco dobrého se opravdu stane, zatímco kdyby přemýšlel pesimisticky, děly by se jen špatné věci. Proplouvá tedy životem jako optimistický extrovert, který nedokáže udržet své emoce na uzdě.


Zajímavosti

- Vino se čte [Vajnou]
- V rodné smečce byl kandidátem na alfu, před rozpadem smečky to však dotáhl pouze na gammu
- Má velké množství menších jizviček, které jsou schované pod srstí
- Mluví s přízvukem


Vlastnosti

Síla 33 %/ 90 %
Vytrvalost 30 %/ 50 %
Rychlost 31 %/ 90 %
Obratnost 19 %/ 45 %
Schopnost lovu 32 %/ 75 %