Aetas

avatar
219|| 40|| 14

Další charaktery


Uživatelské jméno Aetas
Zobrazované jménoAetas
Skupina icon Hlavní administrátor
Naposledy aktivní 7.5.2021 20:19
Zaregistrován od22.6.2015 20:21
Příspěvků 580, zobrazit >
Článků2, zobrazit >
Počet přihlášení 1514
Poznámka
Athai, Alyanna, Azrael, Aileen, Atray, Deiron, Merlin, Sillarei

+ Sisi, Rain, Tessa, Shy, Rocky, Destiny, Barnatt, Navin

o Casper, Cinterion, Attila, Lestat, Reily, Zirael, Lilith, Cayden, Larissa, Kift, Dereck, Akire, Tarra, Waya, Dhakirah, Khitam, Kaefa, Felicio (z doslechu), Marcos, Acci, Erro, Ress, Atrox, Rhaaxin, Naxin, Ellie, Artemesia, Gwyn, Zeinab (nj), Khan-fani (nj), Ahvaryan, Zarina, Tiara, Diesel, Mireldis, Unnagi (nj)

- Near, Zachary, Charm (nj)

31. 7. 2018 - Athai ♥
25. 1. 2019 - vlčata ♥

img

Prozkoumaná území: Zlatý les, Tichá zátoka, Poušť, Mlžné pláně, Kvetoucí louka, Bull Meadow, Zauberwald, Sněžné tesáky, Červená louka, Ostříží zrak, Les Alf

Informace

Jméno:Aetas
Datum narození:14. 5. 2011
Pohlaví:samec
Element:země
Otec/matka:Septimus/Kyra
Sourozenci:Blind a Tessa
Partner:Athai
Vlčata:První vrh: Aileen, Azrael, Alyanna
Druhý vrh: Merlin, Sillarei, Deiron, Atray
Smečka:Zlatá smečka
Postavení:Alfa
Funkce:xxx
Úkryt:Úkryt Zlaté smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálka 100 - 10 KŠM
Odměna za Pisálka 200 - 20 KŠM
Odměna za Pisálka 300 - 30 KŠM
Odměna za Pisálka 400 - 40 KŠM
Odměna za Pisálka 500 - 50 KŠM
Odměna za Známost 15 - 15 KŠM

MIMOHERNÍ


Odměna za získání všech Odznaků ve vlastnostech - +8% k nejnižší hranici
Odměna za Malíře - 30 KŠM

DLOUHODOBÉ


Odměna za Ročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Tříročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Čtyřročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Pětiročka - 2 Mince a 2 rubíny

SMEČKA


Odměna za všechny odznaky - 2 tlapky

PARTNERSTVÍ


Odměna za všechny odznaky - 20 % a 2 tlapky

EVENTY


Povaha

Aetas je na první pohled možná ne moc sympatický, jelikož se snaží mít kamennou tvář, především před vlky, které nezná. Možná tento výraz mnohé vlky odradí od konverzace, ale nemusíte se ho bát, to je jen první dojem. Takže jej nesuďte hned podle prvního pohledu, on je doopravdy jiný, než se zdá.
K vlkům se chová odměřeně a snaží se v nich vyvolat kapku respektu, přeci v nich trochu vidí konkurenci, ale určitě se nemusíte bát, že by ihned napadl, to není jeho, spíše se snaží vše řešit v klidu a s chladnou hlavou, než rvačkou. Je pravda, že občas si tu chladnou hlavu zapomene někde v úkrytu a někdy se chová trochu přísněji a více naštvaně, agresivní bývá málokdy, jelikož je to převážně klidný vlk. Ale to jsem trochu odbočila, jaký je k vlkům. Kromě toho, že je odměřený a snaží se vzbudit respekt, tak je za tu vlčí společnost i někdy rád, přeci si musí taky někdy prohodit pár slov s vlkem, no ne? A řekla bych, že je to celkem i dobrý parťák, i přes to, že je alfa smečky a má své povinnosti.
K něžnému pohlaví nebo-li k vlčicím se chová mile a gentlemansky, má totiž zafixované, že se vlčice musí chránit a vlk by se jich neměl ani dotknout, pokud něco nechtějí. Možná je to díky jeho sestře, kterou se vždy snažil chránit, až do posledního dechu. Samozřejmě ne všechny typy vlčic má rád. Moc agresivní nebo namyšlené vlčice vážně nemá rád, ale přeci jen by se jich nedotkl, jen kdyby někoho ohrožovaly, tak by zřejmě zasáhl. Každopádně Aetas je velmi věrný vlk, který by své partnerce nikdy neublížil a udělal by vše pro její pohodlí, a co by jí na očích viděl, ale nemyslete si, že je to nějaký trouba, určitě by se nenechal využívat, to by bohužel vlčice zřejmě letěla. Jinak je to správný vlk!
Co se vlčat týká, tak ta miluje, přijdou mu roztomilá a určitě by do budoucna vlastní chtěl, přeci jen by chtěl zachovat svůj rod a měl by i nástupce smečky. Ale kdy přijde tato chvíli? To nikdo neví.
Již od raného věku si hrával na alfu se svými sourozenci a vlčaty z jeho původní smečky. Vždy toužil, že se stane vůdce smečky. To se mu také stalo a je za to velice rád, jelikož se mu splnila jedna velká tužba. Ví, že jsou to povinnosti, ale i tak to má rád. Samozřejmě si do smečky jen tak někoho nepustí, ale pokud dokážete být přesvědčiví a ukážete, co ve vás je, nemá problém vás do smečky přijmout, ale pokud porušíte nějaké jeho zásady a pravidla, je pravděpodobnost, že ze smečky letíte raz dva.
Ale abychom tu nemluvili jen o vlcích a smečce, tak stojí i za zmínku, že má rád dobrodružství, která bohužel musí odložit díky smečce. Ovšem přesto má rád svůj klid a je nerad, když mu ho někdo narušuje, takže by si vlk měl dávat pozor, aby mu omylem nešlápl na ocas, když spí.
Za svůj element je převelice rád, jelikož miluje přírodu, kterou se snaží chránit. Především miluje lesy a to hlavně na podzim, když stromy jsou zbarvené do oranžové přes žlutou, až k hnědé. Možná proto si vybral za smečkové území Zlatý les, který je zlatý celý rok. Kromě lásky k přírodě má rád západ slunce, který mu přijde velmi romantický a má menší přání, že při západu slunce, by chtěl nějaké vlčici říci city, ale nikdo neví, zda se něco takového stane. Mezi další jeho oblíbené činnosti je voda. Rád si čas od času zaplave nebo proběhne po lese, ale určitě by se našlo dalších spousta zálib, které má rád.
Pokud bych měla shrnout Aetasovu povahu, tak je to milý a klidný vlk, který már vcelku rád společnost a miluje svou smečku. Touží po šťastné rodině a klidném životu.


Vlastnosti

Síla 85%/85%

Vytrvalost 58%/58%

Rychlost 65%/65%

Obratnost 55%/55%

Schopnost lovu 70%/70%


Předměty


Kardinál červený
Drobný ptáček, který bude dělat vašemu vlkovi společnost. Nemá žádné speciální schopnosti, ačkoli dokáže svého vlka křikem varovat před nebezpečím, vypadá pěkně a nikdy vás neopustí (leda by byl zabit). Nerozumí vlčí řeči, zvládá jen jednoduché příkazy – pojď za mnou, zůstaň tady, buď zticha. Vlka následuje všude, kam se hne, a v inventáři nezabírá žádné místo.