Nyctea

Druhý charakter vlčice Barnatt.
avatar
708|| 51|| 27

Uživatelské jméno Nyctea
Zobrazované jménoNyctea
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 18.9.2021 14:55
Zaregistrován od8.10.2016 17:53
Webrefsheet.net/rowy16/nyctea
Příspěvků 379, zobrazit >
Počet přihlášení 611
Poznámka
Registrace 8.10. 2016 17:55
šátek 22.8.2017
partnerství 30.6.2018

Vlci:
Kladný: Ra-avis (unesen vortexem), Jaro (hra osudu), Dale (partner), Mettalye (Balrog), Hnědka (Ásleif)
Spíš kladný: Blind (dobrý v magii), Birdy (Lissandra)
Neutrální: Darien, Akaru, Destiny, Speary (Ayshi), Holy (Samantha), Desmond, Akéla
Spíš záporný: Navin (ukecanec), Lucian (cpe čumák do cizích věcí), Maledetto (Elric), (Lissandra), (Wissfeoh)
Záporný:

img
img

Prošla:
Ice world, Laica mar, Les alf, Ostříží zrak, Bašta, Rokle, katakomby, Mělká pláž, jezero Bad, Temný les, Pityas, Small, Kvetoucí louka, Common forest, Zauberwald, Mlžné pláně,

Informace

Jméno:Nyctea
Narozena:17.1.2013
Pohlaví:samice
Element:voda
Otec/matka:Heliaetus/Zanta
Sourozenci:Falco, Strix, Accipiter, Harpia
Partner:Dale
Vlčata:Mielei, Scallia, Nico
Smečka:...nemá...
Postavení:Tulák
Úkryt:Úkryt v lese Alf

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE


POSTY


Odměna za Pisálek 100 - 10 KŠM
Odměna za Pisálek 200 - 20 KŠM
Odměna za Pisálek 300 - 30 KŠM

MIMOHERNÍ


Odměna za Malíře - 30 KŠM

DLOUHODOBÉ


Odměna za Ročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Dvouročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Tříročka - 2 Mince a 2 rubíny
Odměna za Čtyřročka - 2 Mince a 2 rubíny

SMEČKA


PARTNERSTVÍ


EVENTY


Povaha

Jak by se dala Nyctea popsat? Je to trošku potvůrka, která většinou příliš nebere ohledy na ostatní a než někoho začne považovat za opravdového přítele, musí ho, nebo ji, znát opravdu dobře. Miluje všelijaké slovní hříčky, debaty, dokonce i hádky a s oblibou používá ironii nebo sarkasmus. Chová se suverénně, někdy dokonce až příliš odvážně a nerespektuje nikoho, kdo jí nedokáže, že si její respekt zaslouží. Jednoduše řečeno, druhý vlk může být klidně alfa obrovské smečky, být dvakrát větší než ona a mít extra smrtonosnou magii, ale ona si okolo něj stejně projde a bude se přitom tvářit, jako by jí patřil celý svět.
A jak je to s jejími přáteli? Nemá jich zrovna mnoho, vzhledem k tomu, jak se chová k téměř každému, koho potká. Pokud ale někoho považuje za přítele, běda každému, koho by jen napadlo se tomu někomu pokusit ublížit. Stát se jejím nepřítelem není dobrý nápad, ona totiž nikdy nebojuje fér a pamatuje si opravdu dlouho, že ji někdo naštval. Těm se pak nenápadně a velice promyšleně mstí, většinou ve chvíli, kdy to nejmíň čekají a kdy na ni už zapomněli. K přátelům se chová o poznání mileji, má i docela smysl pro humor. Ve společnosti vlků, které má ráda, se z ní stává veselá vlčice pro každou špatnost.
Další, co stojí za zmínku je její vztah k vlčatům a i k jiným mláďatům obecně. Ten totiž jejímu vztahu k dospělým vlkům příliš neodpovídá. Před vlčaty se chová naprosto ukázkově, přátelsky a mile, snad jako by se jim snažila dát dobrý příklad. Není to ve skutečnosti tak docela přetvářka, ona si neuvědomuje, že se k vlčatům chová jinak. Možná, že je má opravdu ráda, a nebo se někde hluboko uvnitř ní stále schovává milá a obětavá vlčice. Kdo ví, co je vlastně pravda. Mláďata ostatních druhů by si nejradši přitáhla do pelechu a starala se o ně, ale naštěstí to ještě nikdy neudělala, protože těžko říct, jak by mládě v její péči dopadlo.
Obvykle preferuje spíš menší skupinu vlků, než větší. Tak jeden nebo dva vlci jsou ideální množství. Nemá příliš ráda samotu a společnost vyhledává při každé příležitosti. Na vlky si zásadně dělá svůj vlastní názor a názory ostatních jsou jí naprosto ukradené. Dokonce jí ani příliš nezáleží na tom, co si budou vlci myslet o ní.
Protože má radši společnost, ráda by se i přidala do nějaké smečky a stala se nějaké větší skupiny součástí. Není příliš dominantní a nejvíc jí asi vyhovuje postavení, kdy jí nikdo nerozkazuje, ale zároveň nemusí nikomu rozkazovat ona.
Jako malá měla vlastní ochočenou sovici sněžnou. Bylo zvykem jejího rodu, že si každé vlče vybralo nějakého dravce a stali se nerozlučnou dvojicí. Její sova se ale ztratila krátce potom, co Nyctea opustila svou rodnou smečku. Tohle zvláštní přátelství se odrazilo i na povaze této vlčice. Dodnes má velmi pozitivní vztah ke všem dravým ptákům a speciálně k sovám. Vydrží je celé hodiny sledovat.


Zajímavosti

Má velice hustou a jemnou srst, která z větší dálky vypadá, jako by měla Nyctea místo srsti peříčka.

Speciální schopnost z Yaloru: Nyctea dokáže pomocí mysli zvednout nebo pohnout s drobnými předměty a to směrem k sobě. Přitahování předmětů vyžaduje velké soustředění a nebo jimi lze pohnout v případě ohrožení na životě. Předměty mají velikost maximálně její hlavy a samozřejmě pak záleží taky na jejich váze.


Vlastnosti

Síla 38 %/38 %

Vytrvalost 51 %/58 %

Rychlost 64 %/64 %

Obratnost 50 %/85 %

Schopnost lovu 42 %/42 %


Předměty


Volání domova
Drobný kroužek z libovolného kovu, omotaný okolo jedné z tlapek. Aktivuje se dupnutím a představou místa, kam se chce vlk dostat, po kterých se otevře portál, který vlka vcucne. Slouží k přenosu do libovolného úkrytu, který vlk vlastní nebo do kterého má přístup (kromě smečkových úkrytů). Nelze přenést na jiného vlka. Mezi použitími je nutné napsat 15 postů.
Lze zakreslit
AKTIVNÍ
Citron
kyselý, jako členi Daénu. Taky dobře plave. V podstatě k ničemu, ale může posloužit jako svačinka.
1 použití
AKTIVNÍ