Solari

Třetí charakter vlčice Scallie.
avatar
83|| 8|| 9

Uživatelské jméno Solari
Skupina Vlci
Naposledy aktivní 11.8.2022 20:34
Zaregistrován od26.4.2021 19:51
Webrefsheet.net/monikx/Solari
Příspěvků 118, zobrazit >
Počet přihlášení 115
Poznámka
15.7.2021 → Převzána od Athai ♥
20.8.2021 → Změna původního vzhledu

♥ Rodina ♥
+ Sillarei (Proužek), Zinek (náhradní otec), Shine (náhradní máma), Niyari
- Atray, Nico

Informace

Jméno:Solari
Datum narození:26. 4. 2021
Pohlaví:samice
Element:oheň
Otec/matka:Taylor/Solfatara
Sourozenci:Akros, Ricca, Arrow
Partner:...nemá...
Vlčata:...nemá...
Smečka:Daénská smečka
Postavení:Sigma
Úkryt:Úkryt Daénské smečky

Magie

Základní element

Další elementy & magie

Vzácné magie

Speciální magie


Odznáčky

AKCE

POSTY

Odměna za Pisálka 100 - 10 kšm

MIMOHERNÍ

DLOUHODOBÉ

SMEČKA

PARTNERSTVÍ

EVENTY


Povaha

Je mi ctí představit vlčici Solari, mladou krev a hrdou dceru Solfatary a Taylora. Na první pohled je zjevné, že se bude jednat o drobnou hnědou kuličku štěstí. Na první pohled se může zdát, že se jedná o vlčici, která se bude bát i promluvit, ovšem zdání jen klame. Solari je vlče, které rozhodně nezavře pusu. Je schopná mluvit i několik hodin vkuse a to i o věcech, o kterých ani nic neví. Je to hlavní nástroj toho, jak se něco dozvědět, proto je schopná se bavit s kýmkoliv a za každé situace. Její ego je poměrně vysoko posazené, stejně tak i touha vůdcovství. Je to malá generálka, která se snaží nad vším převzít kontrolu a když to dobře půjde, je schopna i s ostatními manipulovat. Je si až moc vědoma toho, že jejímu kukuči se nedá odolat, proto toho využívá jak jen nejvíce to jde. Jde o jídlo? O lepší místo? O procházku? Všechno zvládne levou zadní a zlanařit nějaký doprovod je už jen třešnička na jejím dortíku. Miluje běhání, tuhle vlčici málokdy vidíte v klidu sedět na zadku.
Kromě toho, jak chytrá opravdu je, je tu i druhá stránka téhle povahy. A to fakt, když není po jejím. Pokud Solari něco zakážete, nebo nedej bože odmítnete, její roztomilá tvářička se změní na jeden velký nafukovací balón. Umí se naštvat stylem takovým, že je peklo na střeše. A nafouklé tváře jsou jen slabým odvarem toho, jakou hrůzu dokáže ze sebe vydat. Vztekání a velká scéna jí stačí k tomu, aby i takhle docílila toho, čeho může. Je to trochu herečka, ale na velmi dobré úrovni. V mnoha ohledech je lepší téhle drobné dušičce vyhovět, než si vyslechnout několika hodinový proslov a řev o tom, jak je všechno špatně. Má ráda věci pod kontrolou a nejlépe, když ví všechno líp než ostatní. Rodičům ovšem nedokáže odporovat, pokud něco řeknou, Solari to bez řečí udělá. Je to pro ni největší autorita a chce, aby v jejich očích byla uznávaná. Na svou rodinu je háklivá a možná trochu přecitlivělá, nedá na ni dopustit, má k nim ochranářský pud velmi silný.
Existuje mnoho důležitých věcí, které Solari musí mít. Jedním z nich je rodina, pro kterou žije i dýchá. Svou maminku, tatínka i sourozence zbožňuje. Drobné neshody, případně hrátky se řeší hned a jasně. Nedá na svou rodinu dopustit a je ráda, když je má poblíž a ví kde kdo je. Co se týče přátel, seznamuje se velmi ráda a je ochotna překousnout jakoukoli společnost. Vždy najde nějakou společnou řeč, o které se můžou spolu bavit. Málokdy dá vlkovi druhou šanci. Pokud jí někdo zradí, automaticky jde tak na druhý seznam. Dokáže být velmi pomstychtivá když na to přijde. Je schopná ostatním házet klacky pod nohy schválně, ale jen pokud má důvod. Může jí to držet opravdu dlouho, než sama usoudí, že jí tahle hra nebaví.
Solari má velmi blízko k teplu, nejspíš i díky poděděné magii ohně. Když jsou ty největší letní horka, je nejspokojenější. Nevadí jí lehnout si doprostřed mýtiny a nechat se ohřívat slunečními paprsky. Miluje to. Dá se říct, že právě tady si dokáže dobít potřebné baterky. Naopak nemá moc ráda deštivé počasí, většinu času je schovaná někde v jeskyni a jen málokdy vyleze ven. Voda jí ovšem sama o sobě nevadí, nemá ráda když jí něco kape na hlavu. S akcemi se pojí i lovecké vlastnosti, těch Solari zatím moc nemá, ovšem jelikož se to pojí s běháním a aktivitou, určitě v tom jednou bude opravdu dobrá. Zkrátka když se něco děje, musí u toho Solari být, nedej bože aby nějakou tu lumpárnu nevedla ona sama. Když se ale jedná o jídlo, dává přednost ovoci před masem. Ač se ráda honí se zvěří, borůvky, jahody či bobule - to je pro ni to pravé ořechové.


Zajímavosti

- Čerpá energii z tepla, má ráda slunce a svůj element.
- Má raději ovoce, než maso.


Vlastnosti

Síla 2 %/45 %

Vytrvalost 16 %/60 %

Rychlost 40 %/60 %

Obratnost 4 %/35 %

Schopnost lovu 1 %/50 %